Dieta? Já vím.

Dieta? Já vím. https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108549/bmid_dieta-ja-vim-4qf-108549.jpg 3 36 8

Autorka k této knize dodává : Jak se dozvíte z příštích stránek, byly cesty mého života někdy hodně klikaté. Když mi na nich svítilo sluníčko, nebo i když moje dušička volala S.O.S., nikdy mě moje dieta nezklamala. Kniha je doplněna černobílými fotografiemi.

JancaMia
14.08.2022 3 z 5

Co je staré a osvědčené to je dobre.

Kontryhelka
01.12.2020 5 z 5

Ano, souhlasím, také jsem podle dělené stravy Lenky Kořínkové zhubla 20 kg. Je to jiný způsob stravování než na který jsme byli/y doposud zvyklý. Ale funguje.

jirina4766
09.03.2020 5 z 5

Podle této knížky jsem shodila před 10 lety 45 kg, teď sbírám odhodlání začít znova.

mousie265
26.01.2020

Velmi dobře napsaná kniha pro ty, kdo to s hubnutím myslí vážně. Jako u každé diety a změny to musí začít v hlavě, kniha motivuje a radí, dál už je to na čtenářil. Já to vydržela rok a nejen, že jsem zhubla, ale upravil se mi i metabolismus, že jsem několik let nepřibírala i když jsem už pravidla nedodržovala. Teď sbírám odhodlání začít znovu, protože efekt nepůsobí donekonečna a mé prohřešky byly dlouhodobé :-)

martiline
29.11.2016 5 z 5

Měla jsem ráda styl psaní Lenky Kořínkové. Kniha se mi líbila, i když jsem nikdy dělit stravu dlouho nevydržela. :-)
Ale kamarádka díky ní zhubla přes třicet kilo.

Gibis
21.03.2016 5 z 5

S touto knihou jsem zhubla, když jsem to potřebovala, aniž bych se musela vzdát svých oblíbených jídel.....jen jsem je jedla jinak. Knížka byla milá, pozitivní, barevná :)

Herby77
15.04.2014 5 z 5

Sice dietu nedržím ale kniha se mi líbila.

p.prdola
05.05.2013

Jsem moc ráda, že mohu knihu u vás koupit - jak se říká: co nechceš mít, půjč.... já půjčila a kniha už se mi nevrátila. Už je to dávno co jsem držela tuto dietu a podařilo se mi zhubnout bez pocitu hladu, nervozity atd..... tuto knihu i dietu všem moc doporučuji a děkuji Lence, že ji napsala :)