Rychle a nespoutaně

Rychle a nespoutaně https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280243/rychle-a-nespoutane-FV8-280243.jpg 4 370 370

Driven série

< 3. díl

Kolem Rylee a Coltona se všechno hroutí a jejich vztah je podroben několika těžkým zkouškám. Najdou v sobě sílu bojovat o to jediné, bez čeho nedokážou žít – jeden o druhého? V posledním díle milostné série Kristy Brombergová plnými hrstmi dávkuje sex, vášeň i napětí. Třetí díl začíná dramatickými okamžiky Coltonovy havárie na závodní dráze. A i když Colton jako zázrakem přežije, Rylee se obává následků, jež by se mohly promítnout na jejich křehkém vztahu, který tak dlouho pracně slepovali. Coltonova zranění jsou vážná, ale daleko větší muka se odehrávají v jeho duši. Rylee tak s hrůzou sleduje jeho boj s démony minulosti. Když už se zdá, že jejich vztah přeci jen dojde naplnění, osud znovu zasáhne nečekanou silou. Příběh Coltona a Rylee nabere dramatický spád a stává se přímo thrillerem, ve kterém jde doslova o život. A právě v takových vypjatých okamžicích, kdy si člověk sáhne až na dno a skutečně pozná sám sebe, se nezkrotný bouřlivák Colton a nesmírně obětavá Rylee musí rozhodnout, co dál.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Jota

Crashed , 2014

anibeni
28.10.2019 4 z 5

Příjemné zakončení trilogie.. ani jsem to nečekala jinak, ale to mi nevadilo, občas je prostě děsně fajn nechat se zlákat obyčejným příběhem plným vášně, hádek a lásky a jen si tak v klidu číst..

radlyxxx
11.09.2019 5 z 5

Celá série byla naprosto dokonalá. Velice čtivá, napínavá, vášnivá a dojemná... :-) Nejedna slza ukápla. :-D Doufám, že se brzy od této autorky dočkají další knihy překladu. :-D

beruzzka
03.09.2019 2 z 5

asi nejlepsi dil ze serie, ale i tak nic extra, porad jsem cekala, zda bude tehotna, mela jsem takovy pocit, ze to tak bude :-D
kazdopadne mi prislo dost nerealne jak Reley mluvi o Coltnovi, nebo spis vsichni, jasne, je to buh, alfa samec, ale staci to napsat treba 3x za knihu :-D

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Závěr opravdu povedené série.

Monni
06.06.2019 4 z 5

Neumím se rozhodnou jestli byl třetí díl lepší než první nebo to bylo nastejno. Každopádně to bylo super zakočení celé série a hrozně těžko se mi s ní loučilo. Každopádně chvilkama mi přišel díl zbytečně natahovaný, ale i tak přečteno jedním dechem a rozhodně této série nelituji. Spíš lituji, že se mi do ruky nedostala už dřív.
No...rozhodně mě i tento díl nenchal chladnou a stejně jako u předchozích dílů i sla ukápla. Jsem prostě cíťa :D

happy19
27.04.2019 5 z 5

Hodnocení celé série.."to byla tedy jízda Eso" :-)
Rylee..obdivuhodná žena ve všech směrech!Třetí díl,rozhodně nejlepší..epilog mě dojal...nádhera:-*

Knihomolka97
18.03.2019 5 z 5

Jedním slovem dokonalost. Rozhodně nejlepší díl! Na konci jsem neudržela a slzy a bulela jako želva! :-D

janina66
05.03.2019 5 z 5

mně osobně se tento díl líbil nejvíce. Celá série byla super

carodka2911
25.09.2018

Za mě super.......

Tesset
20.08.2018 3 z 5

Celá série tak nějak předvídatelná, postavy nijak zvlášť propracované a ani moc sympatické. Dalo se to přečíst, každopádně víckrát se k tomu vracet nemá smysl.

LenRan
10.05.2018 4 z 5

Hodnotím celou sérii...Jsem z toho poněkud rozpolcená. Na jednu stranu se mi líbil ten styl jak je to psáno i příběh, na druhou stranu mě vytáčelo jak to bylo stále dokola a dokola stejné drama. Jsem ráda, že jsem si to přečetla, bavilo mě to, ale znovu bych se k tomu už nevrátila.

LadyHip
07.05.2018 5 z 5

Jedním slovem jsem - uchvácená. Tohle je jedna z nejlepších sérií, co jsem četla. Coltonovo chování mi přišlo víc než pochopitelné, i když byl často na pěst. Ale to, jak dlouho se se vším potýkal sám a topil se v tom... Nechci se zbytečně opakovat, ale byl to skvělý zážitek, projít tímhle příběhem. A konec byl...nepopsatelný :)
Jediné, co mě mrzí, je ten přiblblý překlad názvů všech knih, to mi k tomu prostě nesedí.

michaela8804
06.02.2018 4 z 5

Oproti předchozím epizodám jsem tuto četla podstatně déle. Asi to bylo tím, že už se příběh začínal zbytečně natahovat a nesmyslně komplikovat. Obdivuji Rylee za trpělivost s tím šílencem Coltonem. Ten chlap mě chvílemi vytáčel do nepříčetností, když se nedokázal srovnat s minulostí a prostě to té Rylee říct. Hrozně moc dlouho mu trvalo, než se pochlapil, i když to do něj horem dolem všichni hučeli! Každopádně trilogie je to suprová, moc mě to bavilo, i přes těch pár vytrhaných vlasů, které mě to stálo. :-D Autorka napsala ještě 4. díl o tom, jaký je Colton jako manžel. Ten si přečtu někdy v budoucnu s odstupem času. Zajímá mě ale ten 5. díl, který pojednává o Hadie a Becksovi, to si myslím, bude pořádná pecka, vzhledem k charakteru postav obou hrdinů. Hadie je divoká šelma a Becks je drsnej sexy (blond) pohodář. :-D

jani.ruzicko
17.12.2017 5 z 5

Uf... tak jo, jsem nadšená... tolik emocí, jsem dlouho v knížce nezažila... myslím, že tak od půlky jsem bulela už nepřetržitě... =) cíťa no :D smekám před paní autorkou =) za mě určitě go on! =)

Mergirus
06.12.2017 2 z 5

Co se mohlo hlavní hrdince špatného přihodit, to se přihodilo. Divné, ale vždy z toho vyvázla. Nevím, tahle autorka mi nesedla.

jitka7
13.10.2017 3 z 5

Kniha dobrá, ale hodnotím spíš podle pocitů. Já už jsem fakt nedávala Coltonovo jednání, já bych s ním asi vyrazila dveře. Už to bylo až moc. Musím říct, že jsem Rylee obdivovala. Tu její trpělivost a snášení všecho, co ji Colton udělal. Colton se jaksi stal sebestředným blbečkem, kolem kterého se točí svět a kope kolem sebe. Všichni zde už víme, že to neměl v životě jednoduché, ale to ani Rylee a on na to jaksi pořád zapomínal, protože přece šlo pořád o něj.

salča
03.09.2017 5 z 5

Musím říct,že nakonec jsem z příběhu Relee a Coltona nadšená.
Bylo v něm tolik zvratů,napětí,lásky a vášně.Vyprávění o životě kluků,kterým se Relee a později i Colton věnovali...A konec,jak jinak-krásný.

Karolína18
19.11.2016 2 z 5

Poslední díl byl v celé této sérii nejméně podařený. Vážně mi vadily záblesky, které se odehrávaly v Coltonově hlavě po nehodě. Přišlo mi, jako by autorka chtěla vytvořit něco, co chytí za srdce, ale ve skutečnosti vznikl jen chabý pokus o hluboké pohnutí mysli každého čtenáře.
Knihou jsem se prokousávala s velkými obtížemi. Některé věci se opakovaly neustále dokola, takže jsem se chvílemi ztrácela, jestli jsem náhodou neotočila o pár stran dozadu a nečtu určitou pasáž znovu a znovu.
Nemohu si pomoci, ale přijde mi, že díky snaze, vložit do knihy spoustu zápletek, se z hlavních hrdinů staly roztříštěné osoby, které nebyly jen porouchané ale opravdu naprosto a nenávratně rozbité. Konec se mi zdál tedy naprosto nereálný, protože si nedokážu představit, že by se lidé, kteří si toho prožili tolik, mohli být v závěru naprosto nepoznamenaní. V tomto případě se autorka sekla úplně na celé čáře. Ačkoli bych jí tedy odpustila spousty hloupých klišé neodpustím jí, že to prostě přepískla. Přehltila své dílo a naprosto překročila únosnou míru. Chápu, že by se tato série bez podobně přeslazeného konce asi hůř prodávala, ale toto sluníčkové finále je absolutní zaprodání zdravého úsudku. U mně dostává šachovnicovou vlajku a ne v pozitivním slova smyslu.
Rozhodně tento díl už nikdy nebudu číst znovu, protože zde není ani jedna pasáž, o které bych opravdu od srdce mohla říct, že za to stojí.

Věro
05.09.2016 1 z 5

No, všechno je jednou poprvé a tak je to poprvé, co jsem nedočetl knihu. Ale nedalo se :-(((

Kikuli
10.08.2016 3 z 5

Dávám pouze 3 hvězdičky , protože se to s předchozími díly nedá srovnat . Neříkám , že se mi kniha nečetla dobře , uronila jsem u některých kapitol slzu ale kniha byla předvidatelná a prostě a jednoduše poslední díl . Celková série se mi velice líbila a nelituji že jsem si jí přečetla .