Smrt z minulosti

Smrt z minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250456/bmid_smrt-z-minulosti-250456.jpg 4 31 31

Detektiv Berka série

Další případ soukromého detektiva Stanislava Berky, kdysi šéfa jihomoravské krajské mordparty, začíná objevením bizarně zavražděné ženy, bývalé prokurátorky, v brněnské Kamenné kolonii. Případ vyšetřuje krajská kriminálka vedená majorem Motlem, který si však brzy zve svého přítele Berku na pomoc. Ukazuje se totiž, že vražda ženy, zvané Kamenná prokurátorka, má souvislost s případem, který Berka s Motlem řešili před lety. Tehdy sice jednoznačně určili pachatele dvojnásobné loupežné vraždy, Státní bezpečnost jim však znemožnila objasnit celé pozadí případu...... celý text

Marcik7
27.11.2023 3 z 5

Detektivka trošičku upovidaná ale příjemně. Dobře se četla.

pepa4081
17.09.2023 3 z 5

Jako vždy - velmi nepravděpodobné, ale dobře se to četlo.
Uspokojivé.

Milonak
28.12.2022 4 z 5

Lokace Brna, příběh zasahující do minulosti, čtivě napsané, chvílemi už trochu "přestřelené". Spokojenost.

rafan65
03.12.2022 5 z 5

Další případ soukromého detektiva Stanislava Berky je znovu pěkné čtení. Jeho příběh nás opět provede Brnem a zatáhne čtenáře do různých koutů tohoto města. Tyto poklidné detektivky mám prostě rád.

kolacky
13.06.2021 3 z 5

No... je fakt, že se při čtení kouknu na mapu Brna a najdu si lokace, o kterých je řeč. Aspoň tím je to zajímavé.

Vojslava
18.11.2020 3 z 5

Příběh nijak zvlášť nezaujal, snad jen tím nechutným provedením vražd a konstatováním, že autor má zálibu v tom, že čtenář nemůže odhalit vraha až do poslední strany z velmi jednoduchého důvodu... ale až nebude co ke čtení nebo přijde intelekt ochromující období, budou další díly vděčné...

knihovniceS
04.10.2017 1 z 5

Asi na takové knihy nejsem ... Je to moje chyba. Autor je oblíben, u nás se půjčuje, ale mne si nezískal. Ve třetině knihy jsem to vzdala. Lituji :(

matvlad
29.06.2017 5 z 5

Kniha se mně moc dobře četla, doporučuji ji dalším čtenářům. V.M.

bábuška
21.02.2017 5 z 5

Detektivky pana autora Češky se mi líbí všechny, nehledě na to že se děj odehrává v místech mě známých. Případy jsou vždycky bravurně vyřešeny k radosti čtenáře.

ivoiro
18.02.2017 4 z 5

Kniha přesně kopíruje to, co jsem od ní čekal. Lehké a nenáročné oddechové čtení, které zaujme.

Martulka47
27.08.2016 4 z 5

Děj byl malinko předvídatelný, ale přesto příjemné čtení. Příběh je z Brna a autor jmenuje i ulice, kde se vše odehrává. Mám v plánu zajet se na tyto místa podívat.

Fíbí
21.02.2016 2 z 5

Nebavila mě. Dalo se to uhádnout. Jen se tam vyšetřovalo a vyslýchalo, měla jsem pocit, že čtu policejní výslechy i s jejich pitomými formulacemi. Zbaven života. Bez příznaků života. Tahle se nepovedla.

Iwíček
11.08.2015 5 z 5

Krásná kniha. Děj se četl téměř sám a to vyprávění bylo naprosto bravurní.

Macek58
30.07.2015 4 z 5

Výborné prázdninové čtení.

vitavita
17.07.2015 4 z 5

Příjemné počtení, vřele doporučuju ...