Já to dokážu

Já to dokážu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26587/ja-to-dokazu-26587.jpg 4 68 10

Autorka bestsellerů Louise L. Hay vás přesvědčí, že vy to dokážete, tedy že změníte a zlepšíte doslova každý aspekt svého života tím, že pochopíte a správně využijete techniku utvrzování se.

Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Pragma

I can do it

beautiecutie
16.03.2024 5 z 5

Opravdu nádherná knížka plná lásky a pochopení, děkuji ze srdce.

vlkove
15.09.2023 5 z 5

Louise L. Hay měla dar, její knihy mě vždy dostanou do skvělého rozpoložení, doporučuji všem, a to i stejným skeptikům jako jsem já.

ester8648
21.01.2019

Velmi motivující a inspirativní kniha.

majáček
14.02.2018 5 z 5

Shrnutí všeho, co kdy napsala nebo řekla autorka. Motivující knížka, která by měla být po ruce nejen v těžkých chvilkách.

Corly
21.02.2017 5 z 5

Ano! :-)
Nenásilně psáno, jde to tak samo se snažit...:-)

Katka.Z
13.01.2017 5 z 5

Další motivační kniha. Na trhu v ČR mi přijde ,že jich začíná být spousty. Čím se liší Louise L. Hay od ostatních? Přijde mi to realistické , netvrdí ,že se během jedné noci stanete úspěšným miliardářem. Je to spíš o tom milovat sebe, jací jsme. Kniha je spíš malou příručkou. Ale jsou tam podstatné věci. :)

mariva
02.11.2016 5 z 5

Krátký výběr z toho nejlepšího od Louise L. Hay.

P-Verca
12.09.2016 3 z 5

Takové menší vydání knihy "Miluj svůj život" (asi vydání pro nečtenáře). Knížka je přehledná, stručná, jasná, nakopávací, psána s láskou. Proč ne. :)

zuzi.kovar
26.04.2016 5 z 5

Úžasná motivační kniha, která člověka nakopne. Plná lásky a naděje. Hlavním poselstvím je to, že můžeme změnit svůj život, pokud to sami budeme chtít a budeme si hlídat své myšlenky.

Mixy
21.07.2015 5 z 5

Děkuji, že jsi mi vrátila chuť do života...

Kniha Já to dokážu je v