Klub druhých manželek

Klub druhých manželek https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14982/klub-druhych-manzelek-14982.jpg 4 42 9

Román pro ženy, ve kterém se čtyři přítelkyně snaží vyrovnat s nelehkou rolí druhých manželek. Alison, Fiona, Julie a Susan jsou mladé přitažlivé Londýňanky. Žijí v relativně šťastných manželstvích. Jediné co jim znepříjemňuje spokojený život jsou neodbytné bývalé partnerky manželů a jejich nezvedené dětičky. Jak s humorem a nadhledem vyzrát na "bývalky", neztratit přitom tvář a udržet si dobré vztahy v rodině? To jsou hlavní témata schůzek "Klubu druhých manželek". ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

The second wives club , 2009

Klára90
28.05.2020 3 z 5

Ze začátku mě kniha moc nechytla, ale pak jsem se začetla a bylo to příjemné počtení. Napsáno mile, zajímavé osudy, spíše oddechová knížka.

stju
27.08.2018 3 z 5

Příběhy a problémy druhých manželek je zajímavý námět na knihu, zvlášť když každá měla naprosto odlišný důvod proč nesnášet manželku první. Měla jsem, hlavně zpočátku při střídání jednotlivých příběhů, problém uvědomit si, o kterou dvojici (respektive trojici) právě jde a jaký je jejich vztah. Takže jsem trochu tápala: Alison - Luka - Sofie a jaký vztah? Přesto se mi kniha líbila a jako odpočinkové čtení určitě doporučuji, zvlášť když závěr docela překvapí.

kneslova
11.08.2013 3 z 5

Nenáročné čtení pro ženy, dobré na letní četbu, hned zapomenutelné, ale tak to má být

siamka
20.07.2013

super oddechová knížka,mě se líbila :-)mám tyhle žánry ráda :-)

magnolia
26.06.2013 3 z 5

Tak nakonec dočteno, i když jsem ji chtěla po pár kapitolách odložit. Některé situace byly dobře napsané, některé zase nereálné, místy trochu červenoknihovní, ale přečíst se dala.

Neri
09.12.2012 5 z 5

Od knihy jsem mnoho neočekávala a ke čtení přistupovala s lehkým despektem, ale musím přiznat, že jsem se po celou dobu čtení výborně bavila. Kniha se čte jedním dechem, je vtipná, místy trochu dojemná, ne však přeslazená, zásadní otázky řeší s nadhledem, ale donutí i zamyslet se nad otázkou "druhých" manželek. Těším se na další knihy této autorky. Skvělé odpočinkové čtení!

skulenka
25.06.2012 4 z 5

Dobrá oddechová četba. Příběh čtyř žen věrně vypovídá o životě "druhomanželek", avšak z knížky jde cítit americký podtext...

Val
01.02.2012 5 z 5

Moc jsem od této knihy nečekala, ale byla jsem docela mile překvapená. Čte se to dobře, děj je svižný...prostě jsem se ani chvilku nenudila. Všem "druhým manželkám" bych to dala jako povinnou četbu.... :-)

bookcase
01.02.2012 5 z 5

Jaké to je, když je žena něčí manželkou? Ale tou druhou? Svižné čtení, které i přinutí k zamyšlení.

Jane Moore
britská, 1962
2011  81%Láska je ve vzduchu
2009  79%Ideální dárce
2011  76%Klub druhých manželek

Kniha Klub druhých manželek je v