Nečekané přiznání

Nečekané přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491624/bmid_necekane-priznani-Pg3-491624.jpg 5 885 885

Když je na příjezdové cestě domu v Dentonu nalezeno tělo mladého studenta s fotografií připnutou na límci, je detektiv Josie Quinnová na místě činu jako první. Dům patří Gretchen Palmerové, obětavé člence Josiina týmu, která ale zmizela. Josie ani na okamžik neuvěří, že by pachatelem mohla být Gretchen, a pracuje nejen na tom, aby vyřešila smrt mladíka, ale i na tom, aby našla svoji kolegyni. Jenže ta se o pár dní později sama přihlásí na policii a chce se nechat zatknout. Josie ví, že Gretchen v žádném případě vrahem být nemůže. Ale proč by se přiznávala k vraždě, kterou nespáchala? Při pátrání v Gretchenině životě obestřeném spoustou záhad a bílých míst Josie odhalí souvislost mezi chlapcem, fotografií a zničujícím případem z Gretcheniny minulosti. Ale když už si Josie myslí, že začíná rozmotávat spletená vlákna případu, stane se ve městě další zločin – tentokrát brutální vražda mladého páru. Dokáže Josie zjistit pravdu včas, aby zachránila svou kamarádku před doživotním vězením, nebo jistou smrtí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Her Final Confession , 2018

ElizPetrova
28.08.2022 4 z 5

Skvěle čtivě napsaná detektivka. Sice se mi nelíbila tolik jako Matčin hrob, ale i tak se jedná o poměrně zdařilý a zajímavý příběh. Pokud opomenu skutečnost, že hlavní hrdinka Josie zřejmě oplývá přímo nadlidským instinktem a dává si do souvislosti věci způsobem, o kterém se smrtelníkovi může jenom zdát, kniha byla dostatečně napínavá a děj rychle plynul. Jsem zvědavá na další knihy od autorky.

harena
25.08.2022 4 z 5

Spisovatelka drží laťku stejně vysoko, jako v minulých dílech, jen bych řekla, že tu je mnohem víc lidí, někdy jsem hodně vzpomínala, kdo to asi je a příběh je hodně, hodně zamotaný, což zjistíme na konci. Jinak napětí plyne stejnoměrně rychle až do konce, adrenalín se držel na stejné úrovni, a čtení velice dobře ubíhá, protože strašně chceme zjistit, kdo je vlastně ten škrtič spřízněných duší. Pěkné čtyři hvězdičky.

michaelaaa5
30.07.2022 5 z 5

Další případ Josie Quinnové, který se tentokrát týká oběti nalezené u kolegyně Gretchen, která zmizí a když se nečekaně objeví, bez vysvětlení tvrdí, že za smrt oběti nese vinu. Josie musí vyřešit, proč Gretchen nechce mluvit a co před nimi tají...
Co má Gretchen společného s motorkářským gangem, sériovým vrahem a nalezenou fotografií u oběti? Opět velmi složitý případ s nečekaným přiznáním a koncem, na jehož rozuzlení sami nepřijdete..

Titas9001
27.07.2022 4 z 5

(SPOILER) Lisa Regan umí psát, že vás to naprosto vtáhne. Když nebudu přemýšlet nad tím, že je možné být policistkou, která se 20 let skrývá před sériovým vrahem, se kterým má dvojčata, tak to bylo dobré čtení. Líbila se mi linie s motorkářským gangem, který nemusí být vždy jen ten zlý. Ale jo, kvalit Matčina hrobu to pro mě nedosáhlo, ale četlo se to samo.

michaela5515
18.07.2022 5 z 5

Jo! Za mě fakt jo. Zase skvělý díl. Do poslední chvíle jsem nevěděla, co jak je. Jsem nadšená a těším se na další díl.

Racík
16.07.2022 5 z 5

Čtvrté pokračování podařené detektivní série. Čtivé a napínavé. Litovala jsem, že už je konec, klidně bych ještě chvilku četla a dozvěděla se něco o Josiině rodině nebo novém vztahu.
Určitě se vyplatí číst díly podle pořadí, i když navazují volně.

Iwets
13.07.2022 5 z 5

První detektivka, kterou jsem poslouchala jako audio knihu a klobouk dolů před Jitkou Ježkovou a jejím skvělým podáním. Napínavé až do konce.

putpuda
12.07.2022 4 z 5

Tato série je skvělá, úžasné čtivá. Předchozí díl byl o dost napínavější, takže tentokrát "za 4" ;)
Už se těším na další pokračování...

Katulinka69
12.07.2022 5 z 5

Než jsem tohle začala číst, tak jsem si doma vše připravila, a dobře jsem udělala, protože tuhle knihu nepustite z ruky. Opět famózní pokračování co vám nedá spát

katka.oo
04.07.2022 5 z 5

Skvělé pokračování série s Josie Quinnovou v čele, autorka je díl od dílu lepší a lepší, velice čtivé a napínavé, vřele doporučím a už aby tu byl další díl.

Denisaa478
04.07.2022 5 z 5

Kniha opět předčila mé očekávání.. přečteno za víkend a už se těším na další .. neskutečně výborná spisovatelka .

astra3
16.06.2022 5 z 5

Autorka nezklamala. Čtivé, napínavé od začátku do konce. Ještě že tu Jossie mají, ta polapí každého s nasazením vlastního života.

Heli20
16.06.2022 5 z 5

Napínavé, čtivé, velice zajímavá zápletka. Skvělá spisovatelka.

Špekyn
16.06.2022 5 z 5

Skvělé, napínavé, gradující, strhující! Opravdu skvělý námět. Události udržují čtenáře stále v napětí. Jen bych možná uvítala větší odhalení vraha - jeho pohnutek, postupu apod. Linka mezi Josie a Noahem je pak skvělou vsuvkou.

ještěrka38
12.06.2022 5 z 5

Za mě opět skvělé.. Paní spisovatelka umí vtáhnout do děje a nepustí, dokud nedočtete do konce..

Pavlnka
11.06.2022 5 z 5

Napínavé, zajímavé. Autorka nezklamala.

Evule *
05.06.2022 5 z 5

Napínavé a čtivé, stejně jako předešlé knihy, i když minulý díl byl za mě zatím top. Už se těším na další příběh z tohoto oddělení...

daja51
05.06.2022 5 z 5

Teprve moje druhá kniha od této autorky a opravdu velká spokojenost,.Nevadilo ani, že jsem předchozí příběhy nečetla - to důležité vyplynulo v průběhu četby, takže jsem se v postavách neztrácela - doporučuji, nebudete zklamáni- z toho plyne i vysoké hodnocení.

Knižnítoulky
02.06.2022 5 z 5

Na začátku knihy je opravdu hodně postav a čtenář musí dávat pozor, aby se neztratil. Pokud však toto ustojí čeká ho báječný čtenářský zážitek a bude mít obrovskou chuť si přečíst další nejednu knihu autorky.

Karoley
02.06.2022 5 z 5

Josie Quinnová musí vyšetřit vraždu obestřenou pavučinou tajemství.

Moje čtvrtá kniha od Lisy Regan a opět velká spokojenost!
Na příjezdové cestě domu v Dentonu je nalezeno tělo mladíka s fotografií připnutou na límci.. dům patří kolegyni z Josiina týmu Gretchen Palmerové, která zmizela a nebere mobil.. Co se na místě činu stalo? Jak hluboko do minulosti sahají kořeny celého případu?

Přečteno během dvou dní, jinak to u této autorky ani nejde :) V angličtině už vyšlo dalších deset dílů, tak se máme na co těšit!

vraždy tajemství svědectví vyšetřování

Lisa Regan