Neznámá

Neznámá https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7905/neznama-7905.jpg 5 546 121

Jane Rizzoliová má každým dnem porodit. Ale to zdaleka neznamená, že by prožívala poslední dny těhotenství v klidu a ve spokojených přípravách. Nejprve musí svědčit u soudu, a když se konečně dostane do porodnice, nastanou naprosto nepředvídatelné komplikace. V márnici soudní lékařky Maury Islesové se totiž mezitím objevila záhadná mladá žena – která ovšem proti všem předpokladům není mrtvá. Je tedy převezena do nemocnice, do stejné, kde má Jane rodit. A protože je vyplašená, rozhodne se utéct za každou cenu, i za cenu únosu... Kdo je ta mladá neznámá a co ji dohnalo k tak zoufalému činu? Jane Rizzoliová, Maura Islesová a s nimi i Janein manžel, agent FBI Gabriel Dean, začínají rozplétat klubko záhad, lží a násilností, které sahají velmi vysoko.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Vanish , 2005

wlado
10.11.2018 4 z 5

Opäť skvelá Gerritsen. Jej knihy skutočne nenudia a každá je iná.

petrzel
30.08.2018 5 z 5

Skvělá kniha nedalo se od ní odtrhnout.Jdu rychle na další díl.

lea735
11.08.2018 5 z 5

Knížka je skvělá , dávám šest hvězd...pokud by to šlo . Byla to skvělá jízda , těším se na další knihu od Tess

micha-ella
10.08.2018 3 z 5

Jakmile v knížce dojdu k místu (nečekaně), kde se vyskytne agent FBI a příběh zamíří velmi vysoko, přestane mě čtení bavit. Špiony a vysokou politiku nemusím.

astroweb
31.07.2018 5 z 5

Doposud nejlepší kniha od této autorky, kterou jsem přečetl, i když mi jich pár ještě zbývá. Skvělý a čtivý jazyk, námět poutavý, byť takových jsem již pár přečtl. Opravdu moc pěkné.

intelektuálka
24.07.2018 4 z 5

Kdo je neznámá dívka, která se objeví v nemocnici, kde má Jane rodit ?

Byla převezena z márnice, kde ji náhodou zachránila Maura život...

Jenže dívka je k smrti vyděšená, nevěří nikomu...

Pozadí tohoto zoufalého činu musí vyšetřovatelé zjistit a najít viníky...

Napínavé čtení, doporučím.

moudivlacek
22.07.2018 5 z 5

Tenhle díl se opravdu povedl, od začátku do konce je napětí, hledání pravdy i důležité osoby, do toho Jane těsně před porodem, během něj i po něm. Jane nedokáže být bez práce, ale i bez dítěte. Gabriel konečně pochopí, co to je mít opravdický strach a nemoct nic udělat, aby jeho nejbližší a nejmilovanější byli v bezpečí. Do toho se přidá i částečně odhalený obchod s bílým masem.
Prostě čtení pro silné nervy i žaludek. Doporučuji.

Jiparis
06.07.2018 5 z 5

Skvela detektivka,desiva,nemohla jsem se od ni odtrhnout.

Evule *
25.06.2018 5 z 5

Za mě další povedená kniha od Tess Gerritsen, napínavá až do poslední stránky.

Tirisa
13.06.2018 5 z 5

Nenapadá mě jiné slovo než masakr. Zatím jsem v této sérii četla jen Hříšnici, což byla výborná knížka, ale tohle byl prostě masakr se vším všudy. Už teď jsem naštvaná sama na sebe, že sérii nečtu popořadě, protože se zde bohužel objevují zmínky o dřívějších případech, a to i jméno viníka, čímž jsem sama sebe připravila o další skvělý zážitek a taky mi vadí neuspořádanost v soukromém životě obou hlavních hrdinek, za což si ale můžu naprosto sama a dobře mi tak, když jsem se nedokázala poučit z dřívější četby jiných detektivních sérií.
Ale prostě sečteno podtrženo...výborné!

Olous1
29.04.2018 5 z 5

Opět perfektní počteníčko.Napínavé od začátku až do konce...nestačila jsem obracet listy.Doporučuji !!!

kahuda01
23.01.2018 4 z 5

Dobrá práce

Tina50
21.01.2018

Tess Gerritsen jsem objevila nedávno (vánoční dárek), ale jsem nadšená a už sháním co se dá. Tento díl R a I úžasný, vysoká politika, trh s bílým masem a samozřejmě vraždy vyšetřené od a do z. Super a doporučuji.

harena
09.01.2018 5 z 5

Opět jako téměř vždycky i za tento díl musím dát 5 hvězdiček. Čtivá, akční, napínavá až do posledního okamžiku. Jsem ráda, že série Rizzoliová a Islesová ještě pokračuje. Jako thriller doporučuji.

evca7271
07.12.2017 5 z 5

Za me nadherna kniha.Mam z toho nepopsatelne pocity

kulatina
04.12.2017 4 z 5

Zajímavý i když drsný příběh vedený ve dvou dějových liniích, jednak očima mladé dívky a jednak očima vyzrálé ženy, policajtky. Kapitoly o vysoké politice mě moc nebavily, nepamatovala jsem si jména všech těch osob. Na závěr se děj pěkně prolíná a odkazuje zase na začátek, aby si zvlášť mladé dívky - cestovatelky - uvědomily, ze není všechno zlato, co se třpytí. Pěkné.

kulatina
04.12.2017 4 z 5

Pěkný i když drsný příběh vedený ve dvou dějových linií jedna očima mladé divky, a další očima schopné vyzrálé ženy, policajtky. Občas děj zasahuje do vysoké politiky, který mě moc nebavil. Ke konci se vše spojí a vysvětlí. Jinak poutavé čtení se zajimavou zapletkou a varovným prstem, že není vsechno zlato, co se třpytí.

Chesterton
28.11.2017 5 z 5

Moje první Tes, která dobře zná své řemeslo. Napětí a spád jsou velkými přednostmi. U vztahových záležitostí netřeba v těchto knihách přemýšlet, natož souhlasit :))

Beky
08.10.2017 5 z 5

Strhující, napínavé a svižné...neočekávaný a překvapivý konec.

NADEI
28.08.2017 5 z 5

Skvěle napsaná kniha u které se nudit nebudete. Byla to moje teprve druhá kniha od Tess a opět bomba. U autorky ráda zůstanu jako věrný čtenář.