Dotyky lásky

Dotyky lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172838/dotyky-lasky-172838.jpg 4 48 9

Charity Truittová nestojí o sobáš, ktorý by spájal majetky rodinnej firmy s majetkom bohatého snúbenca Bretta Loftusa a na poslednú chvíľu zruší zásnuby. Uchýli sa z veľkomesta na vidiek, kde ju čaká veľká láska.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Deep Waters , 1996

vladka16
09.08.2021 5 z 5

Příjemný příběh, fajn a rychle se mi to četlo.

Kudík
06.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Jsem ráda, že jsem přelouskala začátek, protože cca první třetina mi dala zabrat. Nějak na mě toho učení tal kek chara bylo moc. Charity měla přesně k ní padnoucí jméno...., její péče o všechny kolem, počínaje sourozenci, zaměstnanci, následně o obchodníky a nové přátele z mola, Otise a konče Eliasem, byla vystihující, vyčerpávající a občas i zábavná. Super byl Crazy Otis a jeho jízdy na kolotoči. Pachatel byl celkem brzy patrný a postavy, hlavně v rámci Asociace obchodníků Crazy Otis Landingu sympatické. Jen mi nedochází název titulu, jak došlo z Deep waters na Dotyky lásky.

LilianaFalcon
07.11.2019 3 z 5

Pár momentů tam bylo opravdu hezkých, až jsem si říkala, že škoda, že to autorka nepojala jinak. Tohle by si zasloužilo přepsat.

munka
12.09.2019 4 z 5

Hľadanie miesta v živote, asi tak by som to nazvala. Kniha sa mi páčila a neľutujem, že som po nej siahla.

alzbeta4340
11.09.2017 4 z 5

Jedna z mála knih od Jayne (Amandy), kterou jsem ještě nečetla. Není to žádná odbytá harlekýnka, ale plnohodnotný romantický příběh. Když pominu nehezký a neodpovídající český název, tak se mi kniha dost líbila - je to takový typický kousek od této autorky.

Ivetaa
26.05.2016 5 z 5

Zajímavé téma, hledání se dvou lidí a smyslu života.

kacaaba
10.08.2015 3 z 5

Knížka se mi líbila. Milostný příběh dvou komplikovaných lidí protknutým detektivní zápletkou. Ale hrozně mě lezla na nervy ta Cesta vody a filozofické kecy o vodě.

kolacky
12.02.2013 5 z 5

Škoda že je ten český titul tak jiný. Prostý překlad HLUBOKÉ VODY nebo ještě líp CESTOU VODY podle Haydena Stonea by bylo výstižnější, líp by to vystihovalo Eliasovu filosofii a jeho přístup k životu. Charita byla okouzlující a nejlepší byl Crazy Otis!

kika 13
27.10.2012 3 z 5

Milostný příběh dvou lidí,kteří od základu změní svůj život.Charita utíká od snoubence v den svého zasnoubení.Elias má krámek suvenýru.

romance

Jayne Ann Krentz