Dokonalá přítelkyně

Dokonalá přítelkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375374/bmid_dokonala-pritelkyne-7WP-375374.jpg 4 206 206

Juliette miluje Natea. Bude ho následovat třeba na konec světa. Aby ho měla stále na očích, dokonce se nechá zaměstnat jako letuška u aerolinií, u kterých dělá pilota. Skutečnost, že se s ní Nate před šesti měsíci rozešel, pro ni nic neznamená. Protože Juliette má plán, jak ho získat zpátky. Je totiž dokonalou přítelkyní odhodlanou postarat se o to, že jí nikdo nezabrání vzít si to, po čem touží. Skutečná láska bolí, ale Julie si uvědomuje, že všechna ta bolest za to stojí…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

The Perfect Girlfriend , 2018

kachnat
11.02.2020 3 z 5

Dlouho jsem se nemohla začíst, pro mě zbytečně překombinovaný děj. Konec mě trochu zklamal, nečekala jsem tak moc otevřený. Hlavní hrdinka - letuška, řekla bych že sociopat, pronásleduje svého bývalého přítele a neváhá udělat cokoliv, protože si myslí, že ho získá zpět a jsou si souzeni....

dlabikk
02.02.2020 2 z 5

Nemohu se ubránit srovnání s "béčkovým" kanadským thrillerem. Kniha se neuvěřitelně táhla, děj byl přitažený za vlasy a o konci ani nemluvim. Nikdo mi nebyl sympatický.

gordon13
24.01.2020 4 z 5

No tohle bylo něco... Julie mě svojí umanutou urputností bavila, překvapovala a na konci již unavovala, opravdu hodnotný a kvalitní člověk...ale příběh vcelku zajímavý a ne až tak typický..dobrý závěr :-)

stavinohova
15.01.2020 2 z 5

Zvláštní příběh, pohádka, napsáno cvokem ;)

Ráčkajda
22.11.2019 4 z 5

Kupodivu věřím, že takové ženy existují... děs. Na prvotinu to je velmi podařená knížka, děj ubíhá, čte se celkem lehce.

Pajule006
07.11.2019 2 z 5

Příběh se táhl. Dočetla jsem jen abych věděla jak to nakonec dopadlo hlavní postava Juliett ukázka dokonalého cvoka.

HelinkaS
04.10.2019 5 z 5

Super napínavý příběh.

monci6485
10.09.2019 5 z 5

Pomsta je sladká.

blonďatá.luc
19.08.2019 4 z 5

Tento thriller vypráví o “dokonalé” přítelkyni, kterou by asi žádný normálně smýšlející kluk nechtěl mít na krku. Byť se kniha zdá objemná, dojdete na její konec a ani nebudete vědět jak. Příběh postupně graduje, odhaluje vám spojitosti, a tak na samém konci možná naleznete pro Juliette jistou dávku pochopení (říkám možná). Mně samotné hlavní hrdinka neučarovala, ale byla jsem moc zvědavá, jaké jsou její plány a jak (či spíše jestli vůbec) jí vyjdou. Nečekejte thriller, u kterého vám bude běhat mráz po zádech, ale spíše takovou zajímavou, lehce děsivou četbu. Může vám ale minimálně připomenout, že je důležité být opatrní, když si do života pouštíte novou osobu. Nikdy totiž nevíte, jaké jsou její úmysly. Co mi na knize přišlo zajímavé bylo přiblížení práce letušek - protože to se jako profese hlavní hrdinky moc často nevidí.

maryska09
17.08.2019 5 z 5

Bravurně napsaná kniha, která se čte jedním dechem. Po celou dobu čtenáře mrazí z toho, jak se děj vyvíjí. Trochu jsem měla obavy o závěr, ale i ten je napsán skvěle. Hustá kniha, doporučuju

tanecnica
10.07.2019 3 z 5

Dobrý příběh, občas rozvláčný, ale dá se přečíst. Knížka je ze začátku nemastná, neslaná, ale od poloviny jsem se bavila. Někdy až nechápete, že někdo může být takové psycho. Věřím ale, že některé by toho byly schopné i v běžném životě. Ideální čtení na lehátko k vodě...

nicole1990
25.04.2019 3 z 5

Knížka mohla obsahovat klidně min stránek jinak nebyla špatná.

Sobotikova
20.04.2019 2 z 5

Kdyby se kniha zkrátila o polovinu, tak to mohlo mít nějaký spád. Takhle se to neskutečně vleklo.

ArwenAragorn
28.03.2019 5 z 5

Juliette se snaží získat zpátky muže, který ji opustil, proto si stanoví cíl a neváhá použít lsti, lži, podrazy, v podstatě jde přes mrtvoly. Podle mě normální určitě nebyla. Jestli muže získá zpátky? To si musíte knížku přečíst.

niki7763
16.03.2019 2 z 5

No já nevím. Na knihu jsem se hodně těšila, ale četla jsem ji neskutečně dlouho, a upřímně jsem se už opravdu těšila na konec. Je to sice o ujeté ženské, ale víc než polovinu knihy se tam vlastně nic neděje. Když už se něco dít začne, je to popsané do tří stran a pak opět úpadek na dalších 50 stránek. Nemohla jsem se začíst, konec nijaký ... Mě prostě nebavila.

Allla9
13.03.2019 5 z 5

Příběh o tom, co je žena schopná udělat pro to, aby získala zpět muže, který ji opustil. Vysnít si budoucnost a jít tvrdě za svým cílem. Sledování , intriky, podrazy ... to je pouze začátek.
Přítelkyně? Nechtěla bych takovou kamarádku, ani nikoho ve svém okolí.

Herietm
01.03.2019 4 z 5

Tato kniha mě přišla naprosto šílená... byla čtivá, ale občas mi zůstával rozum stát :-o
ale za přečtení určitě stojí.

Januli
26.02.2019 3 z 5

NO nevím, nevím. To, že kniha byla psaná jako thriller, ale nebylo to tak, bych skousla. Ale půl knihy se prakticky nic neděje a když se na závěr začne něco dít, tak je konec. Nemůžu knihu úplně odsoudit, ale četla jsem lepší.

Beky
19.02.2019 4 z 5

Četlo se to samo ...
Pořád jsem byla zvědavá, co se stane, kdy se uskuteční nějaká "akce" a nějak nic ... Netvrdím, že to NEBYLO napínavé, ale thrillerem bych to určitě neoznačovala.

Pepina19
15.02.2019 4 z 5

Za mě výborně napsaný příběh zvrácené lásky a zklamání, plný touhy po opravdové lásce a přátelství. Moc se mi to líbilo, kniha se velmi dobře četla.

pro ženy thrillery stalking letušky piloti thrillery pro ženy

2018  73%Dokonalá přítelkyně
2021  62%Poslední manželka