Hotel U devíti koček

Hotel U devíti koček https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430275/mid_hotel-u-deviti-kocek-iBU-430275.jpg 4 78 30

Hotel U devíti koček série

Soužití lidí a koček pohledem čtyřnohých miláčků. Kdo prožil pár dní, týdnů nebo dokonce let s kočkami, ten nikdy nezapomene. Vztahy se navazovaly, vyvíjely, kočky přicházely, odcházely, a zanechávaly stopu. Drobných příhod přibývalo, a aby neupadly v zapomnění, vznikl deníček kočky Rozárky. A právě z ní se vyklubala kočičí spisovatelka. Pohodlně se usaďte, uvařte si kávu nebo čaj a začtěte se do jejího deníčku. Jste zváni do Hotelu U Devíti koček.... celý text

VerronikaH
05.02.2024 2 z 5

Jako milovnice koček a hrdá máma třech kočičích osobností jsem prostě musela do svého repertoáru přečtených knížek přidat něco s kočičí tématikou. Téma letošní čtenářské výzvy mě v tom ještě více podpořilo. Nevím však, jestli jsem zvolila úplně šťastně. Ano, bylo to chvílemi vtipné a každý kdo má kočky, se ve většině popsaných situací našel. Ale co si budem, žádné úchvatné literární dílo to není. Já od knih jednoduše očekávám nějaký příběh. Další díly bohužel oželím.

Alma-Nacida
22.01.2024 3 z 5

Knížka určená hlavně milovníkům koček, některé příhody jsou vtipné, jiné méně, celkové je to oddychovka tak trochu pořád stejná, neurazí, nenadchne

Miro67
16.01.2024 4 z 5

Kniha je takové pohlazení. Při čtení jsem cítila ten předoucí kožíšek pod rukami. Jsem pejskař, co byl 25 let "nucen" vyměnit štěkání za mňoukání. Koťátka od tchyně, kamarádky, z ulice i doma narozené. Každý(á -abych neupřednostňovala jen kocourky) je jiný, ale všichni si našli cestu do srdíčka a do vzpomínek.

Danafantom
11.10.2023 5 z 5

ONA to teda napsala moc hezky :D

SilvaK
29.05.2023 4 z 5

Milá knižka. Tiež bývame u nášho kocúra. Vtipné, oddychové čítanie

Danuše7
18.10.2022 5 z 5

legrace, a opravdu ze života. Podobné zkušenosti s kočičkami v rodině.

Evus
13.10.2022 5 z 5

Parádní knížka, musela jsem ji číst jen doma, aby po mě lidi blbě nekoukali, čemu se směju nahlas. Ta je totiž tak dokonale ze života (s kočkami), až jsem si říkala, jestli nás autorka nestalkovala.

Aneladgam95
28.04.2022 5 z 5

Ideální odpočinkové čtení. Laskavé a vtipné. Také mě těší, že to asi v každé domácnosti ovládané kočkami vypadá podobně. Těším se, až se pustím do pokračování.

Booky84
09.01.2022 5 z 5

Krásné a pohodové čtení pro všechny milovníky koček a kocourů. Často jsem si říkala, co si asi tak některé kočky a koucouři, které jsem měla, o mně mysleli nebo říkali - v této knize jsem našla odpovědi. :-)

Kaila146
24.12.2021 4 z 5

Moc fajn oddechovka, která mě nenudila a dokázala příjemně naladit.

eva7194
28.09.2021 4 z 5

Velmi příjemná oddechovka na večeři po blbém dni v práci, na dovolenou a na dny, kdy skřepaslík mlčí. Místy jsem se fakt zasmála, protože sice každá kočka je jiná, ale v něčem jsou všechny stejné - a proto je milujeme.

Olous1
03.09.2021 4 z 5

Takové milé čtení, které mi často vyloudilo úsměv na tváři. Vyprávění příhod z pohledu kočičky. Taková jednohubka na pro dobrou náladu. Za mě 80%.

Katka2382
19.07.2021 5 z 5

Moc milá a úsměvná knížečka.

kneslova
28.06.2021 4 z 5

Takové nenáročné čtení , o kočkách mě to vždycky baví

Anchie
07.03.2021 3 z 5

ONA a ON mi narozdíl od koček příliš sympatičtí nebyli (kdo chodí proboha každý večer hledat večer kočky s baterkou?) Jinak celá kniha funguje pouze pokud se čte jako internetový blog tzn. jedna kapitolka/vyprávění s časovými rozestupy mezi čtením, protože jinak je to pořád dokola na jedno brdo. Už jsem prostě četla lepší knížky psané z pohledu kočky, takže tohle je pro mne spíše průměrné dílko...

Arkagas
18.10.2020 4 z 5

Knížka, která potěší všechny kočkaře. Je to milé, odpočinkové čtení pro chvíle, kdy je Vám ouvej a nemáte na nic náladu. Troufám si říct, že tento deník kočičího života vyprávěný kočkou Rozárkou vykouzlí úsměv na tváři každému kočkomilovi a v 90% popsaných věcí se majitelé koček najdou :)
Knížka je rozhodně vhodná i pro děti, kterým má rozhodně co dát. Objevila jsem jí v knihovně náhodou a i když jsem četla knížek na toto téma milion, včera a dnes jsem to po úmrtí kamarádky potřebovala.
Potřebovala jsem si přečíst něco, kde jsou hebké kožíšky, motající se tlapky pod nohy, něha, láska a oddanost.
Ke konci už mi kniha přišla slabší a pár posledních kapitol bylo možná zbytečných, ale i tak ji rozhodně mohu doporučit, ať už jste vlastníci koček, nebo je jen máte rádi. :)

alnahu
06.10.2020 3 z 5

Docela milé počteníčko.Deníkové vyprávění kočky Rozárky.která nám přibližuje kočičí svět -jejíma očima.Takové lehké odpočinkové čtení.

cziss
24.09.2020 3 z 5

Jsou to zábavné příběhy a je vidět, že autorka kočky miluje. Jen ten styl psaní mě bohužel začal ke konci nudit. Jinak je to fajn počtení.

mira399
31.08.2020 5 z 5

Bavila jsem se od začátku až do konce. Škoda, že už konec je,bude se mi po té JEJÍ a JEHO bandě stýskat. Ještě že mám svoje dvě černé dámy, nebo mají ony mne?? No to je teď jedno, každopádně jim po přečtení knížky rozumím mnohem lépe. Například, když jsem poctěna a je mi do domu donesena živá myš :-)

vterinka
25.07.2020 5 z 5

Tuhle knihu si musí povinně přečíst každý kočkomil!
Kniha je napsaná s takovým citem, grácií a lehkostí, až si říkám, že autorka musela být v minulém životě kočkou.
Příběhy jsou psány s humorem, takže jsem se smála téměř pořád. Výjimkou byl závěr knihy, který byl velice dojemný.
Knihu řadím na vrchol seznamu oblíbených knih a rozhodně na ni nikdy nezapomenu a jednou se k ní zase vrátím.

"Važ si toho, co jsi směl vidět..."
"Včerejšek je pryč a on má konečně domov. Zítra už nikdy nebude včera..."
"... mít kolikrát zkažený celý den kvůli prkotinám, to je přece škoda, ne?"
"... bez kocourků je život na prd, to ví každej."
"... čas, věnovaný kočkám, není promarněný. Čas, věnovaný kočkám, navrací klid, pohodu a rovnováhu ve světě, který je všechno možné, jen ne poklidný a pohodový."

kočky humor vypráví kočka

2021  86%Statek je rodu ženského