Hra na vraždu

Hra na vraždu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23939/bmid_hra-na-vrazdu-L7T-23939.jpeg 4 522 61

Hercule Poirot série

Spisovatelka detektivek byla najata, aby zorganizovala hru na vraždu. Jak se blíží den hry, cítí, že něco není v pořádku. Někdo neviditelný postrkuje figurky a je na Poirotovi, aby svým důvtipem označil toho, kdo předem určil úlohy ve hře na smrt.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Dead Man's Folly , 1956

moničina
29.03.2018 3 z 5

Pre mňa jedna z najslabších kníh od autorky.

Belatris
13.02.2018 2 z 5

Mě ty pozdější detektivky paní Christie neberou tak jako ty ranější. Dlouhá expozice, nulové napětí a na konci je sice dobré rozuzlení, ale to už čtenářský zážitek nezachrání. Tohle je první christiovka, kterou jsem musela číst spíše vůlí než aby to byl požitek.
Příště se vypravím do ranějšího období autorčiny tvorby, snad si spravím chuť.

iška
23.01.2018 4 z 5

Jsou detektivky, které pobaví, ale za pět let si na ně nevzpomenete. Ty od paní Christie mají v sobě zvláštní kouzlo a čtenáři se k nim rádi vrací i po půl století.

madlen_09
25.09.2017

Dobrá knížka, ale nevím proč se v současné době prodává za částky kolem 500 Kč? Narazila jsem už na inzeráty od 400 Kč do 650 Kč. Vydávali ji i ve zlatě? :o) Může mi to někdo osvětlit?

Kubíííína
19.03.2017 5 z 5

Bylo to naprosto perfektní!

Blancheerka
07.03.2017 3 z 5

Líbilo se, je to napínavé, čtivé a i když chvilkama musela v textu vracet, rozuzlení stálo za to :)

natkaf
07.12.2016 5 z 5

Jako vždy skvost. Ariadne Oliverovou miluju, proto je tato kniha pro mě ještě atraktivnější. Na rozuzlení zločinu jsem samozřejmě nepřišla, jak jinak. Všem doporučuji.

Bumeso
25.11.2016 5 z 5

Další skvělý kousek Agathy Christie (vlastně i Hercula Poirota :-))

chanahd
09.11.2016 4 z 5

Detektivní klasika plus můj oblíbenec Poirot. Napínavé až do konce.

Marian27
29.09.2016 4 z 5

Pri tomto príbehu moje " malé šedé bunky" vytušili a vydedukovali ako by to asi mohlo byť, skôr než Poirot. Aj tak to bolo fajn čítanie, pointa prepracovaná, Poirot už trošku starší a plus dávam aj za pani Oliverovú ktorej prítomnoť dodala detektívke vtip a šmrnc.

Alienn
17.07.2016 5 z 5

Spojení výborné Agathy a mého oblíbence Poirota se mi nikdy neomrzí. Další skvělá klasická detektivka, kterou nelze než doporučit.

Beltrix
10.03.2016 4 z 5

Další napínavý případ z pera Agathy Christie, který mi řádně zamotal hlavu, avšak Poirot to jako vždy s lehkostí vyřešil.

Evix
20.10.2015 4 z 5

Jedna z mých oblíbených :)

Sebasti
02.04.2015 5 z 5

Skvělé, naprosto nečekané a úchvatné rozuzlení. Vrah se mi v tomto případě neskutečně hnusí. Agatha to se mnou prostě umí! :D

Rendolet
14.11.2014 5 z 5

doporučuji, další výborný příběh s Poirotem :)

wikiniki
14.05.2014 5 z 5

Klasická Agatha a Poirot. Napínavý děj a překvapivě logický konec, co víc si přát.

fruitbueno
30.01.2014 4 z 5

Jedna z dalších skvělých knížek ze série HP. Mi akorát asi trošku vadí paní Olliverová - já ju prostě nemusím. Ale jinak zápletka prima, Poirot tentokrát poměrně v pozadí, do ničeho se nehrnul, ale stejně jako vždy vše vyřešil :)

calipsso
28.10.2013 4 z 5

jedna z mých nejoblíbenějších povídej... hodně dobré :-)

zuzulique
24.05.2011 5 z 5

Klasika, ktorá neomrzí :-)

Trina1
12.03.2011 5 z 5

Super knížka, která vás vtáhne do děje hned od začátku. Přečtená jedním dechem.