Hubnutí bez blbnutí -- pravdy a lži o dietách a detoxikaci

Hubnutí bez blbnutí -- pravdy a lži o dietách a detoxikaci https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91842/hubnuti-bez-blbnuti-pravdy-a-lzi-o-dietach-a-detoxikaci-91842.jpg 4 18 3

Nesnídáte, a přesto vás škrtí pásek? Máte za sebou několik bleskových diet, ale co platno - plavky se asi nějak srazily... Cítit se šťastně, žít zdravě, mít rád své tělo, tělo pružné, pohyblivé, a tudíž krásné, kdo by si to nepřál! Není to tak obtížně dosažitelné. Igor Bukovský, tvůrce bestselleru Návod na přežití pro muže, nyní sepsal návod na přežití pro všechny, a sice ve své již sedmé knize Hubnutí bez blbnutí - pravdy a lži o dietách a detoxikaci. ... celý text

Kontryhelka
18.08.2021 5 z 5

Rozumně napsaná a hodně věcí vysvětlující kniha. Název opravdu odpovídá tomu, co kniha obsahuje. Hodně jsem se dozvěděla a spoustu věcí jsem si vyjasnila.

Damato
26.04.2017 5 z 5

Knihu jsem dostala před lety, když jsem byla pár měsíců po úraze, kdy jsem se parádně vysekala na lyžích a už jsem pomalu nevěřila, že budu bez následků zas normálně chodit, pak jsem se ale postavila na váhu , zděsila jsem se , do zrcadla jsem se nemohla ani podívat a začala jsem nejíst. A to až tak brutálně, že jsem opět skončila v nemocnici.Mamka někde sehnala tuto knihu, já se časem dostala do pohody a s tím, že už asi nikdy nebudu hubená jsem se naučila žít. Nedávno, když mě zas popadla hubnoucí mánie ( a to opět na lyžích, kdy jsem nějak sama pro sebe vydedukovala, že můj životní partner se nějak povážlivě dlouho baví s mladými lyžařkami, zatímco já se nedaleko něj válím ve sněhu, ze kterého se ne a ne vyhrabat -a vrchol toho byl ten , že jsem si po tomto zážitku, já blbka objednala zázračné náplasti na hubnutí za nekřesťanské peníze). Kniha se opět nedávno objevila u mě na nočním stolku, vedle ni tabulka čokolády a já po letech opět otevřela tuhle knihu a opět jsem přišla na to, že mít ráda sebe samu je to nejdůležitější, co pro sebe, svoji nervovou soustavu a tím i pro mému srdéčku nejbližší lidi vůbec můžu udělat. Za odměnu , že mi to pomohl připomenout, jsem tomu svému drahoušovi při nejbližší příležitosti udělala k obědu knedlo vepřo zelo ... Ono totiž opravdu platí všeho s mírou, i to hubnutí se musí brát nějak s nadhledem.

mariva
09.03.2015 4 z 5

O autorovi jsem toho hodně slyšela a byla jsem zvědavá na jeho názory. Skutečně vyvrací mnohé mýty o hubnutí a často jsem se u knihy i zasmála. Jen jsem při čtení měla často chuť na něco dobrého, naštěstí jsem neměla nic po ruce, jinak by měla kniha opačný účinek.

Igor Bukovský
slovenská, 1966