Jak se zbavit starostí a začít žít

Jak se zbavit starostí a začít žít https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30449/bmid_jak-se-zbavit-starosti-a-zacit-zit-iRf-30449.jpg 4 230 57

Deset způsobů, jak vám tato kniha pomůže: 1. Poskytne vám celou řadu praktických a vyzkoušených rad, jak řešit situace, které vám působí starosti. 2. Ukáže vám, jak se okamžitě zbavit padesáti procent problémů. 3. Nabídne vám sedm způsobů, jak si vypěstovat duševní postoj, který povede ke klidu a štěstí. 4. Ukáže Vám, jak zmírnit finanční starosti. 5. Vysvětluje zákon, který mnoha vašim starostem zakáže působit. 6. Poví vám, jak využít kritiku ke svému prospěchu. 7. Ukáže vám, jak se vyhnout únavě a vypadat pořád mladě. 8. Popíše čtyři pracovní návyky, které pomáhají zabraňovat únavě a starostem. 9. Poví vám, jak si každý den prodloužit život o hodinu. 10. Ukáže vám, jak se vyhnout citovému rozrušení.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Beta-Dobrovský

How to Stop Worrying and Start Living , 1948

spursfan
13.01.2017 5 z 5

Autor musel být opravdu dobrý člověk. Některé příklady ze života jsou úžasné. Po přečtení se snad nikdo nemůže litovat a mít špatnou náladu.

tn2003
13.10.2016 5 z 5

První kniha do které jsem se nebál čmárat, psát si poznámky a podtrhávat si pasáže. 10/10

Daris
04.09.2016 5 z 5

skvělá, čte se sama, ostatně jako jiné knihy od Dale Carnegieho

bakjo95
20.07.2016 5 z 5

Tato kniha naprosto změnil můj postoj a názor na většinu dnešních ,,problémů´´ a ,,starostí´´ a myslím, že od jejího dočtením se už nikdy nebudu stresovat :). Doporučuji - 100%

PanKérka
04.01.2016 5 z 5

Kdybych mohla udělit sto hvězdiček, tahle kniha by ji rozhodně dostala. Naučné knihy mě vždycky nudily a že bych si z nich udělala byť jedinou poznámku se mi nikdy nepovedlo. Tahle kniha je ale krásně čtivá a zapsala jsem si každé jedno pravidlo, které pan Carnegie doporučuje. Rozhodně můžu říct, že díky této knize se snažím pohlížet, nejen na starosti, ale na celý život jinak a lépe.

Vercik
04.09.2015 5 z 5

Tuto knihu by si měl povinně přečíst každý. Pro někoho můžou být některé části moc náboženské a americké. Je potřeba toto brát s nadhledem, ale jinak doporučuji.

heča
05.03.2015

Super knížka :D...K přečtení mě vedlo už věnování na začátku knížky :D

Dodynka
02.12.2014 5 z 5

Luxusní knížka (y)

Dodynka
19.11.2014 5 z 5

Tato knížka mi přišla z čista jasna a ihned to byla láska :-)Tak krásně a čtivě napsaná knížka,krásné lidské příběhy...Otevře Vám oči jednou pro vždy.

radexxiik
01.09.2014 5 z 5

"Povinná" četba pro každého.

tormenta
31.03.2014 5 z 5

Úžasná kniha, úžasný autor!

Vždy, když čtu, mám u sebe papír a propisku. Veškeré myšlenky, citáty a slova, která mě zaujmou si vypisuju - přece jen, po čase zapomenete, co jste to četli. Je fajn se pak k tomu vrátit a pročíst si jen ty své výpisky psané vlastní rukou. A při této knize jsem popsala 8 A4 zajímavostí! :)

Warronika
16.10.2013 4 z 5

Kniha je pěkně napsaná. Líbila se mi a dobře se četla. Někdy jsem ji však nedokázala uvést do praxe - možná je to moje chyba... nevím.Jinak je velmi inspirativní a po jejím přečtení jsem se cítila mnohem vyrovnanější.

Mercatino
08.04.2013 5 z 5

Jaká je toto kniha,kromě toho,že je pravdivá. Je to kniha velice působivá.To znamená,že po přečtení už nikdy nebudete jací jste bývali. Je to kniha velice zábavná, milá a tato kniha je ke každému velice ohleduplná.Protože pan Carnegie si s každým povede svůj skvělý monolog,který nikoho nemůže nechat na pochybách,jak je toto pěkná knížka.

sarka45
06.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Po jejím přečtení jsem začala na některé "starosti" nahlížet úplně jiným pohledem. Od té doby umím rozlišit skutečné starosti od naprosto nepodstatných maličkostí, se kterými jsem si před tím lámala zbytečně hlavu. A navíc i s těmi skutečnými problémy se díky této knize umím lépe vypořádat. Vřele doporučuji těm, co se aktivně snaží si zlepšit vlastní život.

Martuli
02.01.2013

Vřele doporučuju,skvělý rádce na cestě k tomu být šťastný...

LordSnape
22.04.2012 3 z 5

Řekl bych lepší kniha než Jak získávat přátele a působit na lidi. Carnegieho styl se nemění a vše opět vysvětluje buď polopaticky nebo různými příběhy známých či úspěšných lidí. Některé rady byly celkem normální a řekl bych použitelné, jiné trochu přitažené za vlasy.. Konec knihy je pak plný už jen názorných příběhů různých lidí, což mě po chvíli přestalo bavit.

Sugar289
10.07.2011 5 z 5

Velice zajímavá publikace o tom jak analyzovat problémy a nebrat ho jako PROBLÉM, ale jako VÝZVU na změnu. Samo sebou je tu i popsána cesta k předcházení stresu a jeho filtrování.