Dokonalá přítelkyně

Dokonalá přítelkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375374/bmid_dokonala-pritelkyne-7WP-375374.jpg 4 206 206

Juliette miluje Natea. Bude ho následovat třeba na konec světa. Aby ho měla stále na očích, dokonce se nechá zaměstnat jako letuška u aerolinií, u kterých dělá pilota. Skutečnost, že se s ní Nate před šesti měsíci rozešel, pro ni nic neznamená. Protože Juliette má plán, jak ho získat zpátky. Je totiž dokonalou přítelkyní odhodlanou postarat se o to, že jí nikdo nezabrání vzít si to, po čem touží. Skutečná láska bolí, ale Julie si uvědomuje, že všechna ta bolest za to stojí…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

The Perfect Girlfriend , 2018

čef
12.02.2019 4 z 5

Zlá, šmírácká, manipulativní mrcha, která ničí vše a všechny okolo sebe? Tvrdě pracující, milující dívka, která usilovně jde za svým štěstím a pomstou? Autorka to umí podat tak věrně, že z toho jde hlava kolem. Stránek mohlo být snad o trochu méně, ale těch triků, co si zde mohou stalkeři objevit, je opravdu více než dost!
Jak to asi, holky, dopadne – dosáhne hrdinka všeho, co si přeje? Vyzkoušejte, nebudete litovat!

jasmína
09.02.2019 5 z 5

Kniha se mi četla perfektně, a tím, že mě dokázala odtrhnout od pracovních starostí, a že je to prvotina mladé (dle fotografie) spisovatelky, dávám celkový počet hvězdiček.

Konec sice trošku přitažený za vlasy, ale to tak u některých thrillerů bývá..

JitkaHambi
29.01.2019 4 z 5

Tak mě kniha teda bavila :-) Pořád jsem čekala co zas Juliette (Elizabeth) vymyslí a kam až bude schopná zajít.Akoràt teda ten konec......trochu mě to naštvalo a přišlo mi to najednou useklé.
Kdo ví kolik takových psychopatek běhá po okolí :-)

JessieEx
23.01.2019 4 z 5

Pocit křivdy není hezká věc. Může vás trápit spoustu let, často myslíte i na pomstu. Když jste ale citově labilní magor, může to přerůst v něco horšího než jen obyčejná malá pomsta, zvlášť když se to vymkne kontrole. To jen tak na okraj o magorovi jménem Elizabeth nebo taky Lilly či Juliette.
Předem upozorňuji, že se nejedná o thriller i když se to vydavatel snaží jako thriller prodat a nestydatě to na obálce hlásá. Na thriller to bylo ale hodně rozvláčné, dlouhé a zamotané, chybělo tomu napětí, bylo to velmi psychologické. Prostě solidní psychárna. Občas mi z toho mrazilo, či jsme byla nervózní z toho, co má zase Elizabeth v plánu, několikrát mě autorka překvapila. Takže to určitě nebylo předvídatelné. Knížka se skvěle četla a to téma i prostředí letadel bylo moc atraktivní. Dal by se z toho udělat thriller, to nepopírám, s takovým námětem se určitě dobře pracuje. Ale to co jsem četla já, byl psychologický román. Dvě výtky: někdy až moc nezajímavých informací, na druhou stranu jsem tu nenašla informaci jak dlouho spolu ti dva vlastně chodili. Nejradši bych dala 5* ale říkám si, že je začátek roku, tak si je ještě pošetřím a třeba časem změním :)
P.S. Doprčic ten konec...ten mě namíchnul i když jsem něco takového čekala...

alnahu
22.01.2019 3 z 5

Prvotina se autorce povedla -je to taková bláznivá oddechovka. Juliette je zamilovaná do pilota Nata a pro tuto lásku je schopna jít přes mrtvoly a proto má připravený plán .Příběh je trošku zamotaný ,ale četl se dobře.

"Odmítnuté ženy jsou schopny všeho."

kikies
28.12.2018 2 z 5

Mně osobně vadili hrdinové, působí na mě tak nesympaticky, až amatérsky. Juliette je možná pořádná mrcha a sociopatka, ale vyvedená až tak moc do krajnosti, že to působí nepřirozeně. Nate je taky postava "napřesdržku" ... přijde mi, že z díla čiší nevypsanost a nedostatek zkušeností.

Trustty
09.12.2018 3 z 5

I já se přikláním k nazoru, že jde o oddechovku. Juliette je sice sociopatka, ale mě to až tak drsné nepřišlo.

L.Helena
07.12.2018 3 z 5

Tak mně to jako thriller rozhodně nepřišlo. Spíš jako bláznivá oddechovka. Ovšem čím víc jsem se blížila k závěru, tím víc jsem nabývala dojmu, že to zřejmě autorka jako nadsázku nemyslela.
Takže, pokud to měla být snaha o černý humor - no, budiž! Ale jestli je to opravdu myšleno jako thriller - tak teda hooooodně přitažený za vlasy.
Ale na prvotinu to šlo.

Šánka
05.12.2018 5 z 5

Tak to je povedená prvotina ! Na obálce se píše, že hlavní hrdinka je inteligentní, oddaná, zamilovaná....a já dodám naprosto šílená. Přesto mě její postava strašně bavila, dokonce jsem si zpočátku říkala, že je celkem neškodná, no spletla jsem se, hodně.
Kdo se chce pobavit u nekrvavého thrilleru pusťte se do něj !!!

Dresia
25.11.2018 5 z 5

Nemám slov. Nemohla jsem se odtrhnout. Konec mohl být lepší, ale i tak "sto bodov". Všehoschopná psychopatka, ale kdo z nás jí chvílemi nefandil?

kiraa
24.11.2018 5 z 5

Pro někoho knižní kýč, pro mě skvělej relax. A kam čert nemůže, nasadí šílenou sociopatku. Klíště s ďáblem v těle. Sedí za krkem a saje jako ten nejotravnější hmyz. Jestli nutně hledáte odrazy reality, nečtěte, protože chvílemi je děj dost přitažený za vlasy. Ale já právě tady nehledám, takže cajk.

Janaves
22.11.2018 5 z 5

Tak ta holka je nezmar! S tou je lepší si nezahrávat!

Pípasek
24.10.2018 5 z 5

Je krásná, chytrá a zamilovaná. Problém nastane když její láska není opětována a stává se nebezpečnou závislostí. Zůstane jen touha po pomstě.

pro ženy thrillery stalking letušky piloti thrillery pro ženy

2018  73%Dokonalá přítelkyně
2021  62%Poslední manželka