Deník pražského studenta

Deník pražského studenta https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387388/bmid_denik-prazskeho-studenta-Lle-387388.jpg 3 204 204

„O důležitosti knih mi toho nikdy žádný učitel neřekl tolik, jako student, který se mi je snažil prodat.“ Autor úspěšné facebookové stránky Deník pražského studenta vydává stejnojmennou knihu, která s humorem glosuje, co znamená být jedním ze skoro sto třiceti tisíc pražských studentů. Kromě přednášek je třeba chodit na brigády, vydělané peníze utrácet po hospodách a mít dlouhodobý vztah, jak vám s chutí připomíná vaše babička. Přečtěte si tuhle knihu, pokud jste na tom stejně jako pražský student. Nebo jste byli a teď si to rádi připomenete, protože studenti potřebují peníze a koupí téhle knihy jednomu z nich přispějete na kebab…... celý text

zuziila
18.01.2019 2 z 5

Lehké počtení pro zkrácení dlouhé chvíle, ale nic extra zajímavého.

annettka1098
18.01.2019 2 z 5

Kniha vhodná na zkrácení chvíle po cestě do práce či do školy a podobně. Nedozvíte se v ní nic nového, nevede k zamyšlení, jde prostě jen o "štěky" pražského vysokoškolského studenta. Možná trochu s nadsázkou, možná ne, kdo ví. Asi každý z nás okolo sebe takového podobného studenta má, není-li to on sám.

josefina_silena
17.01.2019 odpad!

Věděla jsem, že je autor úspěšný na facebooku, ale jeho stránku jsem neznala. Neočekávala jsem žádný velký literární počin, spíš vtipné povídání o životě studenta. Kniha mi však zábavná nepřišla a jediné co můžu hodnotit pozitivně je vazba a obálka. Ovšem ani to při ceně knihy 229 Kč nestojí ani za jednu hvězdičku. Jsou zkrátka věci, které vypadají dobře na internetu, ale na papír se příliš nehodí. Nedokážu si představit, komu bych knihu doporučila.

Malíček
09.01.2019 3 z 5

Kniha je plná humoru a skvělých kreseb a obrázků, které perfektně doplní text. Deník pražského studenta je čtivý a jednoduchý, skvělý do vlaku nebo na upršené odpoledne. Není to sice žádný literární zázrak, ale je to vtipné a pohodové čtení.
Knihu bych doporučila nejen studentům, ale i těm, kteří mají vysokoškolská léta už za sebou. Je to super!

Poetika_slov
29.12.2018 4 z 5

Vtipná kniha, díky které si každý vybaví svá studentská léta, na něž není možné vzpomínak jinak než s úsměvem. Humorné příběhy pražského studenta jsou příjemnou četbou na oddech u šálku kávy.

MartinLiterKing
27.12.2018 3 z 5

Oddechové čtení, ve kterém se odráží realita vysokoškolského života. Pavel ale oba semestry udělal, takže takový flákač, jak vyplývá z této knihy, být nemůže. :)

EF1
26.12.2018 5 z 5

Knihu jsem dostala k Vánocům a za hodinku přečtená. Jako vysokoškolská studentka se v mnoha situacích doslova vidím. =D

bagel
17.10.2018 3 z 5

Blog neznám, ale kniha měla podle mě daleko větší a nevyužitý potenciál.

jan4647
04.10.2018 5 z 5

Super. :)

lucia22
04.10.2018 5 z 5

Autor obratně pracuje se slovy a zároveň nepůsobí křečovitě. Některé postavy mohly dostat více prostoru, a stejně tak některé fáze studijního života, což ve výsledku není na škodu, Sinuheta si do kabelky nesbalím. Líbí se mi strašně moc, že knížku psal někdo, kdo skutečně vysokoškolský život prožívá. Kdybych mohla, tak taky něco takového napíšu... Ale nenapíšu. Pavel Kos to udělal už za mě, a myslím, že moc dobře!!! Za mě pět *****.

flanky
26.09.2018 3 z 5

Čekal jsem o trochu více. Ne že bych se nebavil, o tom žádná, ale musím říci, že šlo hlavně o první polovinu knihy, pak už to hodně ztrácelo a pokulhávalo.

gargamelka
22.09.2018 4 z 5

Humorná kniha ve které se uvidí všichni ti, co mají zkušenosti s výškou

Eliiieš
09.09.2018 3 z 5

Knížku jsem přečetla za chvilku (možná 1,5 hodiny?) a mám z ní opravdu rozporuplné pocity... Oproti facebookovým zápiskům, u kterých se pokaždé opravdu chechtám, byla kniha velkým zklamáním. Usmála jsem se možná dvakrát, třikrát.

Michal923
05.09.2018 5 z 5

Tvorbu autora znám z facebooku. Kniha je, stejně jako facebooková tvorba, příjemné čtení na večer.

Babouš
04.09.2018 4 z 5

Humorné postřehy a zážitky, se kterými se snadno ztotožní každý, kdo někdy studoval vysokou školu. Musím vypíchnout stylové ilustrace a "citáty", kterými je kniha protkaná.

verulinka20
03.09.2018 4 z 5

Pražského Studenta znám z fb stránky, tak jsem byla zvědavá na knihu.
Je líbivá, jen škoda, že není tak humorná, jak bych očekávala. Ale rozhodně neurazí nikoho se smyslem pro sarkasmus ..

Praha deníky studenti studium vysoká škola studentská kolej

Autorovy knížky

Pavel Kos