Kamarád pro medvěda

Kamarád pro medvěda https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492217/bmid_kamarad-pro-medveda-n2D-492217.jpg 5 50 50

V lese žije medvěd, který se cítí osamělý. A tak se jednoho dne rozhodne, že si najde kamaráda. Během své pátrací výpravy narazí na jiného medvěda. To je ale náhoda – i on totiž hledá někoho, s kým by se kamarádil! A tak dál hledají kamaráda společně. Cestou si povídají, hrají na schovávanou... Až zjistí, že přátelství často najdeme tam, kde bychom to vůbec nečekali!... celý text

PolBara
17.03.2024 5 z 5

Jednoduchý příběh a krásné ilustrace. Dětem v MŠ se knížka líbila.

ještěrka38
08.01.2024 4 z 5

Pěkný příběh o hledání kamaráda.

JanaK24
04.01.2024 5 z 5

Dojemný příběh o dvou medvědech, kteří se tak dlouho hledali, až se našli:)

bibi.r
19.07.2023 4 z 5

Pro děti 2+

Petr Horáček je náš oblíbenec. Krásné ilustrace nás nikdy nezklamou a i příběh vždy potěší.
"Nemít žádné kamarády, tomu já říkám neštěstí" a to ví i medvědi z rozkošné knížky Petra Horáčka. Vydávají se tak na společnou cestu hledání a přitom zjistí, že už se vlastně navzájem našli, protože ve dvou je to prostě lepší.

muchomurka
21.10.2022 4 z 5

Lepší než ta o Myšce. U téhle jsme se s Bambulkou i zasmály. Pointa se nám líbila. I přesto nám však stačilo knížku půjčit z knihovny.

insta.kniha
17.07.2022 5 z 5

Kniha "Kamarád pro medvěda" je ne jen po vizuální stránce pěkná kniha, rovněž její obsah nadchne nejednoho malého i velkého čtenáře.
Najít si kamaráda není vůbec snadné. To vědí i černý s hnědým medvědem. Naštěstí je shoda okolností svede na stejnou cestu a díky touze najít kamaráda se vydají vstříc dobrodružství Nenapadne je, že jednoho takového mohou najít i tam, kde by to nikdo nečekal.
Psanému textu porozumí i malý čtenář.

Víí
11.05.2022 5 z 5

Moc pěkné!!!! Je to o černém medvídkovi který hledal kamarády.

aydam
25.03.2022 5 z 5