Kdo je kdo ve světě stínů

Kdo je kdo ve světě stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313364/bmid_kdo-je-kdo-ve-svete-stinu-OU9-313364.png 4 204 33

Tato nádherná kniha, doprovázená kolekcí kreseb Cassandry Jeanové, inspirovaných viktoriánskou květomluvou, představuje postavy ze sérií Nástroje smrti, Pekelné stroje, Akademie lovců stínů, Temné lsti a dalších. Jednotlivé portréty doprovázejí vybrané poznámky a dosud neznámé podrobnosti o postavách. Nepostradatelná součást knihovny každého fanouška Cassandry Clareové.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Slovart (ČR)

A History of Notable Shadowhunters & Denizens of Downworld , 2016

kacka3837
19.10.2017

Miluju lovce stínu a vždycky jsem chtěla vědět jestli vypadají stejně, jak si je představuju já, nebo ne. Zrovna v Praze jsem ji zahlédla a mám nutkání si ji okamžitě zakoupit ❤️

DariDerek
24.08.2017 5 z 5

Za mě je to tedy perfektní kodex všech postav, který slouží buď k doplňujícím informacím nebo právě k jejich ucelení. Více tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/08/kdo-je-kdo-ve-svete-stinu-cassandra.html

Sarajana
21.08.2017 5 z 5

skvělá kniha :) pro fanoušky série, takové velmi rychle čtení a zajímavé

orangerose
04.06.2017 5 z 5

dokonalá knížka :)

AdyKody
23.05.2017 5 z 5

Nádherná kniha. Já mám nejradši když si k jménům můžu přiřadit obličeje. Tato kniha mi to umožnila. To, že jsou tam série, o kterých jsem neslyšela mi ani moc nevadí, protože ty informace Vám neřeknou celý příběh. Takhle si alespoň mohu předem oblíbit postavy :DDD

MíšaS.
29.04.2017 5 z 5

Krásné ilustrace, nutnost pro každého fanouška Lovců stínů :)

EliaBooks
17.02.2017 5 z 5

Jako pravému fanouškovi Cassandry Clare mi tato kniha nemohla chybět. Přečtená tak za hodinku a poskytla mi nové zajímavé zjištění o některých postavách. Plus to všechno doplňují krásné ilustrace.... :-)

AbigailM.M.
04.01.2017 5 z 5

Bylo to úžasné a kresby byly nádherné

kklepkaa
04.01.2017 4 z 5

Rozhodně nutnost pro každého fanouška světa Lovců stínů. Kresby jsou kouzelné, těším se, až se také začtu do dalších sérií tohoto universa.

fenecek164
01.01.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem dostal k pozdním Vánocům a byla jsem moc ráda, že si můžu zase rozšířit svoji TMI sbírku. Avšak... Vydat tuhle knihu ještě před vydáním všech sérií... Byl to celkem blbej marketingovej tah.
Jinak je ale knížka naprosto dokonalá. Je taky vtipný, jak si Clareová a Jeanová dali ke jménům příjmení lovců stínů.
Perfektní knížka, ale pro "nefanoušky" Nástrojů smrti asi celkem bezcenné. Pro ostatní vřele doporučuju. :*

adela3429
21.12.2016 4 z 5

Opravdu krásně zpracované, ale je to kniha jen pro opravdové fanoušky světa lovců stínů, kteří chtějí mít doma všechny knihy, co se ho týkají. Pro ostatní čtenáře to bude naprostá zbytečnost.
A je veliká škoda, že se tu tento průvodce vydal dřív než ostatní Cassandřiny série. Pročetla jsem si informace jen o postavách z Pekelných strojů a Nástrojů smrti, které znám, ostatní jsem vynechala, protože se jednalo o postavy ze sérií, které u nás zatím ještě nevyšly, takže se k této knize vrátím později, až se u nás vydá i zbytek.

Ni_kita
01.12.2016 5 z 5

Krásný způsob jak dál zkoumat svět Stínů. Kniha obsahuje mnoho povedených kreseb - vlastně, všechny jsou krásné - ale mezi mé nejoblíbenější patří kresba Jonathana Christophera Morgensterna. Nemůžu si pomoct, ale i přes to co udělal zůstává mou nejoblíbenější postavou. :)

livres
07.11.2016 5 z 5

Nádherně zpracované, není co dodat... :)

Kniha Kdo je kdo ve světě stínů je v