Deset malých nadechnutí

Deset malých nadechnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232427/bmid_ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4 751 152

Deset malých nadechnutí série

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ten Tiny Breathes , 2012

salča
17.09.2019 5 z 5

Krásný příběh,ve kterém spolu s Trentem a Kacey prožijeme smutek,bolest, nenávist a vinu,ale taky pocítíme i radost z přátelství, lásku a sílu odpuštění.

ladyka
18.08.2019 4 z 5

Jako oddychovka s psychologickou vsuvkou (zde konkrétně posttraumatická porucha hrdinky po autonehodě) okořeněná romatinkou, proč ne. Chvílemi mi to připomínalo styl C.Hoover,co je z mé strany rozhodně pochvala. Pointu jsem vytušila až za dobrou půlkou, asi právě včas, protože mi do té doby přišel děj trochu jednotvárný a bez správného náboje. Za to ubírám hvězdičku. Velmi zdařilá zápletka měla dle mého názoru potenciál na (ještě) nejhodnotnější zpracování.

Kyparis
12.08.2019 5 z 5

Za mě hodně dobrá kniha!!
Napsaná velice čtivě, příběh je skutečně zajímavý, neotřelý, chvilkami jsem měla husí kůži, chvílemi brečela, chvílemi se smála. Najít tolik emocí v jedné knize je úžasné!

Cometka
25.06.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka plná vtipu a emocí. Četla se sama.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Tato kniha je všechno - veselá i smutná, romantický příběh na pozadí tragické události. Moc se mi líbila, jednou se k ní vrátím.

serhoolka
24.05.2019 4 z 5

Hodně čtivá :-), příjemná oddechovka

JanickaP
08.03.2019 5 z 5

To bylo tak smutne a stastne zaroven. Nejdriv jsem si rikala, ze to bude nic moc, ale nakonec jsem si to cteni zamilovala. Ach.... :)

Nicoletka
25.02.2019 1 z 5

Za mě ne. Od první kapitola předvídatelné. :-(

Kamiliana
21.02.2019 3 z 5

Oceňuji nádhernou obálku a přiznávám, že první díl se mi líbil mnohem víc. Zde je na mě až příliš zvratů v ději, Storm je dvakrát napadena, příběh se honí nahoru dolů a na mě působí zcela nereálně.

Janynka
17.02.2019 5 z 5

Já tentokrát to vyústění vůbec nepředpokládala :-) Moc pěkná knížka.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Hlavní pointa mi kupodivu došla dost brzy, ale i tak jsem pořád nebyla schopná knížku odložit a pořád jsem čekala, kdy to rozuzlení přijde.. A když pak přišlo, byla jsem překvapená. Asi do 3/4 jsem si říkala, že víc jak na *** to není, že je to jen další milostný román, i když se dobře čte.. Ale nakonec jsem prostě musela jednu * přihodit :-)

uminaa
15.11.2018 3 z 5

Dosť sila, len neviem, či v dobrom alebo v zlom... Stále sa neviem, rozhodnúť, či ten príbeh milujem alebo nie, či sa mi páčil alebo nie, či si ho ešte niekedy prečítam alebo nie... Ale viem jedno, nemusím sa rozhodnúť hneď. Inak Kaceyne spomienky ma dosť dostali, musela som knihu načas odložiť, aby som to predýchala.

marikakk
15.11.2018 4 z 5

Tucker píše velice poutavě a svižně. Nejedná se o žádné klišé, žádnou romantickou slátaninu, kterých je na našich pultech přehršel. Vlastně je to docela vtipné a skutečné.
Deset malých nadechnutí mi přijde jako hodně realistický pohled na život mladých, nešťastných lidí a až do konce si drží hlubokou myšlenku.

Makaja
06.10.2018 4 z 5

Kniha byla taková, jakou jsem čekala, a dokonce se autorce povedlo překvapení, což se mi stává zřídka kdy, ale vůbec jsem si Trenta nespojila s ..... Takže jsem vlastně spokojená. A opět musím opakovat, nejde srovnat literaturu nesrovnatelnou (jako toto s Remarquem), to prostě nejde. To je jako bych dala řízku 5* a melounu jen 1*, protože se nezasytím ... a přece mi obojí chutná, protože od toho čekám přesně to, co se mi dostane.

antcz
26.09.2018 2 z 5

je to takový Harlequin pro ženy, dost mne děsí, že tato kniha má podobné hodnocení jako Remarque, Shaw, Ruark...a i zlatý Nesbo. tak za mne tedy **.Dočetl jsem.

Princezna_1
22.09.2018 5 z 5

Knížka mě strašně zasáhla, protože jsem se cítila trošku propojená s hlavní hrdinkou. Obavy, strach, agresivita, uzavřenost. Knížku určitě doporučuji.

Maki7
02.08.2018 2 z 5

Po dlouhé době jsem četla něco takhle slabého. Vše naprosto předvídatelné a hlavní hrdinka se mi nějak nelíbila. Nedokázala jsem se do ní tak nějak vcítit a její myšlenkové pochody jsem opravdu někdy nechápala.

Belisima
02.08.2018

Nedočetla jsem. Nejsem zrovna v náladě číst jak je posedlá nějakým klukem. Nevěřím tomu. Asi stárnu. Asi je to určené pro mladé.

Ivis01
26.07.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha,nemohla jsem se od ní odtrhnout,z jedné strany smutný příběh,z druhé zas vtipně napsané,skvěle jsem se bavila,za mně 5 hvězdiček!!!!A určitě zkusím další knihu této spisovatelky.

Janika_
25.07.2018 5 z 5