Tvůj vymazlený mimózní deníček

Tvůj vymazlený mimózní deníček https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278883/bmid_denik-mimonky-9-pribehy-nehorazny-p-v4M-278883.jpg 4 56 9

Nikki Maxwellová si už od začátku školního roku píše deníček, který s sebou nosí, kudy chodí. A právě proto ji tak překvapí, když ho najednou nemůže najít! Nikki nezbude nic jiného než se pustit do pátrání. A zatímco svůj milovaný deník hledá po celé škole, zapisuje si seznam důležitých tipů, které využije každá mimoňka toužící po parádně vyšperkovaném deníčku! Kniha obsahuje zbrusu nový příběh Nikki a jejích kamarádů, spoustu rad a nápadů na psaní vlastního deníčku a také volné stránky, do kterých si čtenářky můžou zapsat (a zakreslit!) své vlastní mimoňské zážitky, pocity a trable.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

The Dork Diaries: How to Dork your Diary , 2011

Arya38
11.09.2020 5 z 5

❤️❤️❤️

SydBarrett
10.06.2019 3 z 5

Fajn knížečka. Zvlášť, pokud máte rádi deníky. A kontejnery.

stelosaurus

25.07.2017 5 z 5

Brianna je takovej zmetek:(

rosa12
15.04.2017 3 z 5

Kniha byla truchu slabší, ale přesto byla krásná

I_love_books
16.08.2016 4 z 5

Velmi dobrá vsuvka do série Deníků mimoňky, s opět zábavným a zajímavým příběhem a velmi dobrými tipy na založení a vedení deníku.
Knize dávám čtyři hvězdičky, nebyla tak dobrá jako většina ostatních dílů série, ale stále se mi hodně líbila a přečetla jsem ji skoro jedním dechem.

Paixan
04.07.2016 5 z 5

Tohle mě přimělo k tomu,abych taky si začala psát svůj vlastní deník.

JanaDor
16.03.2016 4 z 5

Kniha má 288 stran. Do 188. strany je deník popsán příběhem, ve kterém jsou vloženy tipy na vedení deníku. V testu se dozvíte, jaký tip holky jste. Poradí vám, co byste si mohli zapsat. Např. jakou písničku jsi poslouchala naposledy, co nejvtipnějšího jsi dnes slyšela nebo co se ti zdálo v noci? Není to nic důležitého, ale pro tvé já jsou to milé postřehy, které vám připomenou dobu dospívání. Tento rádce je krok za krokem vede a posledních sto stran je pouze nalinkovaný papír pro psaní bez tipů.
Příběh je sice krátký, ale nechybí mu šmrnc a vtip. Je to úzce zaměřená kniha, která je určena především dívkám, které mají rády psaní nebo to chtějí aspoň zkusit. Řekla bych, že je to bonusový velmi kreativní a orginální díl.