Deset malých nadechnutí

Deset malých nadechnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232427/bmid_ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4 751 152

Deset malých nadechnutí série

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ten Tiny Breathes , 2012

betule3
05.08.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Příběh byl poutavý a lehce jsem se vžila do role Kacey. Přesto mi tam něco chybělo. Nevím přesně co, ale kniha mě prostě nepohltila tak, jako to dokáží jiné. Snad budou další díly lepší. :)

dasa4663
20.07.2017 5 z 5

Příjemná oddechovka :-) příběh mě překvapil, což se mi dlouho u knížky nestalo :-)

IvankaM
19.07.2017 5 z 5

Přečteno za pár hodin. Krásná oddechovka.
Je to jednoduché na čtení, ale kniha mě stejnak nepustila.

tynka65
12.07.2017 4 z 5

Tak tohle stojí za to si přečíst!! Tahle knížka mě nenechala vyspat ;)

Petruska200
27.06.2017 5 z 5

Uzasny pribeh

Shinstria
04.06.2017 4 z 5

Oddechová, příjemná knížka i když o pohnutém osudu. Mě osobně kniha bavila a protože jsem od ní nečekala nějaké nepředvídatelnosti, nebyla jsem zklamaná. Příběh je velmi čtivý, postavy mi byly sympatické. Knížku jsem si užila a přečetla jí na jeden zátah. Knihu doporučuji čtenářkám, které si chtějí odpočinout.

kuntova.k
29.04.2017 4 z 5

Nádherná kniha o těžkém traumatu a následném vyrovnání se s ním. Přečteno jedním malým nádechem.

Beky
22.02.2017 4 z 5

Poutavý příběh s ojedinělou myšlenkou ... Věřím, že se to v životě klidně může stát a líbí se mi, jak se k tomu postavil Trent a jak to nakonec dopadlo. :-)

Terka18
29.12.2016 4 z 5

Zajímavý příběh, plný smutku a vyrovnávání se s ním. Napsáno poutavě s rychlým spádem. Ke konci možná trošku víc uspěchané, než by mohlo být, ale to nevadí.

sloninka
08.10.2016 3 z 5

Oddechovka pro sedmnáctileté :-)

warca
19.09.2016 2 z 5

Pořádně nevím, co napsat. Děj byl předvídatelný a postavy mě ani tolik nezaujaly.
Kniha se mi nechtěla dočítat. Možná to bylo tím, že jsem předtím četla Čtyři vteřiny rozhodnou a to byla kniha dějove dál než tahle. Takže jsem věděla i jak to skončí. Možná kdybych se k ni dostala dřív než k "dalšímu dílu", hodnotila bych to cele jinak.

beruzzka
25.08.2016 4 z 5

Kniha byla skvela volba pro letni cteni. Tusila jsem, kdo Trent je a co se stane a chybela mi trochu ta chvile prekvapeni, ale jinak vse skvele.

La Fiera
12.08.2016 4 z 5

Kniha se mi dobře četla. Sice jsem od začátku do konce věděla jak to dopadne, ale vůbec mi to nevadilo.

Zkrátka příjemné oddechové letní počtení.

Barbra06
08.08.2016 4 z 5

Já jsem byla docela spokojená. Zajímavá a originální zápletka, čtivost a i sympatické postavy. Kniha tedy splnila má očekávání. Jediná chybka na kráse je předvídatelnost, myslím, že to trklo každého, takže se žádné překvapení nekoná. Nicméně rozuzlení a konec byly dobře zpracované a to nutí dočíst až do konce.

anibeni
05.07.2016 5 z 5

Perfektní kniha, u které mi ani nevadilo, že je lehce předvídatelná... Super oddychovka, u které si člověk pobrečí a navíc jí přečte na jeden zátah..

Boblenka
04.07.2016 4 z 5

Kniha se čte dobře. Má totiž docela jednoduchou přímou dějovou linku. Bohužel až moc brzo předvidatelnou a bez zvláštních zvratů. Kdo je hlavní hrdina se dalo velmi záhy odhalit. Z velmi dobrého námětu by se dalo vytěžit více. Nicméně tuto knihu beru jako literaturu pro náctileté a pro sebe jako knihu na léto k vodě.Takže jako oddechovka má za mě 4 :)

liletka_a
01.07.2016 5 z 5

Opravdu velmi úžasně a poutavě napsaná kniha, vůbec se mi od ní nechtělo odcházet, přečetla bych jí během dne, kdybych měla čas. :) Obě hlavní postavy byli jednoznačně zvláštní, ale vzhledem k tomu, co se jim stalo, tak je to celkem pochopitelné. Nechci spoilerovat, ale já jsem rozhodně ten "zvrat" nečekala a koukala jsem na to s otevřenou pusou, protože mě to prostě nenapadlo. Skvěle vymyšleno akorát netuším, jak bych se zachovala na jejím místě, ale je to jen fikce..;) Postavy Storm, Dan, nejvíc asi doktor, který tam byl bohužel jen krátce, tomu dodali kouzlo. Tato kniha mě opravdu mile překvapila a autorka taktéž!:)

dzucka
29.06.2016 3 z 5

četla se fakt v pohodě, ale už v půlce (a možná i dřív) mi bylo jasné, co bude následovat :-/..ale celkový dojem ok.

kumibo
22.05.2016 5 z 5

Kniha byla velmi chytlavá. Velmi mě překvapil vývoj děje. Hlavní postavy byly trochu bláznivé, ale přesto zajímavé každá v jiném směru. Jednou z nejlepších postav byla podle mě Storm. Knihu bych určitě všem doporučila.

JaneBonny
11.05.2016 5 z 5

Po Zaklínači první kniha, která mě rozbrečela.
Příběh drsné dívky, v nitru zraněné a krvácející, hledající něco, o čem ani neví, že by mohlo existovat: odpuštění.
Citlivé. Podnětné.
Krásné.
Z celého srdce doporučuji.