Jediná maličkost

Jediná maličkost https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380605/bmid_jedina-malickost-mOQ-380605.jpg 4 587 587

Bethin život se po smrti její sestry zásadně změnil. Rodiče by ji nejradši zamkli pod zámek a věří, že jediný způsob, jak ji ochránit, je hlídat každý její krok. Když se Beth jednoho večera vykrade z domu, pozná nového souseda Chase. Je nadšená, že má tajného kamaráda. Je to vlastně jen maličkost, něco, co je pouze její. Beth ovšem netuší, jak obrovské její tajemství doopravdy je… Chase právě propustili z vězení pro mladistvé a je odhodlaný začít nový život. Je toho mnoho, za co se musí kát, včetně role, již sehrál té noci, kdy zemřela Bethina sestra. Beth, která má právo ho nenávidět víc než kdo jiný, je ochotna mu dát druhou šanci. Zakázaná láska je to poslední, co kdokoli z nich čekal, ale čím víc času spolu tráví, tím hlubší city je pojí. Beth se tak musí rozhodnout – buď se bude držet pravidel, nebo riskovat, že vše ztratí…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Small Thing , 2018

lily_maleckova
13.10.2020 4 z 5

Tahle knížka byla bezva! ❤️ Od autorek už mám přečtenou celou sérii Royalů, na ty asi nic mít nebude, ale Jediná maličkost má své kouzlo ???? kniha je čtivá a můžu ji doporučit!
4/5⭐

Terkaveverka873
12.10.2020 5 z 5

Po tom co si přečtete tento příběh si začnete mnohem více vážit i běžných věcí. Třeba jen obyčejných dveří. Kniha ve vás probouzí pochopení, chuť odpouštět i činý, které jsou na první pohled neodpustitelné. Do knihy se rychle začtete, ale musím vás varovat. V tomto příběhu se realita neodpouští. Jinak knihu jsem si moc užila a krásný dojem z ní ve mně zůstává i teď. Vřele doporučuji!!!

Tesset
29.09.2020 4 z 5

Od této autorky sice slabší kousek, ale pořád nadprůměrný oproti ostatním. Některé věci se trochu zbytečně pořád omílaly dokola, ale nebylo to nic, co by lezlo vyloženě na nervy. Za mě pohodové čtení, ke kterému se asi i vrátím.

Laf
12.09.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer. Úplně mne to vtáhlo. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila. Jediné, co mě na celém příběhu iritovalo, byla postava Jeffa a to jeho chování. Ale zase v knize nějaký záporák být také musí :)

Kristy.Seb
01.09.2020 5 z 5

Učíš lidi, jak s tebou mají jednat.

Kniha mě velmi mile překvapila. Překvapilo mě, s jakým smutným příběhem jsem se v knize potkala. Velmi se mi líbil Chase a co s ním udělalo vězení. Je to frajer.

Nathalinkaa
27.08.2020 5 z 5

Knížka Jediná maličkost se mi moc líbila.
Nemám ji co vytknout.

petulkapeta
08.08.2020 4 z 5

Jedina malickost dokáže všechno změnit...tento příběh byl pekny i když byl o vzpomince a ztrátě milovane osoby,ale jen o tom. Beth a Chase měli pocit že by spolu neměli byt,ale tahlo je to k sobe a nakonec to dopadlo dobře :)

Deňulínek111
01.08.2020 5 z 5

Kniha se stala mou naprostou oblíbenkyní a porazila všechny mé dosavadní oblíbené knihy na plné čáře. Určitě si ji brzy přečtu znova, a mohu ji jen doporučit :)

leník511
23.07.2020 2 z 5

(2,5 hvězdičky)
Průměrná knížka, která mě nijak nenadchla a od autorek jsem čekala víc.

lucye007
09.06.2020 4 z 5

Od této knihy jsem čekala víc. Ze začátku byla super, potom se začala táhnou a pořád se tam opakovalo to samé. Každopádně to byla fajn oddechovka.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Tahle knížka pro mě byla vcelku překvapením. Od autorek jsem zvyklá na vtipné počtení, ale tentokrát jsem dostala závažné téma a knížka moc vtipná nebyla. I přesto jsem si ji užila a téma odpuštění, pocity viny mě bavilo a knížku můžu jen doporučit

Nikkaa
30.04.2020 4 z 5

Super knížka, četla se dobře a rychle... Ostatně jako všechny knihy od autorky.. Jistě si vyberu nějakou další

julie0026
09.04.2020 5 z 5

Tak já nevím hodně lidí tady píše že je to špatně protože se aktéři téhle knihy chovají hodně pubertálně ale nikdo nemyslí na to že jsou to dospívající lidé na střední škole tak jak se asi mají chovat ?? Mně osobně se kniha hodně líbila a určitě doporučuji ????

TerryDee
23.03.2020 4 z 5

Na knihu jsem narazila zcela náhodou, když jsem pročítala různé recenze na knížky. A právě u Dopisů ztraceným jsem se dočetla, že jim to v něčem připomíná knihu Jediná maličkost od Erin Watt. A tak jsem neváhala a pustila jsem se do toho, abych se sama přesvědčila. Kniha se mi líbila, neboť měla zajímavé téma, i když ne zrovna veselé. Zaujala mě především myšlenka, že i jediná maličkost může změnit náš život, ať už k dobrému či zlému. Proto je dobré vážit si toho co máme a jít vždy kupředu. Jediné, co mě ubíjelo, bylo nelogické chování některých postav. Z toho jsem občas šílela. I když upřímně nevím, jak by se v dané situaci člověk choval.
Když to vezmu kolem a kolem, tak se mi Dopisy ztraceným líbily o trochu víc, než Jediná maličkost. Nicméně jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

LucySmile
19.02.2020 5 z 5

Awww! Druhá přečtená kniha od této autorky a jsem opět nadšená a mile překvapená. Knížka se četla téměř sama, nenáročná, s rychlým spádem a šťastným koncem. Konec jsem malinko tušila předem ale to na kráse příběhu neubralo.

seabook04
02.02.2020 1 z 5

Toto byl jeden velkej fail.

Erin Watt je známá svým neuvěřitelně čtivým, chytlavým a emotivním stylem psaní. Tato knížka ale nemá ani jedno z toho. Několikrát jsem v průběhu čtení kontrolovala, jestli knihu opravdu napsala spisovatelská dvojice mých milovaných Royalu, protože toto...Toto bylo nepopsatelně špatné.

Proč? Naprosto ploché postavy, nulové lidské emoce / reakce, nelogicky dej a jeho uspořádání,... Ve zkratce - v této knize JEDINÁ MALIČKOST nedává smysl.

BarkaS
24.01.2020 3 z 5

Kdyby mi bylo patnáct, tak bych si to určitě užila. Takhle jsem trochu trpěla těmi pubertálními výlevy. Je to svižné, dobře napsané, hrdinové jsou ale extrémně podivní. A to téměř všichni. Od těchto dam už jsem četla i lepší kousky.

Jejunka
23.01.2020 2 z 5

Já teda nevím. Asi mi vadil věk hlavních postav, taky pubertální výlevy, dlouhé myšlenkové pochody, úplně streleni rodiče, rádoby kamarádky a celkově prostě dle mého nejhorší knížka autorky. Příběh byl dobrý ale zasazený mezi fracky a praštěne rodiče. Čekala jsem víc po všech knihách co jsem od ní četla.

Lucuschka
15.01.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila - čekala jsem víc erotiky, jak je zvykem u autorek, ale ií bez ní mne kniha vůbec neklamala. Byl to krásný příběh, který ovšem neměl milý začátek - je vidět, že i jediná maličkost může změnit život ke katastrofě nebo naopak k něčemu většímu a lepšímu či vám může poci i jen přežít. Za mě doporučuji k přečtení a každý, ať si názor udělá sám ;-)

Wish
31.12.2019 5 z 5

Konečně knížka, která neřeší jen nepřekonatelnou přitažlivost, nebo milostný trojúhelník. V rámci svého žánru má i nějakou psychologii, zvolené téma dokáže řešit na hlubší úrovni než jak je v podobných dílech běžné a vztah si neplete s chtíčem. Navíc pokud máte jako já slabost pro životem zkoušené hrdiny, kteří mají ale pořád dost sebereflexe a nesnižují se k tomu, aby si svou frustraci vybíjeli na ostatních, což je ve výsledku dělá ještě přitažlivější, mohl by se vám tenhle příběh líbit. :) Má určitě svá slabá místa a jistě by se jich našlo víc, ale i tak je to pro mě naopak nejlepší dílo ať už Erin Watt, nebo Elle Kennedy jako takové. Kromě toho, že umí chytnout za srdce, působí také nejreálněji.