Stalkeři

Stalkeři https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302283/bmid_stalkeri-87d-302283.jpg 4 303 79

Detektiv Mark Heckenburg série

Detektiv seržant Mark Heckenburg vyšetřuje podivné zmizení osmatřiceti žen. Každá z nich vedla spokojený život, než beze stopy zmizela. Podivné okolnosti i počet obětí Heckenberga znepokojují, ovšem jeho nadřízení mají na celou věc odlišný pohled. Chtějí případ odložit.Lauren Wraxfordová se zoufale snaží najít svou sestru. Všechny stopy, které se jí zatím podařilo nalézt, vedou do míst, kam si sama vstoupit netroufá, a tak požádá Heckenburga o pomoc. Nesourodá dvojice se společně noří do temného světa gangsterů a organizovaného zločinu.Věděli od začátku, že je nečeká procházka růžovým sadem, ovšem když narazí na skupinu, která si říká Klub sympaťáků, vědí, že teď už jde opravdu do tuhého. Těchhle sympaťáků se totiž všichni bojí. Žádný práskač na ně nic neprozradí. Všeobecně se o nich ví jen to, že dokážou zařídit cokoli. Pokud za to zaplatíte dostatečně vysokou cenu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Stalkers , 2013

ilčidlo
05.08.2019 5 z 5

První přečtená kniha od tohoto autora a byla jsem překvapená jak se mi hezky četla. Rychle jsem jí přečetla a pak o ní přemýšlela. Doporučuji

Shamm
03.06.2019 4 z 5

Zhltla jsem to, plno nečekaných zvratů, plno reality, která nahání hrůzu.. moc se mi to líbilo.

Pjater
13.05.2019 4 z 5

I když jsem tohoto autora vůbec neznala, mile mě překvapil. Skvělá zápletka a sympatický hlavní hrdina. Stojí za přečtení.

Erlif
26.03.2019 3 z 5

Kniha není špatná, ale že by patřila k TOP thrillerům, to se také říct nedá. Nechybí tu akce, děj, ale čekala bych možná více praktik a pohled ze strany padouchů. Po přečtení Stalkerů jsem se rozhodně po hlavě nevrhla do druhého dílu, ale třeba na něj dojde. A hodnocení bude stoupat...

RADOST
27.02.2019 4 z 5

Napínavá a velmi akční detektivka především pro muže. Je plná děje a má zajímavý námět. Stojí za přečtení.

JarmilaNovotna
10.02.2019 4 z 5

Vcelku dobrá detektivka.

JustWomen
08.02.2019 3 z 5

Takový lepší průměr, trochu přitažené za vlasy, opakující se téma, kdy policista mimo službu sám zmákne obtížný případ. Nelíbily se mi ty primitivní popisy akčních scén, co kdo přesně udělal, otočil sem, kam sáhl, otevřený konec mi nevadil.

raffi
31.01.2019 4 z 5

Svižná detektívka, ale už dosť zabieha do thrilleru. Siahnem aj po ďalšej knihe zo série, aby som videla, či je to zrod ďalšieho akčného superhrdiny alebo šikovného detektíva - dávam prednosť tomu detektívovi, supermanov je (bohužiaľ) všade dosť...

kneslova
27.12.2018 4 z 5

čtu jednotlivé knihy odzadu a jsou všechny akční, na mě až moc, ale dobré jako oddychovka

Klarinecka
23.12.2018 5 z 5

Ať se propadnu do západního Německa jestli kecám, velebnosti, ale bylo to žůžo dobrodrůžo :)

Januli
19.12.2018 4 z 5

První setkání s autorem a nadšení. Kniha mi připomněla díla Martiny Cole, akorát tentokrát byl hrdina "klaďas". Už mě doma čekají další díly. Tak vzhůru na ně :)

tyna_01
24.09.2018 5 z 5

Zbožňuji detektivky a tato se četla obzvláště rychle. Děj, který člověka nutí přemýšlet a proto pokračovat ve čtení a nepřestávat :)

slecnapeta
30.08.2018 2 z 5

Přečíst se to dá, ale kniha je plná klišé a některé scény jsou výplodem až moc bujné fantazie. Velmi jednoduše napsaný příběh, žádné velké překvapení. Chtěla jsem knihu dočíst, ale že bych si vyloženě užívala každou stánku, to bohužel ne.

ArwenAragorn
05.07.2018 4 z 5

Docela dobrý thriller. Závěr byl ovšem hodně přitažený za vlasy, skutečně velmi nepravděpodobný. Za ten ubírám jednu*. Ale kniha se mi líbila víc než Znesvětitel.

Maratka
17.06.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale po pravdě jsem čekala trochu víc. Docela mi vadily někdy poměrně dlouhé popisy (např. různých ulic ve městě atp.) a hodně věcí (hlavně ke konci) mi přišlo dost přitažených za vlasy. Ale nápad byl zajímavý, nelituji, že jsem knihu četla. Možná zkusím i pokračování a uvidíme, jak mé zaujme to...

Peslik
27.05.2018 4 z 5

Dobrá volba na tři dny samoty v Praze, napínavé od začátku do konce. Těším se na další díl.

Peťulka8
20.05.2018 5 z 5

Krásná kniha, už se těším na pokračování.

Pavlnka
22.03.2018 4 z 5

Skvělý nápad, dobře se četla. Těším se na další.

lenkavildomcova
20.03.2018 5 z 5

Skvělá, má spád, nápad. Doporučuji.

Mark.
14.03.2018 5 z 5

Kniha se četla naprosto skvěle. Byla napínavá, měla akci i spád a mnohdy jsem neočekávala jak se to vyvine, ovšem jsem nad tím ani nepomýšlela, protože jsem četla.
Postavu Hecka jsem si hodně oblíbila. Sympaťáci asi nebyli praví sympaťáci, co? Ovšem Heck k jejich partě celkem dost zapadl.

anglická literatura thrillery akční

Paul Finch