Děsu plný dům

Děsu plný dům https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288348/bmid_desu-plny-dum-Ur7-288348.jpg 4 31 9

Hororové příběhy série

Seznamte se s Liamem Finnem, který se právě se svým otcem a sestrou přestěhoval do nového domu. Avšak i když tento starý dům vypadá prázdný, není. Je tu Krvavá Mary – byla vyvolaná ze smrti a teď umírá touhou mluvit.

Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Scary Tales 1: Home Sweet Horror , 2013

carbici
16.11.2021 5 z 5

Hororovější než Dobrou noc, zombie každopádně stále v přijatelných mezích. Já bych z ní v deseti letech asi týden nespala, ale syn ji nadšeně přelouskal za dva večery.

Ivanka83
04.08.2021 5 z 5

Děsu plný příběh nás pohltil při čtení všechny. Hlavně se natočit před zrcadlem, co když je Krvavá Mary zrovna u nás doma?

hans500
18.03.2020 3 z 5

Příjemná hororová jednohubka pro děti s perfektními ilustracemi dokreslujícími příběh.

Lady.Lucrezia
21.09.2019 3 z 5

Kdyby mi tohle četla družinářka v první třídě nezlobila bych se. Příběh o krvavé Mary jsme v nějaké podobě poznali jako malý všichni a rozhodně si myslím, že Děsu plný dům je vhodný pro děti kolem 6 let. Jako bonus funguje na stmelování sourozenců.

lykantropka
13.08.2019 5 z 5

Tuto knížku sem přečetla za cestu z knichkupectví domů a nemám na ni žádný záporný názor ba naopak, velmi mě zaujala stejně jako jiné díly.Doporučuji přečíst !

Dobročtenářka
01.12.2017 4 z 5

Knížku jsem přečetla přesně za dvacetjedna minut.
Zpracování je výborné a jako čtení například do vlaku,autobusu či prostě když nemůžete usnou myslím,že úplně ideální.Rozhodně doporučuji přečíst.
Knížka je hodně ilustrovaná a je tam více ilustrací než textu.

Saša2009
01.04.2017 5 z 5

Dům byl opravdu děsivý hlavně Krvavá Mary. Jsem rád, že to přežili.

eraserhead
24.09.2016 3 z 5

No, myslím si, že informativní věkovou hrnici mohli klidně i o tři roky snížit. Klukovi bylo nedávno sedm, nepřišlo mu to skoro vůbec strašidelné. A i já si myslím, že by to snesli i (hlavně) mladší ročníky. Pro devítileté už to musí být hrozně jednoduchá a prostá zívačka. Hodně parádní na knize jsou ilustrace a celkově grafické zpracování. Jako jedno z prvních setkání a seznámení mladého človíčka se strašidelným a horrorovým žánrev obecně slušná práce. I když je možná fakt, že předbíhání formy nad obsahem je trochu škoda.

anoti
26.07.2016 5 z 5

Mám ráda horory, pospíchala jsem a když jsem viděla knížku"hororové příběhy"tak jsem si ji na netu(bohužel)koupila...bohužel jen proto,že je to určeno pro 9-13leté děti.To už mi dávno není, ale když už jsem za ní dala peníze přečetla jsem jí a musím říct,že být mládě, určitě bych si koupila a těšila se na každý další díl těchto povídek.Je to lehké, odpočinkové čtení a i mě se to líbilo :-)

hororové povídky domy, vily, rezidence

James Preller
americká, 1961
2016  76%Děsu plný dům
2016  70%Dobrou noc, zombie
2016  71%Křič! Křič! Křič!