Jediná maličkost

Jediná maličkost
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380605/bmid_jedina-malickost-mOQ-380605.jpg 4 587 587

Bethin život se po smrti její sestry zásadně změnil. Rodiče by ji nejradši zamkli pod zámek a věří, že jediný způsob, jak ji ochránit, je hlídat každý její krok. Když se Beth jednoho večera vykrade z domu, pozná nového souseda Chase. Je nadšená, že má tajného kamaráda. Je to vlastně jen maličkost, něco, co je pouze její. Beth ovšem netuší, jak obrovské její tajemství doopravdy je… Chase právě propustili z vězení pro mladistvé a je odhodlaný začít nový život. Je toho mnoho, za co se musí kát, včetně role, již sehrál té noci, kdy zemřela Bethina sestra. Beth, která má právo ho nenávidět víc než kdo jiný, je ochotna mu dát druhou šanci. Zakázaná láska je to poslední, co kdokoli z nich čekal, ale čím víc času spolu tráví, tím hlubší city je pojí. Beth se tak musí rozhodnout – buď se bude držet pravidel, nebo riskovat, že vše ztratí…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Small Thing , 2018

peitho.1
30.12.2018 5 z 5

Přečteno v rekordním čase, jelikož jsem knihu jen velice nerada odkládala. Silný příběh, sympatická ústřední dvojice (zejména u Beth jsem ocenila, že to není žádná ubrečená chudinka), jen ostatní postavy byly trochu hnané do extrtémů. Jak už tu padlo, konec by si zasloužil pár stránek navíc, ale i tak šlo o skvělé čtení, je vidět, že Erin Watt/Elle Kennedy prostě umí. Doporučuji.

ivca6341
28.12.2018 5 z 5

Toto byla první kniha od Erin Watt,kterou jsem četla. Naprosto mě kniha uchvátila. Určitě se k ní v budoucnu vrátím. I když Jediná maličkost trochu brala za srdce.

addams.e
19.12.2018 5 z 5

Tak jako všechny knihy autorky - čtivé a jednoduché.

Elčokča
18.12.2018 4 z 5

Kniha mě bohužel nenadchla tolik, jak jsem čekala. Je hodně čtivá, to ano, ale ten závěr? Úplně souhlasím s Kekik.
Ovšem odnesla jsem si moudro - "Učíš lidi, jak s tebou mají jednat." A taky se mi líbí myšlenka najít si každý den nějakou hezkou maličkost, aby ani špatný den nebyl úplně černý.

Kekik
11.12.2018 4 z 5

Jediný kaz na této úžasné knize je nezdařený konec. Bohužel. Tentokrát to autorkám moc nevyšlo. Určitě by prospělo pár stránek navíc. Jinak jsem spokojena. Mou dnešní maličkostí je přidáním "přečteno" v kolonce u této knihy.

Za ten konec bohužel jedna hvězda dolů. Až tak moc jsem z toho ukončení zklamaná. Chtělo to víc rozepsat.

Denisa31
02.12.2018 2 z 5

No, jakoby napad dobrý. Ale kniha byla slabší. To časté musíme si promluvit, mi už lezlo lehce na nervy. Urcite to není kniha, která ve mě něco zanechala a chtela bych se k ni někdy vrátit.

Magdyla.8
30.11.2018 4 z 5

Příběh byl neotřelý, ojedinělý, neobvyklý. Na můj vkus si hlavní hrdinka často stěžovala na svůj život. Taky tam byl docela kýčovitý konec a moc se tedy nad ztracenou dcerou moc nepozastavovaly. Chtělo by to dopilovat detaily jinak super oddechovka.

V3runecka
29.11.2018 1 z 5

Tohle jsem musela trošku rozdýchat.
Spisovatelku mám vážně moc ráda, jedna z mých nejoblíbenějších, ale tohle bylo co prosím? Strašná hloupost!

Petra38
28.11.2018 5 z 5

Je to sotva dve minuty,co jsem docetla. Musim rict,ze takou uzasnou knihu jsem v ruce uz dlouho nemela,nestaci mi na ni hvezdicky. Vazne me vzala za srdce, i kdyz problemy Beth se me uz dlouho netykaji a jeji vyvadeni je obcas na povazenou- tak me oslovil ten dej, ze si za svoji laskou stali i pres vsechny probemy a obdivuji Chase- tu jeho silu jit v zivote dal i s tou obrouvskou tihou viny co ho tizi...doporucuji:-)

jaspis
27.11.2018 2 z 5

Zjišťuji, že už jsem na knihy, kdy jsou hlavní hrdinové ještě jednou nohou v pubertě prostě stará. Nechápala jsem chování Beth a nad jejím myšlením občas zvedala obočí. Kdybych byla o pár let mladší, nejspíše bych byla z knihy unesená, ale dneska ne.
Nechci ale knihu nijak kritizovat, svou úroveň to mělo, jen to prostě už není pro mě.

prcek19
27.11.2018 4 z 5

To byla zase kniha..při čtení mě provázelo plno emocí od vzteku k slzám..chvilkama sem Beth opravdu litovala.. věřím, že problémy, které sou popisované v knize, provází plno lidí, ať už jde o chování rodičů Beth nebo odsouzení jejich kamarádů a spolužáků..sem moc ráda za ten konec a tuto knihu doporučuji

Market = )
27.11.2018 4 z 5

Hm... Už bych zase radši něco přímo od Elle Kennedy, tohle duo mě zatím z toho, co u nás vyšlo, zaujalo asi nejmíň. Knížka se mi líbila (ale ne tolik, jak jsem zvyklá a ne tolik, jak jsem, celá natěšená, doufala :-D).

MarkettT
26.11.2018 5 z 5

SPOILER?
Opět krásný příběh, každý si zaslouží odpuštění a tady je to názorná ukázka, ze se může stát cokoli a nikdo to nemůže předvídat. Vůbec by mi nevadilo pokračování, jak to bylo dál.

Evka3814
23.11.2018 5 z 5

Spisovatelka která nikdy nezklame. Opět krásné čtení:))) Krásný příběh plný odpuštění,pochopení. Akorát ty rodiče,z těch by mě trefilo:)

Maruš.D
22.11.2018 5 z 5

Nádherná kniha o neštěstí, zakázané lásce a odpuštění. Dokázala jsem soucítit se všemi. Kniha mne velmi rychle vtáhla do děje. Chase jsem si zamilovala od prvních okamžiků a bylo mi ho velmi líto. Taková mladická nerozvážnost ho přivedla k chybě na celý život. Zamlouvalo se mi, jak trest přijal. Celý příběh byl velmi uvěřitelný, od nehody, přes velmi ochranářské rodiče až po zakázanou lásku. Za mě rozhodně jedna z top knih :-))

Lea48
22.11.2018 4 z 5

Erin Watt je pro mě zatím sázka na jistotu a toto se mi moc líbilo. Je to jedna z těch knížek, kdy se nemůžete odtrhnout a zároveň to ještě nechcete dočíst. Dobře napsané postavy, které jednají uvěřitelně. Hlavní hrdiny si nejde nezamilovat a myšlenka - společně s názvem knihy - je moc hezká.

MarKy95
22.11.2018 4 z 5

Čtivá kniha, ale ten konec mi přišel takový odseknutý :/ Škoda. Stojí za přečtení:)

anishta
19.11.2018 3 z 5

Uf... Při čtení tohoto příběhu mě celou dobu doprovázel pocit bezmoci, kterou cítila i hlavní hrdinka, ale... I když jsem s ní soucítila a pěnila vzteky nad chováním všech v jejím okolí, tak i ona mě neskutečně štvala svým jednáním... Jedinou sympatickou postavou byl asi Chase... A ten konec? Na posledních 30ti stranách došlo u všech k zázračnému osvícení? Autorku mám ráda, ale umí to lépe...

Evitsa
18.11.2018 4 z 5

knižka je moc hezky napsaná jen jsem nečekala asi tak vážný děj,ale rozhodně je nad čím se zamyslet a doufám,že si z ní každý veme nějaké ponaučení a jen to nejlepší...

u konce mi chyběl rozhodně epilog,nějaké odlehčení.

moudro,které se mi líbilo bylo..."Učíš lidi,jak s tebou mají jednat"

inom
17.11.2018 4 z 5

Elle Kennedy je jedna z mých nejoblíbenějších autorů. Mám od ní přečtené všechny knihy a ještě se nestalo, že by některá zklamala. Zklamání nepřišlo ani v případě Jediné maličkosti. Knihu jsem sfoukla během jednoho dne. :)
Musím však souhlasit s názorem, že ten konec se mi zdál velmi zrychlený až uspěchaný. Uvítala bych ještě nějaké 2-3 kapitolky na závěr, abych se lépe do příběhu vcítila.