Stalkeři

Stalkeři https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302283/bmid_stalkeri-87d-302283.jpg 4 303 79

Detektiv Mark Heckenburg série

Detektiv seržant Mark Heckenburg vyšetřuje podivné zmizení osmatřiceti žen. Každá z nich vedla spokojený život, než beze stopy zmizela. Podivné okolnosti i počet obětí Heckenberga znepokojují, ovšem jeho nadřízení mají na celou věc odlišný pohled. Chtějí případ odložit.Lauren Wraxfordová se zoufale snaží najít svou sestru. Všechny stopy, které se jí zatím podařilo nalézt, vedou do míst, kam si sama vstoupit netroufá, a tak požádá Heckenburga o pomoc. Nesourodá dvojice se společně noří do temného světa gangsterů a organizovaného zločinu.Věděli od začátku, že je nečeká procházka růžovým sadem, ovšem když narazí na skupinu, která si říká Klub sympaťáků, vědí, že teď už jde opravdu do tuhého. Těchhle sympaťáků se totiž všichni bojí. Žádný práskač na ně nic neprozradí. Všeobecně se o nich ví jen to, že dokážou zařídit cokoli. Pokud za to zaplatíte dostatečně vysokou cenu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Stalkers , 2013

martinaandulka
15.06.2017 5 z 5

Napínavá kniha až do konce,je to mrazivý příběh a bohužel se může stát ... .

L-Žany
11.06.2017 5 z 5

Díky téhle knížce jsem se ze začátku bála večer jezdit sama autem. :))
Knížka se čte parádně, o napínavé chvíle není nouze. Jen ten konec na mě byl nějak rychlý a zůstalo mi tam pár otazníků.. Za to doufám, že mi to další díl trošku zodpoví! Jinak ano, knížku doporučuji! :)

Barbelo
02.06.2017 5 z 5

Knížka je místy hodně akční, přesto vás udrží v napětí. Rozhodně doporučuji :)

Wendy182
31.05.2017 5 z 5

Precteno jednim dechem..dlouho jsem se nemohla do niceho zacist a pak mi tahle knizka padla pod ruku a za dva dny byla prectena. Ted pokracuji stejne s druhym dilem. Ma to spad, logiku a velmi dobry styl psani

orinka3
20.05.2017 5 z 5

Po čertech dobré čtení! Člověk nestačí lapat po dechu, děj ubíhá velmi rychle, všechno má logiku. Prostředí vykreslené tak, že se člověk bojí i doma na gauči. Jen ten konec, ten mě naštval. Ale uznávám, že život není pohádka s dobrým koncem a kdyby byl každý zločin spravedlivě potrestán, asi by to bylo nereálné.

tibicards1710
08.05.2017 3 z 5

dobre citanie, pomalsi rozbeh, trochu sci-fi..... preto tri hviezdicky. uvidime, ake bude dalsie pokracovanie.

Acquenta
24.04.2017 4 z 5

Dobrá detektivka, akorát na můj vkus přehnaně akční..

Olous1
15.04.2017 5 z 5

velice pěkná detektivka,přečtená jedním dechem,doporučuji přečíst.

Karelvovsik
13.04.2017 5 z 5

Nadprůměrná detektivka. Moc se mi líbila, jen jsem doufal, že to Lauren zvládne. Už se těším na další díl s Heckem.

pobijecmuch
28.03.2017 5 z 5

Velice solidní detektivka, která ve všem předčí módní krimi případy napsané třeba Bryndzou. Kniha má napětí, akci a velice dobrou zápletku.
Už se těším na druhý díl - Znesvětitel, který má být brzo u prodejců.

SimonaM86
17.03.2017 3 z 5

Čtivé, začatek napinavy, u konce jsem nečekala,že to Heck s Lauren dotáhnou do konce, ale dali to...Na to jak měla knižky od polovičky pomalý pruběh, tak konec byl rychlý a pro mě tak trochu nedokončený tudíž lehce otevřený. Docela mě mrzí, že posledni dobou jsem si všimla, že vznikli takový fenomén nechat si tzv. otevřená spisovatelská vrátka, což znamená ukončit knihu tak, aby mohli vzniknout další díl, tentokrat s Heckem v čele..

bookcase
16.03.2017 4 z 5

Čtivé a zpočátku hodně napínavé, později mi to taky přišlo přehnaně akční. Hodně jsem přeskakovala, ale celkově myslím, že styl dobrý.

Sorrow
18.02.2017 5 z 5

Objektivně má ta kniha asi své mouchy a není z těch, na které bych si vzpomněla ještě za dlouhé roky; subjektivně to pro mě ale byla jízda od začátku do konce. 430 stran jsem slupla jako malinu a připadala jsem si, jako bych místo čtení sledovala nějakou super akční (trochu za vlasy přitaženou) americkou gangsterku. Jo já to doporučit můžu! :)

ivulka15
12.02.2017 5 z 5

Skvělá detektivka. Psaná trochu jiným způsobem než je obvyklé.Což jí ani v nejmenším neubírá na přitažlivosti,právě naopak.

NikaMirka
11.02.2017 5 z 5

Kdosi mi řekl, že bych neměla číst Stalkera od Keplera sama doma, protože se budu bát, ale tuhle knihu je lepší snad nečíst nikde a nikdy :D, protože po první kapitole jsem byla strachy bez sebe. Úžasně napsaná kniha, dobře vyobrazuje, co jsou lidi schopní udělat pro peníze a dokonce co hůř. Že lidi jsou bestie a za peníze si chtějí dopřát vše, co můžou. Co bych knize vytkla jsou akční scény, takový americký styl -"zasadil mu pravý hák, ten mu dal ránu na solar, ta se otočila-skočila na něj". Chápu, že tam akce musí být, když jde hlavním hrdinům o život, ale tyhle scény byly fakt špatně napsané. Vůbec bych ale neřekla, že byl konec ukvapený. Hezky to sedělo, nic přehnaného, ani zbytečně natahovaného. A že zůstal otevřený? Jedině dobře, můžu se těšit na další pokračování :)...

Verisek85
05.02.2017 5 z 5

Za me skvela,krasne se cte,na to ze ma skoro 450 stranek a to je na me co rict:)pekne napsano,knihu napsal byvaly policista a ted novinar,takze vi o cem psat a uz se tesim v dubnu na pokracovani :)Napinava a nechce se od ni clovek odtrhnout :)

sramkovamichala
06.01.2017 4 z 5

Napínavý děj s neustálými zápletkami, nevšední případ. Konec možná trochu ukvapený a zčásti otevřený.

oleg
01.01.2017 5 z 5

Bezva čtení,četla a četla dokud jsem nedočetla,neuvěřitelné,za jakých okolností mizí ženy a proč-doporučuji,už se těším na další!

kate333
11.11.2016 4 z 5

Knihu hodnotím 4*, zprvu mě téma knihy nenadchlo a tušila jsem jak se děj bude odehrávat, ale mile mě překvapilo, že to mělo úplně jiný spád než jsem čekala, byla jsem napjatá až do konce... za mě doporučuju :)...

anglická literatura thrillery akční

Paul Finch