Nečekané přiznání

Nečekané přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491624/bmid_necekane-priznani-Pg3-491624.jpg 5 885 885

Když je na příjezdové cestě domu v Dentonu nalezeno tělo mladého studenta s fotografií připnutou na límci, je detektiv Josie Quinnová na místě činu jako první. Dům patří Gretchen Palmerové, obětavé člence Josiina týmu, která ale zmizela. Josie ani na okamžik neuvěří, že by pachatelem mohla být Gretchen, a pracuje nejen na tom, aby vyřešila smrt mladíka, ale i na tom, aby našla svoji kolegyni. Jenže ta se o pár dní později sama přihlásí na policii a chce se nechat zatknout. Josie ví, že Gretchen v žádném případě vrahem být nemůže. Ale proč by se přiznávala k vraždě, kterou nespáchala? Při pátrání v Gretchenině životě obestřeném spoustou záhad a bílých míst Josie odhalí souvislost mezi chlapcem, fotografií a zničujícím případem z Gretcheniny minulosti. Ale když už si Josie myslí, že začíná rozmotávat spletená vlákna případu, stane se ve městě další zločin – tentokrát brutální vražda mladého páru. Dokáže Josie zjistit pravdu včas, aby zachránila svou kamarádku před doživotním vězením, nebo jistou smrtí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Her Final Confession , 2018

Michelleee
19.04.2022 5 z 5

Tentokrát byl příběh o Gretchen a její minulosti. Začátek mě nepohltil, tak jako vždy, ale pak se nedalo odtrhnout od děje a musela jsem dočíst. Měla jsem knihy půjčené, ale jsem tak nadšená, že si musím celou sérii koupit taky. Celkem je 14 dílů, tak doufám, že letos aspoň ještě jedna knížka vyjde. Nemůžete to někdo urychlit ?? Nemůžu se dočkat..

Ajuszka
18.04.2022 5 z 5

Knihy Lisy Regan mám fakt ráda.
V jejích knihách se totiž objevuje to správné napětí, propracovaný příběh a hlavně hlavní postava Josie je sympaťanda. Spolu s Noahem tvoří super pár, teď už nejen v práci.

Za mě zatím vede předchozí kniha Matčin hrob, ale tato kniha byla taky super. Tentokrát se dozvíme něco o minulosti Gretchen Palmerové a jak už to bývá zvykem, minulost si vybírá svou daň v přítomnosti. Opravdu doporučuji k přečtení a snad se v další knize nedostane na Noaha..

Jana65
18.04.2022 5 z 5

Tak to byla zase jízda. Vyšetřovatelka Josie jako vždy perfektní. Spisovatelka umí napsat vynikající krimi. Už se nemůžu dočkat další knihy.

tulip131
18.04.2022 4 z 5

Josie a její vyšetřování, tentokrát šlo o kolegyni Gretchen, čtenářům se odhalila minulost a že byla napínavá. Samozřejmě se nezapomnělo na Trinity. Poutavé.

lena.o.knihach
14.04.2022 4 z 5

V předchozích dílech se autorka hodně zaměřovala na osobní život hlavní hrdinky a kdo jste je četli, víte, že to Josie v životě neměla jednoduché a neskutečně moc si toho prožila.
Upřímně jsem si vůbec nedokázala představit, co dalšího by měla vytrpět, aby se nezhroutila a neskončila někde v blázinci.

V Nečekaném přiznání se Lisa Reganová zaměřuje hlavně na Gretchen. Ale ani Josiinu kolegyni autorka vůbec nešetřila.

Opět se od čtení nedalo odtrhnout, kapitoly odsýpaly, zápletka propracovaná a nic jiného od série s Josie Quinnovou nečekám.

Snad se brzy dočkáme 5. knihy, když v originále jich je už 14!

Hanaluna
14.04.2022 5 z 5

Jako vždy vynikající. Autorky knihy patří mezi mé nejoblíbenější. Vždy dokáže překvapit. Jediná škoda je, že je kniha vždy rychle přečtená.

WaN635
13.04.2022 5 z 5

Tak tohle bylo něco, nevím jak to Lisa dělá, ale každou knížkou zvedá laťku.
Příběh neskutečně napínavý, zase jsme se dozvěděli něco víc o jedné z postav, tentokrát o Gretchen. Její příběh byl neskutečně smutný, trošku překombinovaný, ale ve finále si všechno sedlo.
Neskutečně mě potěšilo, jak se vyvíjí vztah Josie a Noaha a nakonec to vypadá, že nový šéf nebude až takový blbec, jak to ze začátku vypadalo.
No a teď je třeba počkat na další díl, který snad vyjde brzy.

Martiiiik
12.04.2022 5 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila a naprosto naplnila má očekávání.. :-) Byla jako vždy velmi čtivá, nešla odložit :-) Nicméně byla možná malinko neuvěřitelná a překombinovaná, ale to vlastně vůbec nevadilo.. Člověk se prostě nechal pohltit příběhem a najednou bylo hotovo :-) Takže jako vždy u této autorky: doporučuji všema deseti! :-)

onyx84
11.04.2022 5 z 5

Udržet laťku s předchozím dílem byla určitě výzva a paní Reganová to zvládla velmi dobře...poznáme hodně zblízka další členku týmu...děj pěkně ubíhá,žádná hluchá místa...jen novej šéf je debil :)

kneslova
10.04.2022 5 z 5

Velice slušná detektivka

Andrea7272
09.04.2022 5 z 5

Tak opět super čteníčko!!! Napínavé od začátku do konce. Tato série se fakt povedla a konec mě zase dojal :-) Josie a Noah super dvojka.
Moc se těším na další díly !!!!

ladyfromskye
09.04.2022 5 z 5

Už od prvního dílu jsem tušila, že se to stane. Teď je to realita. Lisa Reganová je mou novou oblíbenou spisovatelkou. Série s Josie Quinnovou je to nejlepší, co mě v rámci žánru thriller potkalo. Prosím prosím, nešlo by vydávat knížky v trochu rychlejším tempu? Ty abstinenční příznaky jsou čím dál tím horší!!!

JustWomen
09.04.2022 5 z 5

Opět skvělé čtení. Promyšlené zápletky, fakt originální a skvěle propojené. Zase jednou kniha, která mě oslovila, nic laciného, postavy super...

hana4834
07.04.2022 5 z 5

Zase skvělí příběh. I když v půlce jsem už tušila jak se to vyřeší

EmillyT
07.04.2022 4 z 5

Opět skvělý díl, který jsem přečetla jedním dechem. Příběh je o trochu méně napínavý než Matčin hrob, ale i tak to je výborné čtení plné nečekaných zvratů. Na rozdíl od jiných detektivních sérií nejsou případy Josie Quinnové napsané "podle jedné šablony", což oceňuji. Už se moc těším na další pokračování.

veruptackova
06.04.2022 5 z 5

Přesně takhle si představuji dobrý krimi thriller.
Krátké kapitoly, napětí od začátku do konce a skvělá zápletka.
I když si myslíte, že víte, kam vyšetřování povede, Lisa Regan umí překvapit a předčit vaše očekávání svou skvělou propracovaností. A i když čtvrtý díl v mých očích netrumfnul předchozí Matčin hrob, rozhodně zvládl udržet laťku hodně vysoko.
4,5*

Nuttelka
06.04.2022 5 z 5

Řadím se do zástupu nadšených čtenářů. I když Matčin hrob je pro mě zatím taky top, tak i tento příběh vás pohltí od první kapitoly a nechá vás napnuté až do závěrečného vyřešení případu. A hip hip hurá, Josie a Noah, mám z nich radost :-)

Danago
05.04.2022 5 z 5

Opět skvěle promyšlená zápletka. Autorka má dokázala opět napsat originální příběh. Myslím , že Matčin hrob nemůže nic překonat, přesto laťka zůstává stále hodně vysloko. Komu se líbí tato série, ten bude opět nadšený. Tentokrát Josie už opravdu vyšetřuje případ, který není jejím životním příběhem.
Tento díl se dá číst samostatně, takže pokud chcete sérii vyzkoušet můžete klidně začít touto knihou.

Knižní střípky
02.04.2022 4 z 5

Říkám rovnou, třetí díl čtyřka nepředčila, ale stejně to bylo skvělé. Tak moc ráda jsem se zase viděla se starými známými, viděla, co se v jejich životech změnilo, kam se posunuli, zavzpomínala na předchozí díly, bylo to po všech stranách příjemné setkání. A co musím říci – autorka to měla zase perfektně promyšlené do posledního detailu. Mně ty její příběhy neskutečným způsobem baví, líbí se mi, jak má zápletky skvěle propracované, vždy mě něčím překvapí a mnohdy ne pouze jednou, ona ty zvraty umí a já doufám, že se ještě letos dočkáme dalšího dílu, kdyby byly dva, vůbec by mi to nevadilo. Jo a konec mě dojal, asi stárnu, už mě dojímají i thrillery.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Domisek1
01.04.2022 5 z 5

Opět se budu opakovat.. skvělá kniha. Ten děj,to napínání super. Tahle spisovatelka má skvělí talent .. ví jak vtáhnout čtenáře do knihy a to myslím i její předchozí.knihu jsem zhltla ani nevím jak. Co mě v knize moc potěšilo je že i konečně Josie a Noah najdou k sobě cestu. Doufám že další kniha vyjde co nejdřív,nemůžu se dočkat dalšího příběhu JOSIE QUINNOVÉ…

vraždy tajemství svědectví vyšetřování

Lisa Regan