Jóga proti úzkosti a strachu

Jóga proti úzkosti a strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458522/bmid_joga-proti-uzkosti-a-strachu-XLR-458522.jpg 5 20 3

Každý už se v životě setkal s obtížnějším obdobím plným stresu, obav a úzkostí. Pokud nejsou pod kontrolou, mohou člověka nejen omezovat, ale také se rozvinout do panických atak a depresí. Jóga a ájurvéda představují cestu, jak tyto stavy rozpoznat a zvládnout. Které pozice a dechové techniky jsou k tomu nejvhodnější? Zkušená lektorka jógy Zuzana Klingrová vám ukáže hlavní stabilizační principy, které tělu i mysli vrátí ztracený klid.... celý text

cubeice
05.07.2023 5 z 5

K novým knihám o józe od českých autorů bývám poměrně dost kritický. Jako praktikující vyhledávám spíše starší tituly, ve kterých mi vše přišlo čistší, upřímnější. Tato od Zuzany Klingrové se mi ale opravdu líbí. Vlastně bych řekl, že patří k tomu nejlepšímu (nejen od českých autorů), co za poslední roky vyšlo.

Aneth.com
08.01.2023 5 z 5

Úžasná kniha plná praktických doporučení. Díky mnoha fotografiím a vizualizacím se dá vše lépe představit a zapamatovat. Určitě se k ní budu vracet.

PJ32
02.01.2021 5 z 5

Knihu jsem četla jako jógový začátečník, správnost tedy nedokážu posoudit. Ukazuje, jak pomocí jógy a ajurvédy zpracovávat emoční nepohodlnosti. Kniha je přehledná a praktická. Věci, které si nedokážu představit si dohledávám na autorčině youtube. Líbí se mi i doporučení na čaje a úpravu životního stylu. V neposlední řadě je kniha hezká.

2019  85%Jóga po celý rok
2020  98%Jóga proti úzkosti a strachu