Dokonalá přítelkyně

Dokonalá přítelkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375374/bmid_dokonala-pritelkyne-7WP-375374.jpg 4 206 206

Juliette miluje Natea. Bude ho následovat třeba na konec světa. Aby ho měla stále na očích, dokonce se nechá zaměstnat jako letuška u aerolinií, u kterých dělá pilota. Skutečnost, že se s ní Nate před šesti měsíci rozešel, pro ni nic neznamená. Protože Juliette má plán, jak ho získat zpátky. Je totiž dokonalou přítelkyní odhodlanou postarat se o to, že jí nikdo nezabrání vzít si to, po čem touží. Skutečná láska bolí, ale Julie si uvědomuje, že všechna ta bolest za to stojí…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

The Perfect Girlfriend , 2018

michterhel
11.04.2021 4 z 5

Podle recenzí nebylo moc chlapů, kteří tohle četli, ale za sebe můžu říct, že já jsem příjemně překvapený. Juliette je psychopatka jak se patří. Samozřejmě, že takový román musí být trochu přitažený za vlasy, ale podle mně je to v přijatelné normě. Na plných 5* to není, ale na 4,5 určitě.

mary2019
12.02.2021 4 z 5

Zhruba ve čtvrtině jsem si myslela, že ji ani nedočtu. Pak jsem se těšila pořád víc a víc na další kapitoly. Ten konec jsem čekala trochu jiný... Mínus hvězda za ten otevřený konec.

Daduna
14.12.2020 4 z 5

Příběh knihy je zajímavým tématem a jistě se už někdy odehrál i ve skutečném životě. Za to má u mě autorka určitě plus. Co mě na knize neskutečně iritovalo,byla hlavní postava. Asi to k tématu samozřejmě patřilo,ale já se nemůžu zbavit pocitu, že by hlavní postavě, této knihy patřilo, aby se jí stalo něco skutečně zlého. Celou knihu jsem se těšila, že jí její plán nevyjde a ona buď umře nebo jí konečně sbalí policie a posedí si do konce život ve vězení. Nejděsivější je, že ve skutečnosti takový lidé existují.

Daenerys
13.12.2020 5 z 5

Vzhledem k místnímu hodnocení to bylo veliké překvapení, nečekala jsem, že mě to tak dostane, je to tedy utra čtivé. A jak si tu někteří čtenáři stěžují na konec? No nejdřív jsem byla též roztrpčena, pak mi záhy došlo, že vlastně je ten závěr akorát, že přesně zapadá... To, co mi ve skutečnosti vadí, je, že už nemůžu pokračovat dál.

maličkán
05.11.2020 4 z 5

Zajímavý námět, kniha se četla dobře, jednu hvězdičku ubírám za ten nedokončený závěr.

crazyslunicko
27.10.2020 5 z 5

Tak tohle bylo hodně psycho. Juliette byla opravdu dokonalá. Dostala mě s tím, jak mu koupila minimuffiny a narafičila je do mrazáku. Takový podivný stalking z pohledu holky, která je nešťastně zamilovaná a nevzdává se. To pečlivé plánování do posledního detailu bylo až geniální. Pořád byla o krok na před. Bravurně zvládala manipulovat s lidmi kolem sebe. Prostředí z letového průmyslu bylo do detailu popsáno. Holka, která neměla moc štěstí, ale přesto se ho snažila vybojovat za každou cenu.

Leena
18.09.2020 3 z 5

Líbilo se mi, že je to psané z pohledu tý holky-psychopatky, která si myslela, že všechno dělá správně a tak to má prostě být. A ostatní jí jen stojí v cestě k jejímu cíli a jsou na obtíž:-) Ke konci jsem čekala větší psycho, tak ten mě trochu zklamal. Ale jinak čtivé:-)

Terka1975
14.09.2020 5 z 5

Nečekala jsem, že zrovna tahle kniha mě dostane. Čekala jsem šílenou sociopatku, která se chová nelogicky a zmateně, ale Juliette byla opravdu dokonalá v tom negativním smyslu. Ale její manipulátorství mě hodně bavilo, mělo to spád a i když si tady mnozí stěžují na odbytý konec, mě se tento konec líbil. Líbilo se mi i prostředí práce v letadle, letušek a pilotů, protože autorka sama jako letuška pracovala, tak to dodalo knize punc důvěryhodnosti.

curilka
20.08.2020 3 z 5

Zajímavý námět, kniha je čtivá...jen konec mně docela zklamal.

proni
20.08.2020 2 z 5

Neslaná, nemastná - nemohla jem se začíst ani na po 5.-žádný děj..knížka mě zklamala

mona.benny
17.08.2020 2 z 5

Stále jsem čekala na nějaký zvrat děje a bohužel se nedočkala. Za mě dvě hvězdy za dobrý nápad. Zklamaní.

Stella_Reed
07.08.2020 2 z 5

V první půlce se Juliette chová trochu podivínsky. V druhé už jako úplný magor. Byla jsem zvědavá, jak se to vyřeší a jak už tu někdo psal, konec se autorce nechtěl vymýšet.

jankasvanka
25.07.2020 2 z 5

Kniha není špatná, čekala sem dobrý triler takže moje hodnocení je nízké. Příběh se rozjel až od poloviny

michaela.22
12.07.2020 5 z 5

Fantastická kniha s perfektně propleteným dějem. Od začátku až do poslední strany nutí čtenáře číst a nejde se odtrhnout. I když má kniha přes 400 stran přečetla jsem ji během 3 dnů jedním dechem. Doporučuji naprosto všem.

Zuzana207
09.04.2020 1 z 5

Na túto knihu som sa veľmi tešila, lebo kníh z leteckého prostredia je na trhu pomerne málo. Bola som však sklamaná. Zdĺhavé opisy myšlienok a monológ hlavnej hrdinky ma unavovali a spomaľovali dej. Keďže som bola zvedavá na stretnutie hlavnej hrdinky s mužom jej srdca, tak som sa do čítania nútila. No keď sa po ďalších cca 50 stranách nič podstatné nezmenilo, tak som to vzdala. :( Oceňujem nápad autorky zasadiť dej do leteckého prostredia, ale podľa mňa knihe chýbal šmrnc.

jajcak
31.03.2020 3 z 5

Vlastně ani nevím, co napsat. Od půlky už mi ten děj přišel vcelku přitažený za vlasy, ale číst se to dalo, i mě to zajímalo, jak se příběh bude dál odvíjet.

lucakuca
28.03.2020 4 z 5

Ona je to nejlepší, co ho kdy potkalo. Je dokonalá přítelkyně, tak mu dá čas, aby to poznal a pochopil. :-) O tom, kdy ne znamená ano, ale chudák o tom ještě neví.

TerezaRůža
14.03.2020 3 z 5

Zajímavej nápad, ale ta vata mezi tím, to bylo utrpení. Škoda. Navíc teda konec působil dojmem, že se autorce prostě nechtělo vymyslet něco smysluplnýho.

playada
22.02.2020 5 z 5

Ježíšmaria, ještě teď mám vytřeštěný oči... To bylo šílený, čeho byla ta holka schopná. Mně úplně lezou oči z ďůlků. Věřte mi. Takovou holku nechcete potkat...

anája
17.02.2020 1 z 5

Do knihy jsem se nemohla začíst a ani později mě nebavila. Bylo to napsáno stylem, kdy si nikoho neoblibite, a žádného nepoznáte nějak blíž.Nemuselo to být ani tak rozsahle napsané. O tom jak svou zášť někdo nosí celý život a neumí opustit

pro ženy thrillery stalking letušky piloti thrillery pro ženy

2018  73%Dokonalá přítelkyně
2021  62%Poslední manželka