Džungle v kuchyni

Džungle v kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419020/bmid_dzungle-v-kuchyni-g5D-419020.png 3 126 54

Čekáte od Ivanky Deváté omračující recepty z ingrediencí neslýchaných a cizokrajných? Omyl. Spíše se dozvíte, že ve dvaceti letech ještě neuměla uvařit ani kafe a jaké to bylo dobrodružství. A tak začala vstřebávat jakékoliv znalosti z oboru gastronomie, přičemž byla ochotná osvojit si recept i vyhlášené bordelmamá, pokud by stál za to. A hle, přesto se vdala třikrát a nikdo se s ní nechtěl rozvést. A proč? Protože úžasně vařila.... celý text

hapac
18.02.2020 3 z 5

Z knížky Kde spí lufťáci jsem byla celkem zklamaná, ale tato se mi zase už líbila. Milé čtení na jedno nedělní odpoledne.

Merlinit
15.02.2020 4 z 5

Milé a laskavé... i recept k vyzkoušení jsem si vybrala.

janik6969
07.02.2020

za mně ne... neumím ocenit humor... nějak jsem ho tam nenašla

maryzka
01.02.2020 4 z 5

No vzhledem k tomu, že to je dárek pro moji neteř pro kterou je kuchyň velká neznámá tak to pro mě bylo pobavení ovšem pro ni to moc nebude, ale přesto doufám, že mě někdy pozve na uvařený jídlo podle receptu Ivanky Deváté.

zdenaR
30.01.2020 5 z 5

Paní Ivanka nezklame.
Příjemné počtení, především když člověk leží v posteli s virozou :-)))

allebra
12.01.2020 4 z 5

I tato knížka Ivanky Deváté si zachovává svůj příjemný styl, je čtivá, napsaná s humorem a nadhledem. Výborná volba k relaxaci. Příběhy "kolem jídla" mě pobavily a možná, že časem vyzkouším i nějaký recept.

ziriant
11.01.2020 3 z 5

Těch receptů tam skoro netřeba, uvítala bych více například popis zážitků z kuchyně. Chápu, že záměr byl zřejmě jiný, ale na psaní receptů je dle mého paní Deváté škoda a radši bych si více početla o zajímavých příhodách, jejichž popis je jí vlastní. Přesto příjemné čtení.

yonda
06.01.2020 4 z 5

Čeština a styl jakým Ivanka Devátá píše mě nikdy nezklamal.Uvedené recepty asi sice nikdy nezkusím, ale i tak jsem i pěkně početla.

alnahu
23.12.2019 5 z 5

Kniha ,která vás pobaví a příjemně naladí na vánoční atmosféru .Paní Devátá v ní popisuje s humorem své začátky v kuchyni ,kdy neuměla uvařit své návštěvě ani kafe.Nakonec se z ní stala skvělá kuchařka a také se v knize s námi o pár receptů podělila.Nakonec se vdala třikrát a nikdo se s ní nechtěl rozvést .A proč?Protože úžasně vařila-to jsou slova paní Ivanky ,kterými končí knihu.Četla jsem všechny její knihy a vždy mě zvednou náladu.Její humorný pohled na život je mi vlastní.

Niš-knihovna
22.12.2019 3 z 5

Pohodovka a před Vánocemi super únik z kuchyně????

LadyCotton
13.12.2019 4 z 5

Moje první kniha od I.D. a musím se přiznat, že mne nezklamala - veselé povídání o vaření od "babičky", kterou jsem nikdy neměla. Sem tam nějaký recept a vtipné hlášky.
Příjemná odpočinková kniha, která mne rozhodně nalákala si přečíst další kousky autorky.

katy211
05.12.2019 3 z 5

Kniha báječná, pokud bych neznala i ty ostatní od Ivanky Deváté, v porovnání s nimi je poněkud slabší.

mariva
04.12.2019 5 z 5

Příjemný a laskavý humor, který si autorka udržuje i ve svém vysokém věku, dokáže pobavit i zpříjemnit den. Její recepty jsou sice z větší části běžně známé, ale není na škodu připomenout si klasické vaření našich maminek a babiček a já si některé opsala a určitě vyzkouším. Pro ty nespokojené to sama autorka krásně a s humorem shrnula v závěrečných větách. Nemůžu dát míň než 5 hvězdiček.

vladka31
25.10.2019

Těšila jsem se asi moc a měla velká očekávání. Spolu se Soužitím k zabití patří mezi slabší. Jiné miluji tak, že už z nich mám trhací kalendáře - mají stálé místo na mém nočním stolku. Top pro mě je asi Lázeňská kúra.

humor

Ivanka Devátá