Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139191/denik-prostitutky-dv-139191.jpg 3 127 41

Vzrušující, pravdivý a provokativní příběh krásné paní učitelky z malého města, která se po desetiletém manželství a nezaviněném rozvodu rozhodne dobýt velký Svět. Poznává, že ten je prolezlý falší, podvody a zradou a ona sama se ocitá ve víru alkoholu, sexu i drog. Těžké existenční potíže a dluhy jí donutí stát se proti její vůli velmi žádanou prostitutkou v salónu vyhlášené madam Camilly W...... Má mnoho bohatých milenců a obdivovatelů a mnozí ani netuší, že má své civilní povolání – seriózní učitelka v mateřské škole! Nalezne však toho pravého muže pro život?... celý text

Prateri
22.03.2016 4 z 5

Život i vyjadřování Esterky drsné, ale lhala bych, kdybych napsala, že jsem se nebavila.

Michaela91
09.10.2015 3 z 5

Knížka byla čtivá, chvilkami vtipná a jako osobní zpověď... Tyto ženské na to musí mít tedy opravdu žaludek, já bych to nedokázala ani za ty peníze...

efcaa
06.09.2015 4 z 5

Skvělá knížka, Deník jsem zhltla za tři dny, někdy vtipné, erotické, smutné fajn lehké čtení, ale občas vulgární. Prostě sonda do jednoho nepovedeného lidského života. Pokud autorka vystudovala pajdák, mohla se vyvarovat množství chyb a nevhodných výrazů.

giana83
11.07.2015 5 z 5

Je mi úplně jedno, jestli nějaká ostravanda myslí jak v "kravínu" či vycení drápky, hlavně se to dobře četlo. Říká se, že prostituce je odpad společnosti, ale když jsem zjistila, že má známá, když studovala vejšku, si tak přivydělávala, co dodat. Dnes dělá právničku u soudu.

orinka3
26.05.2015 odpad!

Otec pracoval v "kravínu", kočky "vycenily drápky"....ne, tohle se opravdu nedá číst. Přes tuto češtinu se nedokážu přenést, tak odbyté knížky by vycházet neměly. Korektor patrně zaspal. Autor má na víc a daleko lepší knihy, jeho kniha o čarodějnických procesech potvrzuje, že jeho parketa je jinde, a na ní je výborný.

Acquenta
11.03.2015

Taková oddechová četba, bavila mě a občas i překvapila. Stávalo se mi občas, že se mi pletla minulost s budoucností, ale to zase tak nevadilo. Pěkný příběh :-)

anais
24.01.2015 1 z 5

čekala jsem nějaký děj, zápletky, ale bylo to pořád dokola. zklamání

bbianka
05.12.2014 4 z 5

Jsem docela překvapena tím, že tu tahle kniha dostala tolik negativních recenzí. K této knize jsem se dostala úplně náhodou a teda nevěděla jsem, co od ní očekávat, vzhledem k těm recenzím. Nejdřív jsem nějak opomenula fakt, že kniha je podle skutečné události. Ale styl a jazyk, jakým je kniha napsána, mě donutil si tento fakt prověřit. Ano, slova a jednotlivé popisy jsou obecně vulgární, ale jak jinak by se nám do povědomí dostala ona atmosféra, potřebná k tomuto konkrétnímu ději. A na druhé straně, ne nadarmo se říká „Kdo chce s vlky žít, musí s nimi vít“ a také se na člověka chtě- nechtě ledacos nalepí. Holt jsou i lidi přizpůsobivý, hlavně když jsou v koncích. Hlavní hrdinka brala svůj život s velikou dávkou optimizmu, ale pro mě to byl docela smutný příběh – teda jeho podstata. Je fakt smutné, jak někdo kvůli partnerovi ztratí půdu pod nohama a je donucen se takhle podřídit osudu. Mě osobně se kniha moc líbila a vůbec mi tam ty vulgarizmy nevadili, spíše vhodně dotvářeli atmosféru. Moc dobře se mi četla. Mnohokrát jsem se i hezky zasmála. Ale konec ….. to byla fakt facka. Ester se tak strašně ponižovala svou brigádou jenom aby si zabezpečila budoucnost (střechu nad hlavou) a nakonec to bylo k ničemu. Fakt smutné, ale také reální. Trochu mě teda dával na zamyšlenou fakt, že jsem v knize nenašla nic o tom, jak se Ester věnovala své dceři, hlavně teda kdy, při té vytíženosti, což bylo smutné. Ale asi se to sem holt nehodilo.
Vzhledem k jiným recenzím knihu doporučuji jenom pro otrlé povahy a pro všechny, co mají rádi osudy ze života bez ohledu na obsah.
Ale mě se kniha fakt moc líbila.

deniska83
08.09.2014 5 z 5

Zajímavá, čtivá. Zde recenze:

busman
15.08.2014

Knížku jsem přečetl jedním dechem a protože znám pár dam z této branže, jedním slovem CHÁPU.

Helena Lacková
11.08.2014 5 z 5

Kniha napsaná životem. Pan Život je nejlepší spisovatel

martina7222
26.05.2014

místy dost vulgární, ale jinak zajímavá a velice čtivá kniha..doporučuji :)

1alena1
20.03.2014 3 z 5

Nemohu napsat, že se mi kniha líbila, ale ani že se mi nelíbila. Někdy mi trochu vadila vulgární vyjadřování, i když to zřejmě v tomto oboru podnikání je předvídatelné. Čistě můj osobní názor je, že vydělávat si tímto způsobem je schopná jen osoba dohnaná až na úplné dno a nic jiného jí nezbývá, ale asi to tak není. Bohužel to nechápu, ale snažím se.

PeM
08.03.2014 3 z 5

Knihu jsem přelouskala raz dva...zajímavé...

luciefeix
22.01.2014 4 z 5

Povedená kniha která vtipně vypráví o ženě co si přividělává v bordelu , Její bordelmamá také napsala knihu , Madame Camila , take jsem cetla , hezky propojene

ivkalia
28.10.2013 5 z 5

Kniha o všemi neřestmi prolezlé paní Ester, přesto čtivá a doporučuji.

Aniga
24.09.2013 2 z 5

Knihu jsem přečetla zhruba za týden. Zhruba ve 1/4 knížky jsem ztratila k Ester veškerá sympatie, když odkráčela do Francie a dítě nechala u matky. Čekala jsem od knihy něco jiného. I mně se zdála dost vulgární a vlastně jsem se už nemohla natěšit konce, který přišel díkybohu i pro mne jako vysvobození, že je dočteno.

bookcase
22.03.2013 4 z 5

Na tuhle knihu jsem byla zvědavá, přečetla jsem ji rychle a musím říct, že dobrý. Až na ten konec, ale to je život :-(

Houbička77
13.03.2013 4 z 5

Knihu jsem právě dočetla. Zprvu jsem nevěděla, co od toho mám čekat a zda se vůbec do knížky začtu. Kupodivu mě to i mile překvapilo. Čte se dobře. Mě se podařilo jí přelouskat za 3 večery. Příběh je někdy až překvapující a tají se dech. Hlavní hrdince jsem občas záviděla, občas jsem jí zatracovala. Shrnu: kniha se mi líbila, jediné co mi vadilo byla prolínající se minulost se současností. Občas jsem se pak v příběhu ztrácela. Konec je smutný a je mi líto, že se nedozvím, co bylo dál. Každopádně je čtivá a doporučuji.

siska88
17.02.2013 4 z 5

Knihu jsem přečetla během tří dnů. Je čtivá, tragikomická, nepředvídatelná. Trochu mi u ní scházela jemná erotika, ale to se u prostitutek asi dá předpokládat. Konec překvapil, ale takový je život.

sex erotika prostituce prostitutky

2014  78%Zpověď inkvizitora