Druhý život

Druhý život https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319333/bmid_druhy-zivot-fuE-319333.jpg 4 159 48

Do jaké míry můžeme doopravdy znát druhého člověka? A sebe sama? A jak daleko jsme ochotni zajít, abychom zjistili pravdu o člověku, jehož milujeme? Netrpělivě očekávaný druhý román od autora bestselleru Dřív než půjdeš spát vypráví o ženě s utajenou identitou, která má moc ji zničit. Když se Julia dozví, že její sestra byla brutálně zavražděna, vypraví se do Paříže s nutkavou touhou zjistit víc. Od sestřiny spolubydlící se dozvídá, že Kate s oblibou vyhledávala sexuální dobrodružství na internetu, a napadne ji, že vrahem mohl být jeden z jejích četných on-line kontaktů. Namísto toho, aby se však obrátila na policii, přihlásí se na sestřin účet na webové seznamce – a vydává se na nebezpečnou výpravu do neprobádaného světa vlastních erotických tužeb. Poté, co se zaplete se záhadným cizincem, s nímž se seznámila přes internet, ztrácí Julia čím dál více kontrolu nad svým životem. Hledání odpovědi na otázku, co se vlastně její sestře stalo, však ohrožuje nejen ji samotnou, ale i její rodinu. Protože tuhle smrtelně nebezpečnou hru si mohou dovolit hrát jen ti, kteří mají sami čisté svědomí… Strhující a znepokojivý psychologický thriller nám dává nahlédnout do zákulisí utajených životů, které vedeme. A do temných zákoutí, v nichž se bezděčně můžeme octnout.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Second life , 2015

anája
11.03.2017 5 z 5

Perfektní ,od začátku do konce!!!!

PetraBery
26.02.2017 4 z 5

Hodně podařený psychothriller, kde hlavní hrdinka Julia hledá pravdu o smrti a minulosti své sestry. Příběh o tom, co všechno můžeme ztratit, pokud ztratíme hlavu... Postavu, která ve všem měla prsty jsem odhadla, úplný konec mě ale zaskočil.

harena
12.02.2017 5 z 5

Tak skvěle vykreslená postava Julie, až jsem ji viděla stát u mě v pokoji. A říkám N E !!! tohle nedělej !!!! Nerada bych se s někým takovým potkala. Úžasně výstižně ji popsala níž v komentáři Hella. Pro mě naprosto strhující thriller. Mistrovsky napsáno, závěr nadprůměrně akční a hlavně překvapující. Pro milovníky napětí a psychologických thrillerů určitě doporučuji.

Daenerys
04.01.2017 4 z 5

Co si budeme nalhávat, na Dřív než půjdu spát to rozhodně nemá, ovšem to byla vážně pecka, kterou bude velmi těžké překonat. Pokud ale nebudu porovnávat, pak ano, bavila jsem se, hltala jsem text a ke konci jela nedočkavě na jeden zátah. Autor umí čtenáře přišpendlit do křesla a nutí číst dál a dál. Spokojenost.

Hella
30.12.2016 3 z 5

Pochybuji, že bych objevila literární postavu, která by mě iritovala víc než Julia. Podle mě předvedla nemožné, tedy že IQ může mít zápornou hodnotu. Stupidní, nemyslící, všechno zahazující a všechny zraňující, trapná a neskonale naivní.
Uf, že jsem se ale rozohnila :-).

evonra
26.12.2016 4 z 5

Celkem povedené... V dnešní divné době virtuálního světa se tohle vše může, bohužel, asi i stát....

kneslova
18.12.2016 5 z 5

Opravdu dokonalý psychothriller, stejně jako Dřív než půjdu spát. Pomalejší rozjezd, ale s pžibývajícími stránkami se zvyšuje napětí a ke konci jsem čtení nemohla odložit, i když jsem měla své tušení ... a ten úplný konec, tak trochu otevřený - super

Šánka
28.11.2016 5 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila, neboť již autorova prvotina Dřív než půjdu spát mě nadchla. Druhý život mne nejen nezklamal...., byl bravurní !
Jak snadno můžeme ztratit kontrolu nad svým životem a dát tím do pohybu události, jež ohrožují nejen nás, ale hlavně životy blízkých lidí. Psychothriller plný lží, polopravd a strachu s perfektně nadávkovaným a vygradovaným napětím až do poslední stránky, kde do sebe děsivě zapadnou poslední střípky příběhu.
Pro fandy tohoto žánru rozhodně doporučuji a za sebe můžu říct, že je to jeden z nejlepších psychologických thrillerů, které jsem letos četla.