Dospelosť je mýtus

Dospelosť je mýtus https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311244/bmid_dospelost-je-mytus-OMC-311244.jpg 5 731 155

Dospělost je mýtus série

Připadáte si zhola výjimeční? Užíváte si navazování kontaktů důležitých pro vaši budoucí kariéru? Je pro vás dospělost vzrušující nová výzva, na kterou se cítíte zhola připraveni? Blah. Prosím, kliďte se mi z očí. Tahle kniha je pro ty ostatní z nás. Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Citadella (SK)

Adulthood is a Myth , 2016

BrozaM
18.01.2017 5 z 5

Co si bude nalhávat, na každé stránce jsem se viděla - přesné. Zasmála jsem se a všem na potkání doporučuji. (y)

Alpasstyle
17.01.2017 5 z 5

Zábavný a odpočinkový komiks o každodenních věcech. Skvěle ztvárněno, super práce :-D

Gooverka
12.01.2017 5 z 5

Hlavně v knihomolských komiksech jsem se zhlédla naprosto dokonale. Skvělá kniha, která je o běžných věcech u kterých se ale zasmějete.

Pistácie
11.01.2017 5 z 5

Skvělá kniha ve které se musí shlédnout snad každý, minimálně skoro ve všem. Pobavila jsem se, ale také zamyslela nad tím, kolik toho je opravdu reálné o mě samotné.

maygirl
04.01.2017 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Doufám, že vyjde v českém překladu pokračování. Autorčin web sleduji už delší dobu a co nový obrázek, to perla. Doporučuji všemi deseti!

Heyhey
02.01.2017 5 z 5

Deset hvězd a doporučím každému, koho potkám.

zdenek5887
30.12.2016 5 z 5

;D ... Zatraceně trefný a vtipný. V těchto stripech se najde snad úplně každý. A kdo ne, ten kecá!

InFinito
28.12.2016 5 z 5

Komiksy nikdy nebyly tak úplně můj šálek čaje, ale na tohle jsem se těšila. Asi jako spousta dalších lidí, jsem se v tom taky častokrát našla. Přečtené je to vážně rychle, ale hodně jsem se u toho bavila a odpočinula jsem si, takže za mě 5 hvězdiček))

Emíša
25.12.2016 5 z 5

Super, překlad sice někdy pokulhává, ale je to výstižné a dobře zpracované :)

SmallLucia
25.12.2016 4 z 5

Až mě děsí, v kolika věcech jsem se našla... :-)

amaenium
16.12.2016 5 z 5

Komiksy znám dlouho, sledovala jsem je v originále na internetu. Přijdou mi vtipné a velmi příhodné, řekla bych, že se v nich mnoho dívek najde. U některých mi vadil překlad, neseděl přesně, ale jednalo se jen o výjimky.

jezek693
15.12.2016 5 z 5

Úžasné kde na ty nápady autorka chodí

rarášek
09.12.2016 5 z 5

Naprosto skvělý komiks, který mě dokázal pořádně rozesmát :D Začala jsem číst i facebookovou stránku Sarah's Scribbles. Je pravda, že jsem se mnohokrát našla a to mě na tom rozesmálo ještě víc. Za sebe doporučuji jak komiks, tak fb stránku. :)

KayvonPrg
09.12.2016 5 z 5

Naprosto výstižné podání životních útrap a nástrach žen a dívek jakéhokoliv věku v krátkých komiksech. Smála jsem se skoro u každého "čtverečku" :D
Myslím, že každá se najde v nejednom z nich :)
Četla jsem v originále (angličtině) a doporučuji. Sarkastické vtípky pak lépe vyzní.

wiix
29.10.2016 5 z 5

Niee, táto kniha vôbec nie je o mne! Už dlho som sa pri knihe, či skôr komixe takto nezabavila. A tie obrázky, mňamka.