Deset malých nadechnutí

Deset malých nadechnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232427/bmid_ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4 751 152

Deset malých nadechnutí série

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ten Tiny Breathes , 2012

NeliQ
08.04.2015 4 z 5

Celkom vydarená YA. Síce som už skoro od začiatku pochopila, kto je Trent a k čomu to smeruje, kniha sa dobre čítala. Čakala som však trochu prepracovanejší záver, preto len za 4*. Ale inak rozhodne príjemne strávený čas.

adelaska
07.04.2015 4 z 5

Zpočátku mě kniha moc nebavila, ale jen proto, že jsem se bála, že se z toho vyklube další erotická nesmyslná nevím co. Opak je pravdou, kniha byla velice dojemná, místy vtipná, smutná a napínavá. Tudíž jsem ji na druhý zátah dočetla. Hlavní hrdinové, hromádky neštěstí, byli úžasní.
Jsem ráda, že jsem narazila na další sérii ve které budu pokračovat. Nemůžu se dočkat na další díl!

Lenka.Vílka
05.04.2015 5 z 5

U knížek nebrečim. To si prostě nechávám do skutečného života...ale tohle? Nějak jsem to tušila už při čtení obsahu. Je asi jasné, že se mi kniha moc líbila. Proč? Během čtení se v mém nitru vystřídaly všechny emoce. Na začátku jsem se smála, prože to bylo vtipné. Uculovala, protože pak to bylo roztomilé. Taky si vybrala trochu toho vzteku a potom přehrada mých emocí postupně praskla, až ta poslední prasklina způsobila záplavy. Knihu jsem dočítala dnes ráno a v kombinaci s nevhodnou (v dobrém smyslu) hudbou to byla smrtelná kombinace :). V kombinaci s tím, jak autorka dobře píše, překladem a malým počtem chyb v tisku (takhle málo jsem jich v téhle kategorii knih dlouho nenašla) je výsledkem naprostá spokojenost...doporučuju...a to mi už není -náct...

!!!MOŽNÝ SPOILER-už to tady bylo zmíněno...kdo je Trent...naopak, mě udělalo radost, že to Kacey celou dobu (narozdíl od čtenáře, který si to snadno domyslí, pokud to není první kniha v jeho životě) neví a myslím, že to byl zamýšlený krok, aby se to čtenář snažil pobrat i z druhé strany. U mě to bylo takhle: když Kacey řekla Storm v autě, co se stalo...zaklapla jsem knížku a napadlo mě jediný: sakra, jestli je Trent vážně ten, kdo si myslím, tak tou knižkou po dočtení třísknu o stěnu!-KONEC MOŽNÉHO SPOILERU!!!

Moc se těším na další díl. Naštěstí jenom měsíc...

SindyEM
03.04.2015 3 z 5

Krásna, hoci priemerná adultka. Pre mňa 3,5 *.Dala by som aj vyššie hodnotenie, keby...
...keby som sa vedela vžiť do hlavnej hrdinky. Nešlo to. Často krát mi vadila jej odmeranosť, predstieraná drsnosť a bezohľadnosť, hoci som chápala, prečo je taká, aká je.
...keby som hneď v začiatku príbehu neuhádla, kto Trent vlastne je. A práve vtedy som knihu odložila, a vrátila sa k nej až po čase.
...keby nebol koniec tak náhly. Od ničoho k happyendu behom pár riadkov.
Inak má kniha svoje kúzlo, a určite stojí za prečítanie. Už len kvôli hl. myšlienke a ponaučeniu, ktoré so sebou nesie.

DariDerek
01.04.2015 5 z 5

recenze v záložkách :D

shey
28.03.2015 5 z 5

Nádherná adultka :) Posledních dvacet stránek jsem přes slzy skoro neviděla :o)

LilianaFalcon
26.03.2015 4 z 5

Kdybych to porovnávala s Mořem klidu tak to má tak maximálně 3 hvězdičky, kdybych to porovnávala s knihou On, tak by to mělo 5 hvězdiček a možná ještě jednu navíc.
V rámci žánru to rozhodně patří k tomu lepšímu ;-) času stráveného četbou téhle knížky nelituji.
Kacey i Trenta jsem si rychle oblíbila a nemluvě pak i o všech ostatních :-)

gossipavlina
21.03.2015 3 z 5

Sem tam sáhnu po knížkách žánru NA. Tady mě nalákalo opravdu vysoké hodnocení. Možná proto jsem trošinku zklamaná,
Jinak knížka se četla dobře, měla jsem ji přečtenou v podstatě za jeden den. Je emotivní, možná až moc. Autorka věrohodně vykreslila myšlenkové pochody postav, jejich zmatky v duši, trápení, jejich povahy.
Ale co mi na NA vadí je asi to, že se hl.hrdinky dost často chovají strašně afektovaně, přes čáru.
Mno, asi jsem už na tenhle žánr stará a ty přeslazené happy endy a příběhy plné klišé mi prostě lezou na nervy.

Beni
19.03.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ VÁS ROZBREČELA

...... Úžasná kniha od začátku do konce... brečela jsem dvakrát....
Poprvé, když se Kelsey poprvé setkala s Trentovo rodičema.. (v tu chvili se mi totiž potvrdilo moje podezření, jenž jsem měla od dob, kdy mu vyprávěla, co se jí stalo).
Podruhé při "párové" terapii.

Pokud bude druhý díl stejně nebo podobně tak dobrý, budu si muset autorku přidat do oblíbených autorů :-)

terffa
17.03.2015 5 z 5

Knihu jsem dočetla v pátek a musím říct, se mi hrozně hrozně líbila, i když jsem půlku knihy probrečela. Škoda, že nebyla delší :-).

Zdery
15.03.2015 5 z 5

Moc hezká kniha. O nenávisti, lásce, vyrovnávání se s tragédií, pocitu viny a hlavně o odpuštění.

ZdenkaN
15.03.2015 5 z 5

Po přečtení anotace jsem si říkala, že to bude zase naivní adultkový příběh, ale zmýlila jsem se. To co na začátu vypadalo nevinně a naivně se změnilo v pěkné drama. Moc se mi líbilo prolínání příběhu Kacey a Storm. Tahle série určitě bude stát za přečtení a doufám, že po knížce o Livii nás nakladatelství nenechá dlouho čekat na příběh Caina a Bena, které budou určitě také moc zajímavé.