Ideální dárce

Ideální dárce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17350/idealni-darce-17350.jpg 4 37 8

Karin a Joeovi Eastmanovým se konečně vyplnilo vše, o čem snili, k dokonalému manželství přibylo vytoužené dítě. Jenže maličký Ben trpí těžkou chorobou. Jedinou šancí na jeho uzdravení je najít člověka s co nejpodobnějším genetickým kódem. Prosté řešení je nasnadě – pořídit mu sourozence, který poskytne kostní dřeň k transplantaci. Že prostá řešení vůbec nemusí být jednoduchá, potvrdí testy před lékařským zákrokem, které odhalí nečekanou pravdu. Ta zkomplikuje jedinou naději na vyléčení dítěte a zároveň vystaví těžké zkoušce dosud šťastné manželství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Perfect Match , 2007

Damaj
31.12.2021 1 z 5

Věřím, že se někomu kniha líbit může, ale já její čtení po 180 stránkách vzdala, protože se to nedalo. Obvykle se snažím knihu dočíst, ale třeba se k ní někdy časem vrátím a zaujme mě, uvidíme.

Oli1104
17.02.2020 3 z 5

Knihu jsem precetla, ale vim, ze se k ni nikdy nevratim. Zacatek me zaujal, cetlo se velmi svizne, rychle. Konec byl ale opravdu strasny, porad jsem cekala, ze to prece takhle nemuze byt. No a bylo:-)

Christienne
28.01.2016 3 z 5

Knihu hodnotím průměrně. Zpočátku jsem byla nadšená, konec jsem málem nedočetla; kniha mě přestala bavit.

hrubik
18.06.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila, ikdyž jsem čekala něco trošku jiného. Myslela jsem, že bude více probráno medicínské téma, ale šlo spíše o román zabývající se vztahy v manželství. Ale bylo to povedené čtení.

Neri
09.07.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila moc a četla se, stejně jako další 2 autorčiny knihy, téměř sama. Závažné téma je podané bez zbytečného patosu, postavy jsou velmi uvěřitelné, zbytečně nepřikrášlené charaktery, do kterých se lze snadno vcítit. Myslím, že Jane Moore prostě umí!

maya.taufer
22.03.2013 1 z 5

Tato kniha mne hodně zklamala :( Čekala jsem od autorky lepší tvorbu.

Ellis
05.02.2012 5 z 5

Dobře napsané, čtivé. Knížku jsem zhltla za 2 večery.

bookcase
01.02.2012 5 z 5

Autorka umí čtivě podat vážná témata, její knihy se mi líbí a ráda se k nim vracím.

anglická literatura

Jane Moore