Kategorie: Stvůry 3

Kategorie: Stvůry 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62355/kategorie-stvury-62355.jpg 4 40 3

Kategorie: Stvůry série

Lidský svět obývají zlí duchové, živící se našimi slabostmi a touhami. A nemají to ani příliš těžké, vždyť který smrtelník by odolal posedlosti „stvůrou“, která dokáže splnit všechny vaše sny? Ale jakou cenu bude nakonec třeba zaplatit za nečisté spojení zlého ducha a jeho lidského hostitele? Vítejte v Nanamiho agentuře pro výzkum nadpřirozených jevů. Její ředitel, Asagi Nanami, využívá pro boj se stvůrami své nadání a také nadpřirozené schopnosti, plynoucí z jeho ne právě lidské podstaty. Ale dokáže on a jeho kolegové v boji proti stvůrám uspět, když ovoce zla je tak lákavé? Pokud jste si Asagiho a jeho společníky – Naokiho Amana, Mahime Jošino, Izumiho a králičí dívku Tokiko – oblíbili a chcete vědět, jak se vypořádají s případem černé stvůry, a také odhalit něco málo z jejich minulosti, pak se můžete těšit na třetí pokračování mangy Kategorie: Stvůry.... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zoner Press

Category: Freaks - volume 3 , 2006

Negan
19.04.2021 2 z 5

Pokračujeme dále v nudných aktech, alespoň máme tvář záporačky a celkově se vše více uklidňuje. Nové postavy z minulé a této knihy nedostanou žádný prostor, případy nejsou zajímavé. Obálka je hnusná a kresba průměrná. Vydání ujde.
Celkové hodnocení: 4/10

orangerose
05.03.2013 5 z 5

o vtípky není nouzi téhle knížce , nové případy stvůr, a taky se odhalí minulost postav , líbí se děj, kresba, hezky se čte :)

Hanyuu-hime
21.06.2012 4 z 5

Opět nechyběl nějaký ten vtípek a samozřejmě také případy plné stvůr, bez kterých by tato manga nebyla tím, čím je :)
Líbilo se mi to...Vlastně i o trochu víc, než předchozí dva díly. A možná právě proto, že jsme mohli nahlédnout do minulosti postav a zjistit něco nového.

manga

2009  76%Kategorie: Stvůry 1