Hoď se do klidu

Hoď se do klidu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411697/bmid_hod-se-do-klidu-vBS-411697.jpg 4 25 9

Naučte se, jak o sebe bez námahy pečovat pomocí tipů od nejpověřenějších expertů na relaxaci: lenochodů. Nechte se vést nejodpočinutějším živočichem na světě a změňte svůj život k nepoznání. Je toho spoustu, co bychom se o volnějším tempu mohli učit. A kdo by byl lepším lektorem než lenochodi – kovaní zastánci pomalého životního stylu. Naučte se, jak zvolnit, soustředit se na současnost a neřešit zbytečnosti, které vám brání v cestě za relaxací.... celý text

Literatura světová Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Mladá fronta

Live More Sloth , 2018

Aghatte
10.06.2023 4 z 5

Naprosto zbytečná nicneříkající kniha, která má úžasné obrázky, a je tak pitomá, až je krásná.
Pubertální syn ji má v knihovničce a prohlížíme si ji. Občas.
Třeba po ránu, než se nastartujeme.

knihovna1
16.03.2022 4 z 5

Knížka je hezká, vkusná s hezkými obrázky a trefnými radami. Četla jsem ji na dobrou noc. Je i vtipná, uklidňující.

Alma-Nacida
04.03.2022 3 z 5

Jednohubka chvílemi vtipná, chvílemi poněkud uspávající svou jednotvárností, ale možná to už bylo tím autorovým přijetím lenochodího životního stylu. Rozhodně kladně hodnotím, že oproti jiným knihám - návodům na spokojený život si tu autor uchoval nadhled a smysl pro humor. Taky ilustrace jsou fajn. Takže celkově bych hodnotila třemi a půl hvězdami.

Kipam
29.07.2020 3 z 5

Je to takové milé, ale trochu až nudné.

whiolet
01.06.2020 3 z 5

Nehledě na to, jak hektický může život občas být, nezapominejte dopřát prostor svému vnitřnímu lenochodovi.
Jedna věta na konci nám hezky shrne celou knížku.
Milá nenáročná jednohubka, kterou jsem přečetla za chviličku, holt jsem špatný lenochod.

martunka
12.05.2020 4 z 5

Tak tohle je konečně dobrý návod, jak docílit klidu myslí. A neříkám to jen proto, že miluju lenochody...

jaroiva
17.01.2020 3 z 5

Jednohubka do letadla. A mohla by být klidně i kratší. V podstatě se pak už věci opakují dokola.
Nicméně, líbí se mi srovnání člověka s lenochodem.

Rodaw
22.12.2019 3 z 5

HOĎ SE DO KLIDU
.. aneb pojďme se něco přiučit od největších expertů na relaxaci na světě - lenochodů:). Milá knížka, oddechová a opravdu na odpočinek:). Při čtení jsem si psala poznámky a nakonec z toho vyšly necelé tři A4 rad, tipů a vychytávek, ke kterým se určitě budu vracet a už teď se snažím některé aplikovat :P. V něčem ta knížka byla zvláštní, mám na mysli především např. kapitoly lenochodí rady na dovolenou, lenochodí průvodce dopravou, lenochodí průvodce oblékáním... nevím, to bylo takové - alá vtipné až ironické, mě to moc neoslovilo, přišlo mi to spíš jako taková omáčka navíc:). Každopádně kniha pro mě přínos měla a i když je ve své podstatě vlastně hodně jednoduchá, určitě něco čtenáři předá. Nedělat víc věcí naráz, vážit si svého času, žít přítomným okamžikem, vypnout vnitřní monolog, ZPOMALIT... lehce se to říká, trošku hůř praktikuje:))), ale ano, fajn kniha. Pokud chcete lehkou knížku na relax a jako bonus získat nějaké tipy a zamyslet se nad některými věcmi, proč ne:)). Akorát mě osobně nepotěšila pasáž, která se věnovala tématu, proč mít (nebo spíš nemít) pejska. I když šlo jen o pár vět.. tak.. proč? Zase alá vtipná, ale pro mě spíše trapná a hlavně nepravdivá.:P
Ale asi můžu říct, že mi knížka pomohla a pokud Vás zaujme, dejte ji šanci, je milá.:) Rozhodně ve svém životě pojedu (a nebo se o to aspoň pokusím) víc "na lenochoda".:)
Více na mém YouTube :-).

Alienor
11.06.2019 4 z 5

Niektoré časti neboli síce až tak veľmi zábavné, ale častokrát som sa od srdca zasmiala na svojej podobnosti s leňochodmi a navyše, obrázky v knižke boli jednoducho rozkošné. Odporúčam na zdvihnutie nálady.

Tim Collins
britská, 1975