Ohrožená

Ohrožená https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278303/bmid_ohrozena-QIf-278303.jpg 4 403 94

Detektiv Tom Douglas série

Když mladou dívku srazí auto a ona zůstane ležet polomrtvá u silnice, malou obcí Little Melham to otřese. Jak to, že byla Abbie tak pozdě v noci venku, a jak to, že se po ní nikdo nesháněl? Ellie Saundersové by mohla pravda o této noci ohrozit manželství, a dokonce i bezpečnost jejích dětí. Musí svou rodinu chránit stůj co stůj, bez ohledu na následky! Šéfinspektor kriminálky Tom Douglas si myslel, že v Little Melhamu najde poklidné útočiště před každodenním pracovním vypětím. Jenže s tím, jak je postupně vtahován do pavučiny lží, mu všechny instinkty napovídají, že Abbie potkalo něco víc než jen tragická nehoda. Celou pravdu – co tu noc dělala Abbie venku a kdo onen vůz řídil – zná jediný člověk. Pro tuto osobu věstí nehoda pohromu a někdo bude muset zaplatit...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

The Back Road , 2013

Januli
18.01.2017 3 z 5

Nemůžu srovnat s ostatními knížkami od autorky, ale celkem se mi kniha líbila. I když je fakt, že přemíra postav a půl knížky vlastně o ničem. takže průměr asi 3,5.

konicekbily
17.01.2017 2 z 5

Autorka asi zkoušela ,kolik překombinovaného a mnohdy nudného textu čtenář unese. Nejsem nosič a tak hlásím, že se mi moc komplikace nelíbily. Kdyby to mělo o třetinu postav a sto stran méně - bylo by to super!

mmmisulka.r
06.01.2017 4 z 5

Opět povedená detektivka, ale Zabij mě znovu byla mnohem lepší. Tentokrát detektiv Tom nedostal moc prostoru. Maličko bych knihu možná zkrátila a tolik neplkala kolem a kolem, ale nenudila!
Recenze v záložkách - Knižní deníček.

Toldist
07.12.2016 4 z 5

No to si ze mě děláš srandu. Jako první musím napsat, že jsem nečekal, kdo za tím vším bude. Fakt geniální a Rachel jako vždy tleskám, dokázala opět to, že umí psát poutavě a vymyslet skvělou zápletku. Jenže bohužel musím souhlasit s ostatními. Díky počtu postav je děj překombinovaný a bohužel degraduje tu hlavní zápletku, kterou si připomenete po pár stránkách s menším posunem. Je to velká škoda, ale i tak mě to neodradilo a celé to přelouskal. Mrzí mě jen, že nemám stejný pocit jako po přečtení předchozích knih a proto nedávám tolik hvězdiček.

sabca
04.12.2016 4 z 5

Od knihy jsem čekala daleko víc, proto ubírám 1 hvězdičku. Děj byl zajímavý a napínavý, ale jak je ve více komentářích napsáno, trochu překombinovaný. Pravdu se mi až do konce nepodařilo odhadnout. Ani chvíli mě nenapadlo, kdo by za tím vším mohl být, protože každý z této malé obce ukrýval nějaké tajemství. Zatím první kniha s detektivem Tomem, kterou jsem četla. Určitě si přečtu i další. Doporučuji

Seiers
18.11.2016 3 z 5

Dobře vymyšleno, solidní zápletka, ale nudil jsem se.

Audreyh
02.11.2016 3 z 5

No, já nevím. Mám načteno hodně thrillerů, takže můžu posoudit ... a tohle bylo prostě moc překombinované. Mělo to náběh na zajímavou knihu. Ale ta spousta postav mě prostě nebavila. Než se zorientujete, kdo je kdo, tak už vlastně ani nevíte, proč jste to chtěli zjistit a kdo je tam ten špatný a kdo ne. Knížku jsem dočetla, ale asi bych ji nedoporučila nikomu s tím, že je to FAKT SUPER. Takže průměr.

bookcase
10.10.2016 5 z 5

Napínavý psychothriller, kdy si myslíte, že víte vše a autorka vás dokáže zmást. Chytlo mě to a četla jsem celý večer. Doufám, že se knížky RA u nás budou vydávat i nadále.

Adiee19
04.10.2016 5 z 5

Skvela skvela skvela :) napinava dramaticka pre mna fakt uzasna :) urcite siahnem aj po dalsich knihach od autorky

mirunda
09.09.2016 3 z 5

Předchozí knihy mě bavily mnohem víc. Tady mi to přišlo až do poslední chvíle zbytečně překombinované.

ivesab
01.09.2016 5 z 5

Knihu mohu jen doporučit, přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Pořád mě nutila číst dál a dál.
Jediné negativum vidím v příliš mnoho postavách, kdy jsem se chvílemi špatně orientovala.

Určitě si přečtu další knihy od této autorky.

lupo
03.06.2016 4 z 5

Pro začátek příliš mnoho jmen. Dalo trošku zabrat rozluštit jaké vztahy mezi jednotlivými aktéry jsou. Poté se děj rozjel a rozuzlení překvapilo.

kneslova
11.05.2016 4 z 5

Je to zase precizně napsaná kniha, ale trochu jiná než dvě předchozí. Spíše mi to připomíná román se spoustou postav a osudů, které se vzájemně proplétají a v jednom bodě dochází ke střetu. Trochu mi tam chybělo napětí, ale bezpochyby je to stále velmi dobrá kniha, za mne tak,4.5 hvězdiček,

amladar
05.05.2016 4 z 5

Dávám 4*. Předchozí knihy se mi líbily víc, tak nějak tomu chyběla šťáva.

tajemství únosy dětí thrillery pro ženy

Rachel Abbott
anglická, 1953