Já Ti nesu veselého beránka ze stáda svého

Já Ti nesu veselého beránka ze stáda svého https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209673/bmid_ja-ti-nesu-veseleho-beranka-ze-stad-209673.jpg 4 14 5

Soubor vánočních fejetonů, vysílaných na rozhlasových vlnách v pořadu Dobré jitro a čtyři vánoční pohádky pro děti.

pagac17
30.05.2021

Výborná publikace, moc jsem se pobavil, zajímavé fejetony, autor se přibližuje mému věku, takže jeho podání mě velmi uspokojilo

kob
07.05.2020 5 z 5

To je tak půvabné povídání, že jsem si tu útlou knížku musela přečíst hned dvakrát, abych si ji lépe zapamatovala.

Krab1ce
14.01.2019 4 z 5

Jeden z těch zvláštních autorů, jejichž psaní, ač z hlediska stylistického málo pozoruhodné, hřeje jako kamínka; člověk se jím chvilku baví, chvilku nudí (ne všechny fejetony sednou každému, že ano), ale i ta nuda zůstává jaksi příjemná, stačí přivřít oči a rozkošnicky se v teplíčku sálajících plamenů natáhnout. Je to vlastně takový malý zázrak, nečekaný objev: jako dítěti mi Nepilovy pohádky nic moc neříkaly. Že bych do nich konečně dorostla?

Scathia
02.12.2018 4 z 5

Fejetony mám ráda, skvělá oddechovka, přesně v pravý čas, před Vánoci. :-)

Knihomura
17.12.2017 5 z 5

Skvělý František Nepil. Když čtu jeho knihy, v duchu slyším i jeho nezapomenutelný hlas. V adventním čase neodolám a vracím se k jeho povídání o Vánocích. Bezkonkurenční je : Jak rozbalovat vánoční dárek. Přidávám audiobonus. ;-)