Psí život

Psí život https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75240/bmid_psi-zivot-DGx-75240.jpg 4 750 73

Jsou letní prázdniny – počasí je skvělé a všechny děti si užívají venku. Tak kde vězí Greg Heffley? Je zalezlý doma a za zataženými závěsy hraje videohry. A moc si tuhle svoji verzi léta užívá – žádné povinnosti, žádná pravidla. Ovšem Gregova máma má očividně jinou představu o ideálním létě. Plnou venkovních aktivit, které rodinu „udržují pohromadě“. Čí představa nakonec zvítězí? Nebo snad všechno změní nový přírůstek do Heffleyovic rodiny?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Dog Days , 2009

Lachtaan
16.01.2020 5 z 5

Vůbec první část, která čtenáře vytrhla z letargie obyčejných školních dnů a s nimi spojených trablí a na celých 200 stránek nastavila předem dané téma, kterým se v Psím životě stalo léto. Zrovna film mi na některé části prázdninových strastí Grega a Rowleyho hodil trochu stinné světlo, ale nejvíce oceňuju, že spoustu událostí jednotlivých knížek nezahazuje autor pod koberec, ale prostřednictvím mnohdy až skrytých odkazů se k nim vrací v následujících dílech. Viz. příchod psa Chlupáčka do rodinného příběhu.

Palmanka
07.08.2019 4 z 5

Taky bych celý léto hrála videohry...

Kdybychom měli televizi! xD

Zpivajici_Paja
22.07.2019 5 z 5

poseroutka nezklamal

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Halekal
01.02.2019 5 z 5

Moje nej oblibenější kniha

DK197
21.01.2019 4 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem 4. díl četla hned po tom třetím, mohla bych použít stejný komentář - Jako vždycky stoprocentní krátkodobý relax. :-) Ačkoliv první dva díly byly nakonec o kapičku lepší... :-)

Ovšem na ty další se rozhodně chystám. Zatím jsem nenašla nic lepšího, když potřebuji přestávku od běžné četby - rychle to zhltnu a pobavím se. :-)

JonasHolub2006
08.11.2018 4 z 5

Myslím si že je to moc dobrá knížka pro mladší a malinko mi to připomíná můj vlastní život

panda007783
07.11.2018 5 z 5

Humorná kniha. Je to čtvrtý díl a moc se mi líbí děj.Určitě doporučuji přečíst další díly. Tato kniha mě potěšila tím , že se u ní nenudíte a že je i hodně napínavá. Překvapilo mě, že si Greg nedá pokoj od průšvihů.

panda007783
14.10.2018 5 z 5

Humorná knížka doporučuji

radus
16.08.2018 4 z 5

Opět zábavné čtení pro děti i dospělé. Myslím, že tyhle knížky baví i děti, které se občas musí do čtení nutit :-)
Za mě je ale stále nejlepší díl Výlet za všechny peníze.

Thunder02
01.08.2018 4 z 5

Poseroutka je prostě pro děcka všeho věku a to je super, zasměje se u toho totiž každý. Jen mi přijde že tady Jeff trochu polevil a zpravilo se to až v Ponorkové nemoci

Orange8knihomol
13.02.2018 3 z 5

Poslední díl, do kterého jsem se jako malá donutila... NE a NE!

Kačkaknihomol
07.01.2018 2 z 5

Psí život se mi slívá a plete s Poslední kapkou, bylo stejné téma a mě skoro žádná věc neutkvěla v paměti. A myslím si, že právě tohle je problém Poseroutků. Autor se zaměří na jedno téma, např. "Prázdniny" jako právě u tohohle dílu, pak tam nacpe "vatu" v podobě příhod, které se Gregovi staly, pak tam jaksi narve nějakou hlavní linku a konec je většinou takový nijaký, jako kdyby ho autor urval, aby ho mohl narvat do dalšího dílu. Já vím, takový rozbor, ale mě prostě přijde, že to tak autor dělá.

Péťa.Š
20.12.2017 3 z 5

Supr, pohodové a fajn čtení které mohu doporučit.! MOje srdcovka celá série!!!

Lucy1905
01.10.2017 4 z 5

Stejné jako předchozí díly.

Laf
01.10.2017 4 z 5

Tento díl mě taky hodně pobavil. Pro zlepšení dne je to výborná volba :)

Půca4
21.08.2017 5 z 5

Je úplně jedno, kolik je vám let. Když je nálada, zasměje se u toho úplně každý! Je to oddechové čtení na jeden večer. Pro děti samozřejmě déle. Trochu lituji, že jsem knížku nečetla, když jsem byla malá, jako četba pro začínající čtenáře to vypadá skvěle. Oceňuji líbivé obrázky a humor, nad kterým se pousměje i dospělý člověk.

Netopyr07
17.08.2017 5 z 5

Luxusní prázdninová oddechovka :-D Bahnitá ruka, vážně bomba :-D

Jostik_21
21.07.2017 odpad!

Kniha je napsaná celkem dobře, ale................ je tam na mě moc obrázků, a je to spíš pro menší věkovou kategorii ( tím myslím do 10 let). Čte se to moc rychle a to mě nebaví, já čtu rychle ale knihu nemohu přečíst za dvě hodiny. Když se to stane už tak se my kniha nelíbí a dává mě na jevo že z tolika stran je tam hodně obrázků.

kuba2006
20.07.2017 5 z 5