Devět vln stvoření: Kvantová fyzika, holografická evoluce a osud lidstva

Devět vln stvoření: Kvantová fyzika, holografická evoluce a osud lidstva https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465374/bmid_devet-vln-stvoreni-kvantova-fyzika--8J1-465374.jpg 5 5 3

V posledních několika letech byl svět svědkem změn v sociálním vědomí, jehož náhlý vývoj nebylo převládající vědecké paradigma schopno vysvětlit. Tyto změny odpovídají aktivaci nových vln stvoření vycházejících ze středu vesmíru, které ovlivňují lidské myšlení. Od Velkého třesku po současnost tyto vlny řídí vývoj vesmíru a skrze holografickou rezonanci i lidskou mysl a výrazně mění revoluce v náboženství, technologii, ekonomice a společenském vědomí. Seznamte se s devíti vlnami stvoření Představujíc kvantově-holografický pohled na světovou historii a lidské vědomí, Carl Calleman vysvětluje kvantovou fyziku v pozadí vln systému mayského kalendáře a to, jak nám tyto vlny umožňují porozumět hybným érám na Zemi a současně možnostem budoucnosti. Popisuje, jak byly naše sociální systémy před aktivací 6. vlny v roce 3115 př.n.l. založeny na sjednoceném kosmickém řádu, ale hologram této vlny posunul společnost ke všestrannému zaměření na dobro a zlo, což vedlo k vzestupu patriarchálních náboženských struktur, otroctví a válek. Zkoumá, jak pozdější vlny a jejich nové hologramy pomohly lidstvu přežít negativní účinky 6. vlny, jako je průmyslová revoluce 7. vlny a digitální revoluce 8. vlny. V roce 2011 byla aktivována 9. vlna, která s sebou přinesla zrychlený tlak na rovnostářský svět, rostoucí povědomí o vědomí jednoty a přístup k plné síle všech devíti vln stvoření. Jakou roli hrají vlny stvoření v našem životě? Autor vysvětluje, jak naše individuální souznění s každou vlnou hraje roli v kvalitě našeho života a jak musíme vědomě pracovat na tom, abychom rezonovali s vyššími vlnami. Odhalujíc, jak se můžeme stát kvantovými aktivisty v holografickém světě pomocí naladění se na 9. vlnu, autor ukazuje, že každý z nás může pomoci projevit osud lidstva naznačený ve starověkých textech.... celý text

Literatura naučná Věda
Vydáno: , Anag

The Nine Waves of Creation: Quantum Physics, Holographic Evolution and the Destiny of Humanity

lucin_a
26.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Vysvětlení existence devíti vln dává autor do kontextu historie i současnosti. Od 9. března 2011 poprvé zakoušíme spuštění všech devět vln na naše životy.
Líbí se mi i výhled do budoucnosti, která pro Západní svět nevypadá pro několik delších let pozitivně.

ZUZANA-123
14.05.2023 5 z 5

Podle Callemana nebyl na počátku vzniku vesmíru velký třesk,ale zrod Kosmické osy která následnĕ způsobila velky třesk a ten byl počátkem aktivace řady vln,které začaly z osy vystupovat podle přesnĕ stanoveného plánu.Následek řady vln způsobuje neustálou evoluci vesmíru.Dévátá vlna byla aktivována v roce 1999 a my jako lidské bytosti tuto vlnu můžeme využít k rozvoji svého vlastního vĕdomí,pokud se s ní dokážeme sladit a využít její potenciál.Nĕkteří nazývají promĕnu mysli,kterou vlny způsobují ,,zvyšováním vibrací" nebo ,,posun na ùrovni vĕdomí ". Knihu bych zařadila mezi učebnici SŠ nebo VŠ nebo jako doporučenou literaturu.

luba2532
03.04.2022

Zajímavá teorie o vzniku světa od vědce, biologa, docela to sedí....a vychází

Carl Johan Calleman
švédská, 1950
2010  93%Mayský kalendář a strom života
2006  72%Mayský kalendář (Průvodce budoucností lidstva)
2021  92%Devět vln stvoření: Kvantová fyzika, holografická evoluce a osud lidstva
2016  40%Globální mysl a počátek civilizace

Kniha Devět vln stvoření: Kvantová fyzika, holografická evoluce a osud lidstva je v