Hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese

Hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351823/bmid_hadanky-a-hlavolamy-sherlocka-holme-XbF-351823.jpg 4 13 6

Pozoruhodná sbírka hádanek a hlavolamů pro všechny milovníky příběhů Sherlocka Holmese, kteří rádi luští rébusy.

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Universum (ČR)

The Sherlock Holmes Puzzle Collection: The Lost Cases , 2011

kuky921
03.04.2021 2 z 5

Velké zklamání, byl to dárek, který se nepovedl.

Magnovak
27.10.2019 2 z 5

Zklamání, na první pohled a prolistování velmi slibné, těšila jsem se a bohužel stále dokola jen jedete buď trojčlenku, procenta, zlomky a nebo rovnice. Navíc je vše příliš překombinované. Matematika, nikoli logika či dokonce hlavolamy/hádanky. S detektivem SH to má pramálo společného, kromě použité identity. Zřejmě tedy stejnou knihu s identitou Hercule Poirota nekoupím.

Tomas@S
21.11.2018 3 z 5

V naproste vetsine se resi matematicke slovni ulohy. Jenom obcas a spise ze zacatku knihy se narazi na logicke ulohy a ruzne chytaky. Taky jsem cekal spise neco jineho na to jak ulohy zajimave zacinaji a kvuli graficke uprave navozujici atmosferu detektivky a prostredi Sherlockovych pribehu. Je to trochu skoda.

TUAKS
03.03.2018 5 z 5

V knize jsou hlavolamy lehké i těžké. U každé úlohy si počtete útržky z příběhů Sherlocka Holmese.

Márinka
26.12.2017 5 z 5

Od snadných přes přímočaré, záludné i zapeklité. Bavit se budete nad všemi. Na výsledky otočte pouze k ověření své teorie, nebo když už vám to poleze ušima. I když hádanku nevyluštíte, přemýšlejte nad jejím řešením. I tím procvičujete svůj mozek.

BobbyB
09.12.2017 3 z 5

zrejme je nezbytne znat pribehy SH, nebot hned prvni ukol/kapitola jinak nedava smysl, a to ani s resenim, ktere je v knize uvedeno;
vetsina je pro milovniky matematiky, nikoli logiky

Tim Dedopulos
anglická, 1969