Jak Krtek ke kalhotkám přišel

Jak Krtek ke kalhotkám přišel https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18360/jak-krtek-ke-kalhotkam-prisel-18360.jpg 5 232 43

Jedna z nejznámějších a nejpůvabnějších knížek o tom, že když se všichni spojí, tak se dílo podaří. Krtek zatouží po krásných modrých kalhotkách, sám ale neumí ani tkát, ani stříhat, šít nebo barvit látku. Poprosí tedy o pomoc své kamarády raka, rákosníčka, žabku, čápa, ježka, pavoučky a mravenečky. Ti mu rádi pomohou, a Krtek se nakonec může radovat z nových kalhotek. Ilustrace Zdeněk Miler 2007... celý text

janina66
31.08.2020 5 z 5

Je zajímavé, kolik generací na Krtkovi vyrostla. Nehledě na to, v kolika jazycích už vyšel. A ty večerníčky- úžasné!

Briv
12.07.2020 5 z 5

Prostě Krtek! ... On opravdu musí být dobrý, když byl i ve vesmíru.

RendyaDav
18.01.2020 5 z 5

Krásná knížka pro děti ,tuto můj syn dostal pod stromeček...A hrozně moc nás krteček bavil...

Venda32
07.01.2020 5 z 5

Vezměte knížku, přečtěte a prolistujte s dětmi a maximální hodnocení vás nepřekvapí. Klasika klasik.

Resi
23.12.2019 5 z 5

Nádherná knížka, klasika u které vydrží má malá poslouchat a ještě se směje na obrázky.

Radka1911
02.07.2019 5 z 5

Krtečka miluju celý život, všechny jeho zážitky, a příběh s kalhotkami je rozhodně jeho nejlepší.

DuncanIdaho
17.02.2019 5 z 5

Četl jsem to jako dítě, ale stále si mi to líbí. Je to prostě nejlepší z krtkových příhod.

bellinkabell
28.01.2019 4 z 5

Stará česká klasika! Bezvadné námět, který nikdy nepřestane bavit.

Hani77
09.01.2019 5 z 5

Krtka a kalhotky jsem dcerám četla snad stokrát a pořád je bavil. Je to klasika, díky za ni, pane Milere.

Raulik
04.01.2019 5 z 5

Krtek je můj životní hrdina, škoda že je možné dát jenom 5 hvězdiček:)

Jelitovna
15.10.2018 5 z 5

Kolik práce se musí udělat a kolik bytostí musí spolupracovat, než si můžeme něco obléknout! Podáno tak, aby to děti bavilo.

Medunkavera
23.05.2018 5 z 5

Jak běží krteček, v tu ránu všeho nechávám a sedám k televizi. A zvlášť, když je ten díl s kalhotkama. Hltám to jak malé dítě. Prostě.. v tu ránu jsem jak malá holka a nevidím, neslyším.

Tapeworm
10.10.2017 5 z 5

Klasika, úžasné ilustrace, krásná pohádka :)

Princezna22
11.05.2017 5 z 5

Krteček prostě nezklame. Myslím, že všichni tento příběh známé a je asi povinnost si knihu pročíst. Mé dcerce se líbila. Krtecka má moc ráda. :-)

Jitka_Roškotová
05.04.2017 5 z 5

Krteček a knížky jeho příběhů jsou snad povinnou výbavou každé dětské knihovničky. Na téhle dnes už kultovní pohádkové postavičce jsem vyrostla a vždycky jsem ji milovala, ať už v knížce nebo ve Večerníčku. Knížky jsem si ráda prohlížela i v době, kdy jsem ještě ani neuměla číst. Jsem moc ráda, že s ní nyní můžu seznámit svou dcerku a že se jí líbí stejně jako mě. Neumím si představit dětství bez Krtka a jeho kalhotek...

hlavin
11.01.2017 5 z 5

Krtek je moje nejzamilovanější postavička, kterou mám nesmírně rád. I když už jsem dávno dospělý. Krtek se mi prakticky stal životním stylem. Pan Miler byl bez nadsázky geniální. Slavná postavička Krtka je prověřená časem. A není těžké říci proč. Krtek je skvělý kamarád, který vždy každému pomůže, vše vždy dobře dopadne. Příběhy o Krtkovi jsou i nesmírně poučné. Kdyby se lidé chovali jako Krtek, bylo by na světě dobře. Sláva Krtkovi!

TaLu
22.07.2015 5 z 5

Klasika. Kdysi dávno jeden Krtek ke kalhotkám přišel a začal psát svůj životní příběh. A ten příběh stojí za to číst. Vzpomínat na to, kdy jsme zahlédli Krtka poprvé to už je opravdu kus nestárnoucí historie. Četli nám, četli jsme a dá-li Bůh budeme i my číst někomu, kdo uvidí Krtka prvně.

wooloong
22.03.2015 5 z 5

Nejpromyšlenější a nejlepší díl o Krtečkovi.

bibi.r
04.12.2014 5 z 5

Jedna z nejmilejších dětských knížek :).

Marčullkas
04.04.2014 5 z 5

roztomilá dětská knížka, kterou nám předčítali naši nejbližší!