Rychle a nespoutaně

Rychle a nespoutaně https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280243/rychle-a-nespoutane-FV8-280243.jpg 4 370 370

Driven série

< 3. díl

Kolem Rylee a Coltona se všechno hroutí a jejich vztah je podroben několika těžkým zkouškám. Najdou v sobě sílu bojovat o to jediné, bez čeho nedokážou žít – jeden o druhého? V posledním díle milostné série Kristy Brombergová plnými hrstmi dávkuje sex, vášeň i napětí. Třetí díl začíná dramatickými okamžiky Coltonovy havárie na závodní dráze. A i když Colton jako zázrakem přežije, Rylee se obává následků, jež by se mohly promítnout na jejich křehkém vztahu, který tak dlouho pracně slepovali. Coltonova zranění jsou vážná, ale daleko větší muka se odehrávají v jeho duši. Rylee tak s hrůzou sleduje jeho boj s démony minulosti. Když už se zdá, že jejich vztah přeci jen dojde naplnění, osud znovu zasáhne nečekanou silou. Příběh Coltona a Rylee nabere dramatický spád a stává se přímo thrillerem, ve kterém jde doslova o život. A právě v takových vypjatých okamžicích, kdy si člověk sáhne až na dno a skutečně pozná sám sebe, se nezkrotný bouřlivák Colton a nesmírně obětavá Rylee musí rozhodnout, co dál.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Jota

Crashed , 2014

Ranuncul
23.06.2016 2 z 5

Nejslabší díl,nuda.

Verajs
19.06.2016 3 z 5

Kniha se četla dobře, trochu jsem si pobrečel i zasmála. Jen se mi to zdálo trochu přeplácané všemi těmi špatnými událostmi. Na knížku jsem narazila náhodou a nemám přečtené ani předchozí díly, ale i tak se to dalo.

Laf
11.06.2016 4 z 5

Sice mi tento díl přišel za začátku horší než ty předešlé, ale i tak to bylo hezké čtení, které ve druhé polovině bylo o hodně lepší než začátek, a které je plné zvratů s hezkým koncem. Završení trilogie se povedlo. Můžu celou sérii doporučit :)

janno69
05.06.2016 5 z 5

Opravdu krásná trilogie, líbily se mi všechny tři díly. Ač je to psané velmi lidově, má to velikou hloubku. Věřte, že vás to nenechá chladnými. Zasmála jsem se i poplakala a kdo má rád tento žánr, tak si smlsne. Můžu jen a jen doporučit.

Lenka.Vílka
13.05.2016 2 z 5

S každým dalším dílem šlo mě hodnocení dolů. A tenhle díl to završil. Každá série mi nemusí sednout, i když žánr můžu. S tím zvládnu žít.

LucyNej
07.05.2016 5 z 5

Super počtení :) Rozhodně bych si ráda přečetla to, co se stalo mezi poslední kapitolou a epilogy :)

Beni
02.05.2016 4 z 5

Strašně moc jsem se na knihu těšila, ale nakonec z ní mám rozporuplné pocity.. Těch katastrof už bylo na tenhle páreček trochu moc. Ale vše dobře dopadlo - jak jinak :-) Některé písničky, uvedené ve knize, už mám ve svém playlistu :-)

Katka313
26.03.2016 3 z 5

'Poslední dil'. Těšila jsem se jak to cele vyvrcholí,ale opet zklamání. Byly chvíle kdy jsem knihu hltala a pak zase kdy jsem doufala že už bude konec. Líbilo se mi jak se začali rozumět a jak to vyresili. Ale jak zde již bylo zmineno bylo toho všeho už hodně. A co me už fakt štvalo byly ty písničky, ktere se pokaždé trefily do její nálady. Co me potěšilo bylo ze s Zanderem jsem se trefila.
A závěrem by me zajímalo proc to nazývají trilogii, když o Coltonovi a Rylee jsou čtyři knizky a jsem zvedava jestli bude vydána taky v češtině anebo novela z pohledu Coltona.

Ditules
17.03.2016 3 z 5

Kniha opět čtivá, ale přišlo mi, jako kdyby se na tenhle pár snesly katastrofy celého světa... Fakt už mi to chvilkama připadalo přitažený za vlasy...

FreshPatty
13.03.2016 5 z 5

Myslím, že takhle má vypadat dokonalé zakončení této série. Libily se mi zvraty, žádný konstantní děj a i když bych je nejradši oba sem tam propleskla, oni jsou spolu stejně úžasní! Doporučuji! :)

Haňulec
11.03.2016 5 z 5

Naprosto krásné zakončení celé série. V knize naleznete spoustu emoci, vášně a lásky. Mohu jen doporučit :-)

cukrovka
26.02.2016 5 z 5

Naprosto úžasné. Kniha je plná emocí, vypjatých situací a erotiky. Rylee je úžasně chápající a tolerantní a Colton je nakonec schopen se s její pomocí poprat se svými démony.

Nuttelka
19.02.2016 5 z 5

Úžasné!!! I když srdcervoucí, ale úžasné zakončení série, kterou zařazuji mezi mé nejoblíbenější... Prožili si spolu toho strašně moc, nevím, jestli by v "normálním" životě tohle člověk všechno ustál, ale tleskám! Konec prostě výborný, i když pro někoho až moc přeslazený, ale mé srdce plesá, slzy jsem s nimi ronila, smála se a vzdychala blahem :-) Doporučuji všemi deseti!!

Gold351
10.02.2016 1 z 5

Romantika, erotika, vášně, psychologické momenty.... vše v jednom, čtivě napsáno, ale nějak mě to neuchvátilo. Od posledního dílu jsem čekala víc.

jitka7
08.02.2016 3 z 5

Pro mě byla tato kniha naprosté zklamání. Strašně jsem se na ni těšila po dotčení druhého dílu. Ale to vše se stalo v této knize během krátkého času (no bylo to jak z typického amerického akčního filmu). Příběh a chování hlavních postav se dál vyvíjel a to bylo super, ale to co se všechno odehrálo mi už přišlo dost nereálné a knížka už mě do děje nevtáhla, ba naopak... už jsem si říkala každou otečenou stránkou, tak co přijde teď. Je to škoda.

JanaDor
02.02.2016 4 z 5

Celou trilogii doporučuji romantickým duším, které mají rády děj okořeněný erotikou, vývojem postav a překvapením. Hlavní mužská postava je velmi dobře vykreslena, a protože vím od druhé dílu o tom, co se mu v dětství stalo, tak jsem mu neskutečně fandila, ať se z toho citového marasu vyhrabe. Přiznávám, že jsem si ho tak trochu zamilovala. Nejen proto, že má rád superhrdiny. Je prostě k sežrání. Takže milé romantičky, šup do čtení, ať se pokocháte mužem s velkým M (nevím na co jiného jste mohly myslet :-) ).

Š.Ala
31.01.2016 5 z 5

Tak tento díl je bezkonkurenčně nejlepší z celé série. A to nejen tím krásným konce... Celkově byla kniha napínavá, překvapující, sexy a konečně spolu začali CaR mluvit.

Eevina
30.01.2016 5 z 5

Jedním slovem... nádhera!

fidáš
29.01.2016 2 z 5

Tak mě to dost zklamalo, kdyby autorka všechny tři díly proškrtala a zbavila neustálého rozpitvávání pocitů hlavní hrdinky, tak by to mělo podle mě větší spád. Takhle to bylo dost roztahané a každé tři stránky se hrdinka buď rozpouštěla blahem nebo tetelila štěstím a opět věřila ve šťastný začátek vztahu. Ale možná jsem už přesycena podobným žánrem na trhu.

EvaSupovic
26.01.2016 5 z 5

Ze všech dílů se mi nejvíce líbil poslední :-D Nejvíc emocí, nejvíc zvratů a prostě plný všeho, co mě bavilo číst. Vřele doporučuji celou sérii a příběh Coltona a Ry :-D