Zmizela v mlze

Zmizela v mlze
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347389/bmid_zmizela-v-mlze-kio-347389.png 4 1668 1668

Josef Bergman série

Ann-Solveig žije v odlehlé vesnici u norského fjordu vysoko za polárním kruhem s mužem, ze kterého má strach. A nikdo jí to nevěří. Pod vlivem své sousedky, psychosomatičky Katrine se rozhodne partnera opustit… ale nakonec místo toho skočí z útesu do moře. Přesně o rok později začne Katrine dostávat výhrůžné vzkazy. Vzápětí zemře další její pacientka - rybáři ji najdou uškrcenou na opuštěném místě u řeky. Český kriminalista Josef Bergman chtěl na tomto místě strávit poklidnou rybářskou dovolenou a ujasnit si životní priority, ale místo toho se stane jedním z důležitých svědků v zamotaném případu. Postupně zjišťuje, že skoro každý obyvatel zdánlivě idylické vesnice má nějaké tajemství…... celý text

SilvieSisinka
25.11.2017 5 z 5

Míša mě zase zabavila :-) Baví mě její knihy.Těším se na další pecku.

Petuleke
23.11.2017 5 z 5

Pro milovníky severu vynikající knížka, tak dokonalé popisy, jsko bych tam byla s p. Bergmanem na dovolené.
Krásně promyšlené vztahy a pohnutky lidí, jako ze života.

Pavlnka
23.11.2017 4 z 5

Taková pěkná, poklidná. Žádný krvák. Dobře se čte.

Tvefisto
22.11.2017 5 z 5

Michaela Klevisová opět nezklamala :) A musím říct, že mi ani nevadilo zahraniční prostředí (u Ostrova šedých mnichů trochu ano). Četla se jedním dechem a už teď se těším na další knihu a trošililinku doufám, že už se Josef Bergman vrátí z dovolené :)

peprminta
21.11.2017 5 z 5

Skvěle napsaná detektivka, kam se hrabou severští autoři :)

saez
15.11.2017 5 z 5

Má první kniha od autorky a musím říct, že psát skutečně umí. Zřejmě se nevidíme naposledy :-)

petunkav
10.11.2017 5 z 5

Super skvělá ala severská detektivka. Moc se mi líbila - napínavá, svižná.....
Podle mě hodně hodně povedená.

marketa.ul
09.11.2017 4 z 5

Pěkná detektivka. Kdo byl vrahem jsem neodhadla, takže jsem spokojená.

gordon13
05.11.2017 5 z 5

Míša Klevisová mne velmi zaujala, je to naše opravdu hodně dobrá autorka detektivních příběhů..těším se na každou její novou knihu:-)

katka9574
03.11.2017 5 z 5

Velice příjemný detektivní román, stejně jako Kroky vraha, které jsem četla loni. Na nočním stolku už čekají další dvě dílka paní Klevisové, na která se moc těším :-) Určitě doporučuji.

irefir
01.11.2017 4 z 5

Pěkná kniha, žádný krvák, žádné velké kombinování, a přesto napínavá.

EvaEma
27.10.2017 4 z 5

Hezky vypracovaná detektivka, zdánlivě nepodstatné detaily se najednou někde vynoří a člověk je najednou překvapen. Čtení mě bavilo podobně jako čtení detektivek A.Christie.

Peprnicka
27.10.2017 5 z 5

Rozjezd byl trochu pomalejší, ale pak jsem se nemohla odtrhnout :-) Určitě si seženu další knihy od této autorky...toto byla má první :-)

ritta
26.10.2017 5 z 5

Skvělá kniha, skoro jako opravdová severská detektivka...

Hannik
26.10.2017 3 z 5

Knížka se mi líbila, i když jsem čekala asi něco víc. Občas mě trošku nudily dialogy postav. Jinak byla čtivá a stojí za přečtení.

Restang
22.10.2017 5 z 5

Tato detektivka se mi líbila, tak jak jsem očekávala. Četla se velmi dobře a líbilo se mi to pozvolné napětí i popisy postav či prostředí. Konec malinko překombinovaný, ale mělo to hlavu i patu. Trošku bych uvítala v knize větší spolupráci a propracovanost českého detektiva a norské policie. Takto mi to přišlo, že snad norská policie neumí vyšetřovat a jedině Bergman je pomalu Harry Hole.. Ovšem se severskými thrillery bych to nesrovnávala, natož abych to očekávala! Autorka Klevisová má svůj styl, spíše český a to je dobře. Určitě si od ní zase něco nového přečtu.

slaska77
22.10.2017 5 z 5

Má svoji atmosféru, je svižná a nepřekombinovaná. A navíc moc pěkné vykreslení všech postav, autorku jsem doposud neznala a je pro mě velmi příjemným překvapením. To se povedlo!

jarka2222
21.10.2017 4 z 5

Jsem moc ráda, že u nás umí někdo napsat pěknou detektivku. Líbil se mi popis tamní přírody i sonda do životního stylu tamních lidí. Určitě se k téhle spisovatelce ještě vrátím, ale budu raději, když bude příběh zasazen do českého prostředí a českých problémů.

Lotka
20.10.2017 3 z 5

České detektivky moc nečtu, ale jsem ráda, že tuto jsem přečetla. Hezky a poutavě napsané, hezky propracované postavy. Spokojenost.

petula22
20.10.2017 5 z 5

Knížka mne velmi překvapila, čtivá, čtivá, čtivá a zajímavá, určitě stojí za to přečíst!!!