Drakie

Drakie https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129939/bmid_drakie-129939.jpg 4 876 179

Drakie série

Jacinda od malička žije s cejchem výjimečnosti a ví, že každý její krok je sledován. Touží ale po svobodě rozhodovat se sama za sebe. Když poruší nejposvátnější zásadu svého druhu, skoro za to zaplatí životem. Zachrání ji krásný cizinec, který byl poslán, aby lovil takové, jako je ona, potomky draků, kteří na sebe dokážou vzít lidskou podobu. Jacindina rodina je nucena uchýlit se do světa smrtelníků, kterému není lehké se přizpůsobit...... celý text

Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Firelight , 2010

julie-magnolie
24.10.2015 2 z 5

Nevím no.... pro mě málo. Jo kdybych tuhle knihu dostala tak pře třemi roky byla bych nadšená, ale dnes už jsem přečetla hodně fantasy a většina z nich byla úplně jiné kvality. Začátek super a potom? Potom už se nic moc nedělo. Čekala jsem že to bude víc o drakiích atd. , ale vyloupl se z toho jen obyčejný román pro holky.... K dalším dílům se už asi nepřemluvím, ale jako odpočinkovou knihu bych Drakii s klidem doporučila.

Domča22
09.10.2015 5 z 5

Do téhle knihy jsem se naprosto zamilovala!:) Bavila mě tak moc, že sem ji přečetla za dva dny a hned jsem si běžela vypujčit další díl:D.

Shejd
08.10.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla za den. Už se těším na pokračování ;)

Samira
26.09.2015 5 z 5

Skvělý začátek série, musím říct, že si mě nemohl víc získat, jsem moc zvědavá na další vývoj. Chválím nejen námět, ale i zpracování, rozmanité zajímavé postavy a také čtivost. Za mě jednoznačné ano, doporučuji!

Karolinamurphy
20.09.2015 2 z 5

,, Takže to není o holce, která se mění v rybu s kočičíma očima?"
Ne, ale znova bych si to už nepřečetla. Hlavní hrdinka je sobecká, arogantní a..

Sabka123
19.09.2015 5 z 5

Krásná kniha! Přečtená za dva dny a od začátku do konce jsem ji četla jedním dechem. Úplně mě pohltila a konec byl ztrhující. Jinak se těším na další díl.

viky.rella
30.08.2015 5 z 5

Já bych chtěla být DRAKIÍ!!!!!!!!!!!!!

Shira27
26.08.2015 5 z 5

Wow! Úžasná knížka. Od začátku až do konce jsem byla napnutá jak struna. Miluju draky. Čekala jsem od toho teda trochu víc, co se týká těch draků, protože se tam vyskytli jen na začátku a na konci. Ale doufám, že v ostatní dílech to bude o něco lepší.
Za mě určitě DOPORUČUJI

ascitty
24.08.2015

Četla jsem všechny díly a PALEC NAHORU! :) Byla to super série, u které si člověk odpočinul a moc dobře se četla. Byla jsem spokojená. Člověk od toho nemůže moc čekat, ale byla jsem příjemně překvapena :)

Julia_pt
20.08.2015 5 z 5

Pěkná knížka !! Moc se mi líbilo tohle téma na drakie !!

woodentoaster
08.08.2015 5 z 5

Fajn kniha, místy jsem byla napjatá - no, budu si muset rychle opatřit 2. díl :)

estelina2300
07.08.2015 5 z 5

Mile překvapena.

1v8na
19.07.2015 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Byl pěkný a Jacinda to rozhodně neměla jednoduché. Líbil se mi také Will, který ve své rodině působil trochu jako černá ovce. Těším se až si přečtu druhý díl.

Barat
04.06.2015 3 z 5

Moc krásná knížka, naneštěstí to autorka přehnala s Jacindou. Čtvrtinu knihy tvoří rozmýšlení, jestli Jacinda udělá to nebo tamto, jestli tohle řekne nebo neřekne, prostě samý žvásty o ufňukaný holčičce. Zbytek už je akční, napínavý román, děj je úžasný a všeho je tak akorát (teda až na vylévání srdce naší hlavní hrdinky). Sice mi byla Jacinda docela nepříjemná a každé rozhodnutí bych udělala jinak, ale začátek mě vtáhl do jejího života a konec zůstal se spoustou otázek. Vlastně se docela dalo čekat, co se stane, ale to při hltání jedné stránky za druhou (nepočítám místa, u kterých jsem se vyloženě nudila - a těch tam pár bylo.) jsem si toho nevšimla. A tak neohraný nápad s draky, to už si ty 3 hvězdičky zaslouží.

laurentia
12.05.2015 5 z 5

Dobře čtivá knížka. Zajímavý příběh. Po vlkodlacích a upírech konečně nějaká změna :) .

Tijana16
09.05.2015

Nádherná kniha přečetla jsem ji jednim dechem určitě doporučuji i ostatní díly

minde
02.05.2015 5 z 5

Z počátku mě kniha moc nebavila, ale chtěla jsem ji dát šanci...a dobře jsem udělala. Děj mě nakonec tak zaujal, že nemůžu jinak, než si přečíst další díl...:-)

any.anna
29.04.2015

Je to hodně pěkně vymyšlený příběh.Ale na můj vkus je to ke konci mezi Jacindou a Willem trochu přeslazený . Jacinda je úžasná hrdinka a je mi jí moc líto.Zvláště v těch částech kdy její maminka chce prodat drahokam ,nebo když se dozvi o uzeřání křídel.Ostatni postavy mně moc nezaujaly . Ale konec je hodně otevřený takže se vrhám na další díl a uvidíme.

little-dream
22.04.2015 5 z 5

Knížka mě vážně zaujala :)
Četla se skoro sama, stránky rychle ubíhaly a já byla brzy na konci.
Jacinda byla milá hrdinka a Will...netřeba se vyjadřovat :D
Konec byl vážně napínavý! :)

jgabča7
20.04.2015

super knížka! četla jsem ji nejmíň pětkrát a pořád mě neomrzela!

draci přátelství láska útěk dobrodružství střední škola

Sophie Jordan
americká, 1975