Závod s časem

Závod s časem https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531863/bmid_zavod-s-casem-65c7665a18056.jpg 5 261 80

Detektiv Josie Quinnová o své sestře neslyšela od chvíle, kdy Trinity před třemi týdny po hádce utekla z jejího domu. Když tedy na odlehlé chatě, kam se Trinity uchýlila, najde lidské kosti, obává se Josie nejhoršího. Při ohledávání místa činu si ale Josie všimne stopy, kterou Trinity nechala přímo pro ni. Pátrání jí otevře sestřinu minulost a největší obavy i sny a postupně jí pomůže pochopit, proč a jak se Trinity dostala do nebezpečí. Po neprofesionálním přešlapu potřebuje najít velký příběh, který by zachránil její novinářskou kariéru, a zdá se, že se pokoušela navázat kontakt s nebezpečným sériovým vrahem. Čas na nalezení Trinity se krátí. Může Josiin tým věřit jejím instinktům v případu, který je tak osobní? Dokáže Josie vyhrát závod s časem o Trinitin život? Zobrazit méně informací o knize... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Find Her Alive , 2020

uzivatel42014
13.03.2024 5 z 5

Jako wau wau tohle nemělo chybu správně zamotaný a ten konec no super moc se mi líbila všem doporučuji

majakmp3
11.03.2024 4 z 5

Z předchozích dílů série víme, že má detektiv Quinnová dvojče – novinářku Trinity. Té se poslední dobou zrovna moc nedaří a tak se pokusí zachránit profesní kariéru pátráním po sériovém vrahovi, který se před lety odmlčel. Jenomže není nic nebezpečnějšího, než dráždit hada bosou nohou, Trinity je unesena a pro sestru (detektiva Quinnovou) tak začíná noční můra – závod s časem, na jehož konci bude buď dopadený sériový vrah, anebo mrtvá sestra. Co myslíte, jak to asi dopadne?
Velmi dobrou detektivku ještě umocňuje skvělá interpretace Jitky Ježkové – audioknihu hodnotím 90%.

JustWomen
10.03.2024 3 z 5

Dobré čtení jako vždy, ale trochu polopatické vysvětlování v deníku a sloní můstek se současným vyšetřováním a těsnopisná zkratka, kterou Josie vyluštila, mi přišlo úsměvné, A ten konec... byla jsem to já... tomu nasadil korunu.

mirinda973
08.03.2024 5 z 5

Tahle série už si drží svůj vysoký standard. Občas se tedy zarazím, jaké má Josie záblesky a hned ji všechno dojde, ale tak co je to prostě super hrdinka :o)
Jediné co bych tomuto dílu vytkla, byla (alespoň pro mě) úplně stupidní přezdívka padoucha na "Kostěj umělec".
Posloucháno v audio verzi a skvěle namluveno Jitkou Ježkovou

zimolka
06.03.2024 5 z 5

Další perfektně napsaný díl, autorka prostě nezklame.

holkazaknihou
06.03.2024 4 z 5

3,5*
Nemuzu si pomoct, ale Josie me cim dal tim vic stve. Hlavne jeji chovani a to, ze se trosku koupe v sebelitovani. Posledni dva dily jsem si diky tomu moc neuzila a celkove to kazilo dojem z knihy. Pribeh jinak super. Vubec mi nevadi, ze se to vicemene toci kolem ni a jejiho okoli. Prectu si dalsi dil? Jasne, ze jo :D

ElizPetrova
05.03.2024 4 z 5

Lisa Regan je pro mě zárukou výborného čtení, žádná její kniha mě nikdy nezklamala. Samozřejmě některé knihy jsou lepší, jiné opět slabší oproti jiným, ale všechny jsou na velmi dobré úrovni a nikdy se u jejích příběhů nenudím. Celý vyšetřovatelský tým a rodinu detektivtky Josie mám ráda a tento díl je obzvlášť zdařilý. Ke konci jsem zůstala s pusou dokořán, možná neumím vůbec knihy předvídat, ale tady jsem opravdu netušila, jak se zápletka vyvine. Už chci další díl!

Becca_books
04.03.2024

Již osmý díl s Josie Quinnovou jsem si nemohla nechat ujít hned v den jejího vydání. Přiznám se, že se mi nejvíc líbily první díly. Nějak mi pak nesedl Noah a asi ani Trinity. Také mám ráda, když se něco semele (rozuměj najdou mrtvolu) ideálně na první straně a tady byly první kapitoly takové pomalejší. Jakmile se však děj rozběhl, nemohla jsem knihu odložit. Líbilo se mi přeskakování z minulosti do současnosti. Dozvěděli jsme se víc o Trinitině minulosti a vlastně i celé rodiny. Nejsympatičtější my byl Patrik
Nevím, zda zvládnu čekat na další překlady nebo se do knih pustím v angličtině

Lovana
04.03.2024 5 z 5

Další díl mé oblíbené série a já na něj byla hodně zvědavá, jelikož předchozí díl byl za mě jeden z nejslabších z této série, takže jsem se do knihy pouštěla v podobě e-knihy ještě před vydáním papírové verze knihy, abych co nejdříve věděla, jaký bude tento díl. A také jsem využila toho, že jsem předchozí díl četla jen asi o dva týdny dřív, a tudíž jsem měla předchozí díl ještě v čerstvé paměti.
Tentokrát se opět vracíme k případu, který se osobně dotýká Josie a její rodiny, ale vzhledem k tomu, že poslední dva příběhy se nedotýkaly osobního života Josie ani nikoho z jejich kolegů, tak mi to tentokrát tolik nevadilo. Také jsem ráda, že jsme se dozvěděli více o Trinity a její minulosti.
V tomto díle se opět setkáváme se střídáním dvou rovin příběhu, tak jako již v některých předchozích knihách. Mě tady to přeskakování baví a mám ráda, když vidíme daného člověka ze dvou úhlů pohledu.
Osobně bych tento díl řadila k těm lepším, ale zároveň je mou jedničkou stále Matčin hrob a nejsem si jistá, zda tento díl v mých očích nějaký další překoná. Každopádně už teď se těším na další díl, jen mě mrzí, že teď nás čeká dlouhé čekání.

Hodnocení 4,5*/5*

EmillyT
04.03.2024 4 z 5

Přečteno jedním dechem, knihu jsem prostě nemohla odložit. Super napínavý a zamotaný příběh, jak je u případů s Jossie zvykem. Líbilo se mi, že byl tento díl zaměřený na Trinity, včetně její minulosti a mohli jsme se tak o ní dozvědět něco víc.

babicka_amalka
01.03.2024 5 z 5

prostě nebylo možné přestat číst...

Zdenas5
29.02.2024 5 z 5

Lisa a Josie nikdy nezklamou, každý díl je lepší a lepší. Tento jsem opravdu nemohla odložit.

WaN635
28.02.2024 5 z 5

Osmý díl a opět detektivka jak cumel.
Trinity mi vesměs leze na nervy, ale tady jsem fandila, ať to s ní dopadne dobře.
Jossie jede, její brilantní myšlenkové pochody mě baví a příběh vždy posunou dopředu. Zbytek týmu tady hraje druhé housle, ovšem snaží se Jossie statečně sekundovat.
Postava agenta byla obohacující, něco mi říká, že jej ještě uvidíme :) .
Těším se na další díl.

edith79
27.02.2024 5 z 5

To bylo tak napínavé, že se nedalo odtrhnout. Děj doslova letěl, nikde žádná hluchá místa. Opět není téměř co vytknout, snad jen, že závěrečné rozuzlení pro mě nebylo vzhledem k ději moc překvapivé, ale i tak další hodně dobrý díl série o mé oblíbené Josie.

Arsi
27.02.2024 5 z 5

Jako vždy perfektně napsaná kniha. Napínavá velice čtivá. Těším se na další pokračování.

Paja1709
27.02.2024 5 z 5

Pamatuji si jak jsem u prvního dílu psala ,že tady máme začátek skvělé série no a 8 dil a Lisa pořád drží laťku vysoko. V originále je už 19 dílů ,takže se určitě máme na co těšit. Opět skvělé.

Martule44
25.02.2024 5 z 5

Další pecka z pera mé oblíbené autorky. :-) Kam na ty zápletky Ti autoři chodí? No ale ať chodí, protože já se pak od stránek nemohu odtrhnout!
Prostě jedním dechem....

Nuttelka
24.02.2024 audiokniha 5 z 5

Jedna z mála sérií, která si stále udržuje vysokou laťku a každý díl je vážně povedený.. opět skvělá Jitka Ježková.. udržela mě ve střehu od samého začátku až do posledního písmenka.. dozvíme se více ze života Trinity a jaký byl její život bez dvojčete, ne jednou mě píchlo u srdce.. a co říct k samotnému případu? .. opět šílenost, mysl vraha - vrahů nás asi nikdy nepřestane udivovat, co všechno se v nich odehrává.. už teď jsem zvědavá, co dalšího si pro nás autorka připravila :-)

Jenny46
24.02.2024 5 z 5

Moje oblíbená série, jak vyjde musím si hned přečíst.
Tentokrát se v této knize dozvídáme více o rodině Josie a Trinity. Trinity byla v mnoha knihách, ale moc jsme o ní nevěděli. Její dětství a ztráta sestry jsou ponořeny hlouběji, což bylo skvělé. A konečně některé tajemství se dozvíme nebo jsou více vysvětleny...
Jako vždy kniha se nedá odložit do poslední stránky, napínavé, svižné a úžasné....
Doporučuji 5*

PetraN17
24.02.2024 5 z 5

Další zajímavý a napínavý díl, kde se při vyšetřování případu únosu Josiina dvojčete Trinity dovídáme i útržky ze života původní rodiny.

Lisa Regan
americká, 1971