Dneska jsem vyšla z domu!

Dneska jsem vyšla z domu! https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449007/bmid_dneska-jsem-vysla-z-domu-zNJ-449007.jpg 4 204 43

Komiksové stripy o introvertech, knihomolech, mileniálech, zkrátka o těch, kdo odmítají dospět, protože dospěláckej svět je tak trochu ošklivej... Tahle knížka je o strastech mileniálského života, o škole, stresu a tunách nezdravého jídla. Ale taky o holení nohou a udržování zdravého sebevědomí. Perfektně ilustruje častý rozdíl mezi očekáváním a realitou a je ideálním dárkem pro mladou holku a vlastně kohokoli, kdo by mohl potřebovat trochu legrace a pošťouchnutí, aby dneska vyšel z domu.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

I Left The House Today! , 2020

Anna27
06.01.2024 5 z 5

Tohle mě pobavilo a v mnohém jsem se našla. :)

tatjana1737
10.11.2023 3 z 5

Četla jsem na doporučení a předně chválím moc hezkou, milou kresbu. Uznávám, že v některých stripech jsem se našla a i když byly třeba trochu přehnané, pobavily mě. Hlasitý smích se sice nekonal (ale já jsem pověstná tím, že se směju především uvnitř), ale líbilo se. Celkově mi ovšem knížka přijde jako zbytečný počin, resp. zbytečný pro někoho, kdo třeba autorku nesleduje a není z ní hotový. V takovém případě koupi doporučuji. Ostatním čtenářům za ty peníze spíše radím výpůjčku v knihovně a teprve pokud to bude ono, tak si komiks pořídit domů. Až tolik mě to neoslovilo.

Knihotyna
02.06.2023 3 z 5

Jeden z dalších komiksů, který se může směle přiřadit k Sarah Andersen či Debbie Tung :).
Problémy s vlasy? Problémy se sněhem? Větrem? Vstáváním? Váhou? Láskou? Vlastním tělem? S celým světem?
Tak to máte vážně štěstí, že jste dneska vyšli z domu! :)
Pro každého, jehož den někdy obsahuje množství situací, že by se nejraději otočil a utíkal zpátky pod deku :D.

hungryreader00
29.05.2023 4 z 5

Jak už psal někdo přede mnou, bylo to chytré, rychlé, jednoduché. Docela jsem se u toho zasmála.

katynka78
16.04.2023 4 z 5

Miluju komiksy a letos jim dávám opravdu velký prostor, respektive k nim hlásím návrat. Jsem ráda, že se ke mně dostala i tato knížečka, protože přišla v době, kdy jsem měla opravdu splín a její čtení mi pomohlo. Jednoduchý nápad vzít každodenní situace a zobrazit je pěknými a hlavně vtipnými kresbami.
V tolika situacích se člověk poznal a nebo si to pamatoval.
A u tolika z nich jsem se smála tak, až jsem slzela. A směju se i teď, když si na ně vzpomenu. Takže doporučuju.

Ivet_V
09.04.2023 4 z 5

Bylo to vtipné, rychlé a jednoduché. Líbilo se mi ty kresby. V některých situacích jsem se našla. Opravdu krásně strávený čas na zlepšení nálady.

AlčaH
09.03.2023 4 z 5

Po tomhle typu knih ráda sáhnu, když mám čtenářskou krizi nebo si prostě jen chci přečíst něco kratšího a zábavného. Kniha "Dneska jsem vyšla z domu" patří v kategorii vtipných komiksů o introvertech a jejich každodenních patáliích rozhodně k tomu nejlepšímu, co jsem četla. Upřímně jsem se zasmála a ve spoustě stripů sama sebe našla. Knihu tedy mohu doporučit jako ideální zlepšovák nálady. :)

Bettybook
03.04.2022 5 z 5

Tohle byla záležitost, u které jsem se cítila více jak komfortně. Autorka s humorem popisuje každodenní strasti a i insecurities, které většina z nás má. I já mám své nedokonalosti a díky autorce jsem na chvíli pocítila znovu nalezenou jistotu. Doporučuji!

Andynka
11.03.2022 4 z 5

Tak tuhle jednohubku doporučuju, až budete chtít zvednout náladu.
Opravdu mě kniha pobavila, našla jsem se v ní a zasmála se.
Splnila , co měla. A je to za mě jeden z opravdu povedených komiksů. :)

spencer
28.02.2022 5 z 5

Tohle bylo boží! Já se viděla snad ve všem a i když tuhle jednohubku budete mít přečtenou během patnácti minut, stojí opravdu za to:)

Ágnes007
04.01.2022 3 z 5

Vtipná oddechovka.
Osobně se mi více líbí komiksy od Sarah Andersen, třeba Dospělost je mýtus nebo Ubulená hromádka štěstí, což jsou knihy na podobné bázi.
Taky mi přišlo, že už jsem "někde jinde".

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Myslím si, že tvrzením, že Vám tento komiks vykouzlí úsměv na tváři, nebudu daleko od pravdy.
Můžu říct, že v některých situacích jsem se doslova našla (např. zejména ohledně problémů s vlasama ). A myslím si, že nebudu jediná.

czeliza
17.12.2021 3 z 5

Moc pěkná kresba, sympatická "hlavní hrdinka", ale bylo to nezáživné. Svým způsobem strašně kýčovité, spousta klišé. U mnoha komiksů jsem měla pocit, že už jsem je viděla stokrát. Občas jsem se zasmála, občas se v tom viděla a kdybych některý z komiksů zahlédla na IG nebo FB, bude to příjemné. V knižní verzi neurazí, může se líbit, ale nic světoborného.

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Moje druhá kniha roku 2021 a taková pecka. Tato knížečka je plná vtipných stripů, ve kterých jsem se hodně viděla. Dost jsem si u toho odpočinula. Kresby jsou skvělé a situace jsou skvělé zpracované. Určitě si přidám Cassandru Calin ke svým komiksovým oblíbenkyním Debbie Tung a Sarah Andersen.

Niki378
03.12.2021 5 z 5

Skoro celá já.

Pitbullka
13.10.2021 4 z 5

Skvělý, v tolika situacích jsem se našla a poznala. Líbilo se mi, že je to zaměřené i na čtenářky, kterým už není dávno náct a přesto jim má komiks co říct.

Arkagas
25.08.2021 4 z 5

Dokonalost. Na každém obrázku jsem se našla, jediný rozdíl mezi mnou a autorkou je v tom, že ona má vlnité vlasy a bojí se pavouků, já mám rovné vlasy a pavouky miluju. Tuhle krásnou záležitost objevila včera v knihovně kamarádka, takže si ji u mě v práci přečetla a rovnou mi ji předala. Kresba příjemná, text trefný, situace jednoduše naprosto ze života. Přesně takový je můj svět :D Ať žijí introverti :D

Irsaf
25.07.2021 3 z 5

Celkem povedený komiks ze života většiny lidí... Člověk se tam i najde... :-)
Je ale fakt, že nějaké stránky jsem úplně nepochopila...

madlenka3189
03.07.2021 4 z 5

Krátké funny komiksy. Všechno není tak úplně vtipné, ale určitě pobaví a potěší. Je to kraťoučké, takže jen párminutové čtení, za to je to trefné, ze života a veliké plus za krásnou ilustraci! (:

Alethea_k
13.05.2021 4 z 5

V dnešní době je spousta komiksů až děsivě trefná. Ne všechno se mi 100% líbilo, ale jako celek skvělý. Na pár minut odpočinku luxus.

komiksy introvert knihožrouti

Autorovy knížky

Cassandra Calin
rumunská, 1994
2020  84%Dneska jsem vyšla z domu!

Kniha Dneska jsem vyšla z domu! je v