Vražedná temnota

Vražedná temnota https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521603/bmid_vrazedna-temnota-MRs-521603.jpg 5 501 501

Za úsvitu leží mladý pár na zádech u skomírajícího ohně. Drží se za ruce a mají otevřené oči, ale jejich těla jsou už chladná... Když strážce parku narazí v lese na těla Valerie a Tylera Yatesových, detektiv Josie Quinnová tuší, že jde o víc než jen o náhodnou otravu. Pitva jí dá za pravdu – Valerii někdo před smrtí do krku hrubě zastrčil přívěsek. Při prohledávání okolí objeví Josiin tým třetí spací pytel, což naznačuje, že u ohně mohl být tu noc ještě někdo. Byla to neznámá pohřešovaná oběť? Nebo podezřelý na útěku? Mohla by to být žena, která chvíli nato vyběhla z lesa přímo pod kola Josiina auta? Indicie Josii vedou na místa ukrytá hluboko v lese – do propletených jeskyní a na statek mimo civilizaci, kam se lidé chodí schovávat a kde se setkají s mladou dívkou s vyděšenýma očima a obvázanými zápěstími, která ví víc, než říká. Druhý den ji však najdou mrtvou. A se shodným přívěskem Josie musí zjistit význam smrtelné ozdoby a dopadnout zvráceného vraha dříve, než přijde o život další nevinný člověk. Nebo už je příliš pozdě a vše pohltí temnota?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Cosmopolis

Cold Heart Creek , 2019

PetraN17
06.10.2023 5 z 5

Série se mi líbí čím dál víc, neotřelé případy i rozuzlení. Super :))

hana1039
04.10.2023 5 z 5

Audiokniha:
A zase čekání na další díl... tentokrát si i Josie sáhne hluboko do své duše a musí najít odpověď na odpustit, či neodpustit ??? Není to lehké rozhodnutí, ale pokud chce mít jednu kapitolu života za sebou,tak .....

Martule44
02.10.2023 5 z 5

Opět jedna famózní kniha od mé oblíbené autorky! A jak bylo o něco níže napsáno...nedá se odložit do poslední stránky !
Takže jsem četla a četla a četla .... kdy bude další díl? :-)

kacaaba
28.09.2023 5 z 5

Další napínavý díl. Dobře se to četlo, zajímavá zápletka. Pět hvězd mi pro tuto sérii nestačí, každý díl byl úžasný. Jasně, chvilkama je to přitažené za vlasy, ale proč ne, nečtu literaturu faktu, chci se pobavit a to se děje.

babicka_amalka
27.09.2023 4 z 5

dobré, jen ta část v sektě mi připadala místy dost přestřelená;

Jeanine8
27.09.2023 5 z 5

Parádní díl, nemůžu se dočkat dalšího!

WaN635
27.09.2023 5 z 5

Ach jo, to byl zase nářez....
Tentokráte jsem se ani tak nezaměřila na samotný případ, ale na bolavou dětskou dušičku, která dospěla a stala se z ní statečná a úžasná ženská bytost. Josie je prostě neskutečná, pro mě skvělá ženská hrdinka, která přes nelehké dětství bojuje se svými nočními můrami a hlavně bojuje s nimi se ctí.
Jinak případ byl zajímavý, rozhodně ne tuctový, ráda čtu knihy, kde to ,,smrdí,, sektářstvím.

Paja1709
24.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Opět sázka na jistotu. Ja tuto sérii miluji.Od začátku pěkně napínavé a čtenáře to drží ve střehu .Zadna hlucha místa. A musím říct, že
ze Charlotte jsem mela teda husí kůži .Uz se těším na další díl.

Jenny46
24.09.2023 5 z 5

Fantastické čtení!!!
Autorka napsala 7 díl moje TOP série a stále si drží latku, opět vydařený díl nedá se odložit do poslední stránky.
Určitě stojí celá série za přečtení, ale i tak se dá číst jednotlivě..
Kniha je nabitá akcí hned od začátku , jste vztaženi do děje a myslíte si kam se vyšetřování směřuje, ale příběh nás dokonale oklame. Zápletka se skládá ze tří částí - smrtí dvou táborníků a třetí nezvěstný, vyšetřování záhadné ženy a poslední část zkoumá Josie osobní život, která bojuje se svými démony. Při čtení jsem prožívala různé emoce, temný lidé a nevíte čemu věřit.
Moc doporučuji pro milovníky thrillerů 5*