Stalkeři

Stalkeři https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302283/bmid_stalkeri-87d-302283.jpg 4 303 79

Detektiv Mark Heckenburg série

Detektiv seržant Mark Heckenburg vyšetřuje podivné zmizení osmatřiceti žen. Každá z nich vedla spokojený život, než beze stopy zmizela. Podivné okolnosti i počet obětí Heckenberga znepokojují, ovšem jeho nadřízení mají na celou věc odlišný pohled. Chtějí případ odložit.Lauren Wraxfordová se zoufale snaží najít svou sestru. Všechny stopy, které se jí zatím podařilo nalézt, vedou do míst, kam si sama vstoupit netroufá, a tak požádá Heckenburga o pomoc. Nesourodá dvojice se společně noří do temného světa gangsterů a organizovaného zločinu.Věděli od začátku, že je nečeká procházka růžovým sadem, ovšem když narazí na skupinu, která si říká Klub sympaťáků, vědí, že teď už jde opravdu do tuhého. Těchhle sympaťáků se totiž všichni bojí. Žádný práskač na ně nic neprozradí. Všeobecně se o nich ví jen to, že dokážou zařídit cokoli. Pokud za to zaplatíte dostatečně vysokou cenu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Stalkers , 2013

akdar72
03.03.2018 5 z 5

Líbila se mi, těším se na další díl. Poznámka trochu mimo: Nechápu, jak někomu (z níže napsaných komentářů) chybí více úchylna a násilí. Nepatříte do Klubu sympaťáků???? :-)

švícko
07.02.2018

Pěkné. Doplním si ostatními

jarmila6295
29.01.2018 4 z 5

Znesvětitel byl mnohem mnohem lepší :-D, už nebyl tak přehnaný, co se schopností Hecka týče, ale také spokojenost.

fsada
21.01.2018 5 z 5

Bylo to hezky napsáno i přeloženo,ale zdálo se mi ,že ty popisy byli trošičku rozsáhlejší.Mě to sic nevadilo,ale nedivil bych se,kdyby někomu ano.Detektiva Hackenburga jsem si i celkem oblíbil je vydán druhý i třetí díl a tak budu pokračovat ve čtení dál.Příběh mě oslovil i pohltil chtěl jsem se dozvědět jak by to mohlo dopadnout a nebylo to marné.

HYPNOS88
06.12.2017 4 z 5

Čekal jsem více psychologie, více úchylna, více teroru, více toho "špatného" napětí, ale i tak se to četlo samo. Velmi dobře napsaná kniha!

veronika3141
22.11.2017 5 z 5

Za me pekna knizka,dobra detektivka a tesim se az si prectu dalsi dil.Paul Finch pise dle me pekne knihy plnd napeti a je ted mym oblibenym spisovatelem.

JitkaHambi
07.11.2017 3 z 5

No, taková průměrná detektivka.Teď jsem dočetla a za týden už nebudu vědět o čem to bylo :-)

slunečnice777
31.10.2017 5 z 5

Jak popsat tento příběh? Velmi solidní dějová linka, promyšlené zločiny které Vás nutí číst dál. Autora jsem si oblíbil, jeho knihy tedy zatím dvě mě uchvátily. Rozhodně neprohloupíte když se začtete. Každý máme své, co se nám líbí a nelíbí. Kritizovat umí každý, spíše se nechat unášet písmeny a užívat si to. Tak ještě jednou, oba zatím vydané romány stojí za to.

petra.kind
27.10.2017 4 z 5

Pan Finch si rozhodně získal moji pozornost. Ke knize jsem se dostala spíš náhodou a neměla jsem od ní moc velké očekávání, protože detektivek už jsem přečetla řadu. Ale kniha mě opravdu bavila. Musím souhlasit s komentáři, že obsahuje pasáže, které jsou trochu přitažené za vlasy a závěr mi připomínal bitvu o Bradavice :D Každopádně se hodlám pustit do druhého dílu a těším se na něj :)

Taurusfairy
21.10.2017 3 z 5

Dalo se..ale nic co by me po docteni nechalo sedet s pusou dokoran. Lepsi prumer.

konicekbily
26.09.2017 4 z 5

Působivý akční styl knihy si vybudoval místo v mém plánu na čtení dalších odpočinkových děl. Při četbě jsem se neměl čas nudit, ale popohánělo mne to stále kupředu. Připadalo mi, že akčních scén je tam až moc. Příští knihu autora si přečtu rád.

veruzz_
16.08.2017 4 z 5

Oceňuji propletený a promyšlený příběh. Dobře se četlo, ale čekala jsem trochu víc. Něco mi tam prostě chybělo. Ale určitě autorovi dám šanci v další knize.....

Nixa
02.08.2017 5 z 5

Napínavé a velmi čtivé :-) Kniha mě nadchla hned od samého začátku. Příběh byl akční, někdy možná až trochu moc a už jsem si říkala, že to je opravdu hodně nepravděpodobné, ale i tak mě autor zaujal a určitě si přečtu i další díly!

happy-smile
25.07.2017 4 z 5

Sériový vrah je v této knize opravdu sériový. Trochu mi přišlo divné, že se po dvou hluchých letech vyšetřování rozjede takovýmto tempem, ale chápu, bylo potřeba mít na kontě dost obětí a ty se dají získat jenom díky času. Kniha byla dobře napsaná, ale musím říct, že mi tentokrát asi úplně nesedl styl psaní a nepociťovala jsem ze čtení knížky takovou radost jako obvykle. Jdu se pustit do druhého dílu a doufám, že tentokrát to bude jinak.

martina.tim
23.07.2017 5 z 5

Kruci, ani nevím co napsat. Prostě paráda. Začátek naprosto skvěle rozjel zákeřné praktiky "Sympaťáků". Akčních scén tam není málo i když je pravda, že některé jsou trochu přitažené, ale nic co by se nedalo odpustit. Vřele doporučuji.

BlackFun
17.07.2017 4 z 5

Stalkeři nabízí zajímavou zápletku a dobře napsaný příběh. Děj je občas takový krkolomný, některé akce jsou nereálné, ale budiž - četlo se to dobře a byla to taková fajnová pohádka :). Já jsem si u četby odpočinula a Finche budu sledovat dál.

encyklopedie
09.07.2017 5 z 5

...pokaždé když si přečtu nějaký hezký komentář ke knize, tak si říkám: Chlapče sedni si, vem si koláče, ukroj uzeného, nalej vínka .....popřemýšlej, podumej a napiš něco hezkého, co se ti na knize nelíbí. Ale co? V této knize hlavní hrdina nepije na každé stránce kávičku jak Blonkvist v Milleniu, tady není žádná Miranda Corbieová, co jenom hulí a chlastá, tady není v každé místnosti nábytek z Ikea, tady se nesmilní.. ....tak kurecpalec Co...
A pak jsem na to přišel.....tahle kniha má stránku 13! ...a tu já nemám vůbec rád, zkrátka nesnáším....a koukám, že má taky stránky 113,213, 313 a 413 ...no toto....to je hnus....a tak musím za každou stránku sundat z hodnocení 15% ....a to jsem ještě našel 13 kapitolu..... tahle kniha má 10% , ani o promile víc .....

..kvůli několika nechápajícím musím dovyprávět : vynikající , akce střídá akci a když pro mne zatím neznámý autor - zachytil se mnoha drápky a proto 100%

Kerberos
06.07.2017 5 z 5

Dobrá detektivka,napínavý děj sice trochu moc akční,ale zas tak to nevadilo.Komisař Heck působí věrohodně a určitě si přečtu i další díl .

gossipavlina
25.06.2017 3 z 5

Název knihy mi připadá zavádějící. Čekala jsem úplně něco jiného. A bez urážky, byla to hrozná blbost. Akční scény slepené bez ladu a skladu. Hlavně, aby se pořád něco dělo.

Luciecs
18.06.2017 5 z 5

Pro mne naprosto nový autor a začala jsem číst jako první jeho druhou knihu. Po dočtení jsem musela naběhnout pro jeho první :) Obě knihy přečteny za víkend. Tak budu doufat na další pokračování.

anglická literatura thrillery akční

Paul Finch