Kalvárie: Zlo přichází dvakrát

Kalvárie: Zlo přichází dvakrát https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22064/kalvarie-zlo-prichazi-dvakrat-22064.jpg 4 8 4

Tajná chodba, dům pod hřbitovem, zlá čarodějnice a jedno hrozivé tajemství ukryté ve staré pověsti - to po vás Svatopluk Doseděl zase sekl drápem! Autor se tentokrát odpoutal od jím dlouho preferovaného amerického prostředí a děj svého komorního, téměř gotického příběhu situoval na poklidný venkov. Sem, na vesnici u lesnatých hranic České Kanady, přijíždí se svou ženou Benedikt Langer, spisovatel, který doufá, že se mu v pověstí opředeném domě podaří napsat vytoužený filozofický bestseller. Nekonvenčním pátráním v čase však namísto toho probudí nemilosrdné síly, jež strhnou obyvatele Kalvárie do smrtícího víru událostí... ... celý text

hellena1523
03.01.2020 3 z 5

Klasický horor. Takové já mám moc ráda. Potěšilo mne prostředí. Pravda, nečte se úplně lehce, ale příběh měl něco do sebe.

minimonisek
28.12.2016 4 z 5

Skvělá kniha, která vás udrží v napětí až do konce.

evickakyticka
13.08.2015 4 z 5

Posledního Doseděla, který mi chyběl ve sbírce jsem si náležitě vychutnala po setmění a na jeden zátah. Zanechalo to ve mně dojem, že Kalvárie sice má nějaké ty mouchy, ale kouzlo a sílu to má. Jen bych zmínila, že sešitové vydání knihy je děs běs.

Lorrainee
10.06.2015 3 z 5

Pekne, jen psano moc tezkopadne. Sluselo by tomu vic stran.

české horory

Svatopluk Doseděl